We zijn weer terug! Voor we bij de da waren zat hij al op 13x overgeven. Was heel blij dat ze zo snel nog een plekje hadden.
Het is inderdaad kennelhoest met een zeer fikse keelontsteking. Moet hem flink zeer doen

Bij een milde kennelhoest schrijven ze geen antibiotica voor (is een virus, weinig meer aan te doen dan wat hoestsiroop/honing om het te verzachten) maar omdat hij nu wel heel erg last heeft + zijn keel zo ontstoken is, hij toch ook verhoging heeft en steeds overgeeft zijn we met een volle pot medicijnen naar huis gegaan. Pijnstilling, ontstekingsremmers en antibiotica.
Morris was niet meer zo gecharmeerd van de da nadat ze aan zijn keel zat. Het temperaturen daarna was dan ook een redelijk onmogelijke opgave. Hij kan best goed wriemelen

Nou ja, dat hij verhoging had was duidelijk en de medicijnen krijgt hij toch ook al dus precieze temperatuur was ook niet heel belangrijk meer. We hebben hem maar niet langer gepest dan nodig.
Hij heeft al een spuit met pijnstilling gehad, verder dus medicijnen mee en ik mag daarnaast nog tijmsiroop en honing geven om het wat te verzachten.
Gekke is dan wel dat hij bij de da nauwelijks gehoest heeft. Door de spanning (Morris vind da wel héél spannend) is het blijkbaar even weg. Kwam wel meteen toen we buiten waren dubbel en dwars terug.
Da waarschuwde dat het vandaag en morgen nog wel flink erger kan worden. Daarna moet het wel echt beter worden.
Week lang geen contact met andere honden en de komende dagen alleen even poep en plasrondjes omdat het bij inspanning meteen heel erg verergerd (en Morris is altijd klaar voor actie, die houdt zich niet rustig dus dan maar even verplicht rust). Hopelijk knapt hij snel op!
Bedankt voor de beterschapswensen!