Tommie moet morgen de hele dag naar de dierenarts!!! :cry2: Ze gaan om het uur een urinemonster bij hem nemen via een catheter....arme stakker.
De dierenarts zei aan de telefoon dat hij denkt dat tommie geen hormoon aanmaakt waardoor hij zijn urine zou concentreren. Maar hij had natuurlijk maar vier urinemonsters en dat vond hij te weinig om een conclusie uit te trekken, vandaar dus dat tommie morgen de hele dag naar de dierenarts moet. Vannacht moeten we hem de hele nacht laten drinken, hij gaat dus in de keuken en dat zal wel een lekkere bende worden. Gelukkig heb ik een waterreservoir dus die kan ik dan mooi neerzetten.
Pfffttt....vraag me af wat voor concequenties het zal hebben wanneer hij dat hormoon niet aan zou maken. Morgen toch ff vragen aan de DA.
Al zei hij ook dat we nog geen voorbarige conclusies moesten trekken, het kan nog steeds ook iets gedragsmatig zijn.
Nou....ik ben me weer lekker zorgen aan het maken, wat een moederkip ben ik geworden sinds tommie zeg.