Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

jan

Een plek om je overleden hond te herdenken.

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
renee-uk
Zeer actief
Berichten: 51685
Lid geworden op: 02 mei 2008 00:49
Mijn ras(sen): duitse herder
Aantal honden: 1
Locatie: Coventry UK

jan

Ongelezen bericht door renee-uk »

Afbeelding

door mijn tranen heen kijk ik naar een leeg berichtenvenster en ik vraag me af waar ik moet beginnen.
met de eerste keer dat ik je zag, toen je drie dagen oud was en mama hafida het prima vond dat ik je oppakte?
of vertellen dat jij mij uitkoos toen je zes weken was en je broertje, die je concurrent was, de hele tijd bleef slapen en jij als enige maar steeds op mijn schoot klom, die middag in de tuin bij 'tante mar'.
jarenlang zijn het gevleugelde woorden geweest 'mag niet van tante mar' en je wist prima wat ik ermee bedoelde.
ik kan ook nog schrijven hoe we de eerste keer thuiskwamen en gina jou meteen in haar hart sloot en jij op je kleine puppenbeentje achter haar aan hobbelde, je surrogaat moeder die zich zo keurig netjes van haar taak kweet.
dan was er natuurlijk ook nog luca, die jij het zo lastig gemaakt hebt en die jou steeds zo netjes op je plek zette; daar heb je de hondentaal heel goed van geleerd en ik ook eigenlijk.
gesport hebben we samen en steeds kreeg ik daar te horen dat mijn hond, jij dus, beter was dan ik, ze wilden je zelfs van me kopen maar dat ging mooi niet door.
ik vond het wel erg jammer voor je dat we in engeland niet verder konden trainen, het was immers je lust en je leven, maar gelukkig vond je apporteren over het tuinhekje ook leuk, net zoals de appèlletjes die we in het park liepen en waar we soms best bekijks hadden.

je was vanaf het begin een eenmanshond en dat bleef je je hele leven lang.
waar ik was, was jij, achter mijn stoel bij de computer, op de mat voor de bank als ik ging lezen, bij de wasmachine als ik daar de was in stopte of uithaalde, of op de mat in de keuken bij het koken.
ik zal het zo missen om nooit meer te hoeven zeggen 'eerst mensen en dan prikoren' als ik boterhammetjes voor vriendje klaarmaak, omdat jij vond dat jullie eten echt wel eerst mocht.
wat haatte je de glazenwasser, maar dat was best logisch want ik had je zelf geleerd dat jouw terrein ophield bij het hekje en daar kwam ie door natuurlijk.
aan de vuilnismannen had je ook een hekel en ik kon horen aan jouw geblaf dat ze in aantocht waren, elke vrijdagmorgen weer.
ik had er een liedje van gemaakt 'gianni hates the binmen' en als ik dat zong werd je helemaal blij en bracht me je kong.
en ja die kong, onafscheidelijk waren jullie en de paniek brak uit als je hem weer eens ergens had laten liggen waar je hem niet vinden kon, maar dan gingen we hem meestal samen even zoeken en was de paniek weer over.
de pluche beesten die je met zoveel enthousiasme sloopte, maar dat mocht; de mijne, die op de leuning van de bank staan, heb je nooit gepakt al vroeg je me wel eens of je ze echt echt echt niet hebben mocht.
de appeltjes waar je gek op was, maar die je netjes in de fruitschaal liet hoewel je daar makkelijk bij kon, het stukje naanbrood van de indier dat je nog lekkerder vond dan je appeltje na het eten en je passie voor brood.
andere honden doe je een plezier met een hondenkoekje maar jij had liever een stukje gewoon droog brood, als ik dat gebruikt had bij het speuren indertijd had je het vast beter gedaan.
ach jochie, ik heb zoveel herinnering aan je en ze zijn allemaal leuk.
wat heb je me een plezier gebracht en wat ben ik altijd verschrikkelijk blij met je geweest, mijn mooie man, mijn schaduw, mijn steun en toeverlaat.

en nou ben je er zomaar opeens niet meer en ik weet niet waar ik het zoeken moet van verdriet en ellende.
niemand die keurig op de drempel de wacht houdt als ik 's avonds de zooi buiten in de container gooi.
niemand die me roept als ik boven ben en er geklopt wordt,
niemand die mijn pc uitzet als ie een kroel komt halen en tegen de knop aanduwt.
geen kop meer op mijn schoot voor een knuffel
geen voorzichtig likje aan mijn hand als ik verdriet heb
niemand die mijn stemming aanvoelt tot in de perfectie en die me kan laten lachen als ik huilen moet, zoals nu

je was zo moe en toch stond je ook op toen ik opstond en wilde je mee naar huis, gister bij de dierenarts, maar gelukkig kwam je weer lekker bij me liggen toen ik op de grond ging zitten.
het voelt alsof er een stukje van mezelf is meegegaan toen ik je kop steeds zwaarder voelde worden op mijn arm en je niet meer bewoog.
ik heb nog uren bij je gezeten en je geaaid en geknuffeld en het was net of je sliep en je zo weer wakker kon worden om te vragen 'gaan we doen vrouwtje?'
maar dat zal nooit meer gebeuren en dat doet zo ongelofelijk veel pijn dat ik het allemaal even niet meer weet.
je was zo verweven met alles dat ik doe dat ik bang ben dat het nog wel een hele tijd duren zal totdat ik gewend ben aan een leven zonder jou, zonder mijn schaduw.

dag mijn jongen, dag mijn grote vriend, pas je goed op gina daar bij de regenboogbrug?
Afbeelding

you can never replace the dogs you've lost, but you can always find a new one to love
Gebruikersavatar
Veronique & Kyra
Zeer actief
Berichten: 15999
Lid geworden op: 03 nov 2009 13:13
Mijn ras(sen): Amerikaanse Stafford &
Weimaraner
Aantal honden: 2

Re: jan

Ongelezen bericht door Veronique & Kyra »

:jank: Dag mooie Jan

Heel veel sterkte :roos:
Gebruikersavatar
TessaThomas
Zeer actief
Berichten: 7459
Lid geworden op: 03 okt 2011 15:27
Mijn ras(sen): Duitse Herder
Aantal honden: 2

Re: jan

Ongelezen bericht door TessaThomas »

Jeetje Renee, wat mooi geschreven, maar wat verschrikkelijk dát je het moet schrijven... Ik wens je heel veel sterkte met het verlies van beide. Jouw knappe man en zijn knappe stiefmama :roos:
Gebruikersavatar
Ariane
Erelid
Berichten: 23894
Lid geworden op: 21 feb 2009 18:10
Mijn ras(sen): Teckel
Aantal honden: 0
Locatie: Soest

Re: jan

Ongelezen bericht door Ariane »

Wat moet ik zeggen, wat kan ik zeggen.....
Niets wat je verdriet ook maar enigszins verlicht want dat bestaat niet. Daar zijn geen woorden voor......

:roos: :roos:
Ariane, Bibi, Nikita*, Barney* en Prins*.

Als we geen dagen toe kunnen voegen aan het leven moeten we leven toevoegen aan de dagen. Heaven can wait.
Gebruikersavatar
kelly 1981
Zeer actief
Berichten: 1703
Lid geworden op: 08 okt 2004 15:01

Re: jan

Ongelezen bericht door kelly 1981 »

:roos: Sterkte..ik vind het zo erg verdrietig voor je,2 honden in korte tijd afgeven is vreselijk.
Afbeelding
Gebruikersavatar
frank-bobby
Zeer actief
Berichten: 3461
Lid geworden op: 29 dec 2010 22:35
Mijn ras(sen): bordeauxdog
chihuahua
Aantal honden: 3
Locatie: purmerend
Contacteer:

Re: jan

Ongelezen bericht door frank-bobby »

heel veel sterkte renee :roos:
Afbeelding
Gebruikersavatar
MJ
Zeer actief
Berichten: 14593
Lid geworden op: 02 jul 2005 14:20
Aantal honden: 3
Locatie: Twente

Re: jan

Ongelezen bericht door MJ »

och lieve Renee....

je schaduw, je alles....
mijn god ..wat zal dit ongelooflijk pijn doen en wat zal de leegte immens zijn....

niks wat ik kan zeggen..niks wat ik kan doen. Ik vind het zo erg voor je.... :jank: :roos:
Gebruikersavatar
sjaak-k
Zeer actief
Berichten: 18327
Lid geworden op: 09 apr 2009 17:33
Mijn ras(sen): Kruising labrador, Toller & Labrador
Aantal honden: 3
Locatie: Ergens in Drenthe

Re: jan

Ongelezen bericht door sjaak-k »

:roos: :jank:
Afbeelding
Gebruikersavatar
Nerazi
Zeer actief
Berichten: 5968
Lid geworden op: 20 feb 2012 10:10
Mijn ras(sen): Afrikaan & Belg
Aantal honden: 2

Re: jan

Ongelezen bericht door Nerazi »

Wat heb je dit ongelofelijk mooi geschreven voor je grote vriend. En wat moet dit moeilijk voor je zijn..
Heel heel erg veel sterkte :roos:

Dag Jan, rust zacht.
Odi
Zeer actief
Berichten: 2476
Lid geworden op: 25 jun 2007 14:29
Mijn ras(sen): Border collie
Aantal honden: 4
Locatie: Limburg

Re: jan

Ongelezen bericht door Odi »

Wat een wederzijdse liefde spreekt uit je verhaal.
Heel veel sterkte :roos:
Afbeelding
Odi, Meagan, Judy, Macey, Jade (Jace *)
Gebruikersavatar
Mojo2008
Zeer actief
Berichten: 492
Lid geworden op: 05 jun 2008 08:38
Mijn ras(sen): Golden Retriever
Aantal honden: 2
Locatie: Heerlen

Re: jan

Ongelezen bericht door Mojo2008 »

Heel veel sterkte! :roos:
GROETJES VAN MOJO, HOPE EN MARIEKE

Afbeelding
lets have fun

Re: jan

Ongelezen bericht door lets have fun »

Heel veel sterkte, Renee :roos:
blondie
Zeer actief
Berichten: 30418
Lid geworden op: 29 jun 2007 23:44
Aantal honden: 2

Re: jan

Ongelezen bericht door blondie »

Och Renée ik jank zo met je mee nu.. wat beschrijf je je band mooi, de mooie dingen en herinneringen, het samen zijn.
Dat hij zo leek op mijn ventje op sommige momenten. Ik vind het ongelofelijk wrang voor je dat je nu naast Gina ook Janttheman moet missen. Wat een pijn in je hart moet dat geven, een enorme leegte. Woorden van sterkte en over een tijdje kun je met een glimlach terugdenken gaan niet de troost geven om de pijn en leegte op dit moment te verzachten. Zo snel en onverwachts. Wel fijn dat je erbij kon zijn en hij bij je kon komen liggen, al had dat natuurlijk nog lang niet zo moeten zijn.
:roos:
Gebruikersavatar
Rami
Zeer actief
Berichten: 15764
Lid geworden op: 30 jul 2005 13:33
Mijn ras(sen): Ik ben een allesvreter!
Aantal honden: 2

Re: jan

Ongelezen bericht door Rami »

Ach Renee, je bent je hondenzielenmaatje kwijt. Wat een vreselijk verdriet.
Ik zou je sterkte willen wensen, maar ik vind eigenlijk dat je best even niet zo sterk hoeft te zijn. Verdriet hebben om het verlies van zo'n wereldhond is niet meer dan normaal. En ik kan me voorstellen dat het nog een hele tijd rauw en ellendig is.

Dag Jan. Er is enorm veel van je gehouden.
Afbeelding
gonnie
Zeer actief
Berichten: 23587
Lid geworden op: 11 jan 2011 10:51
Mijn ras(sen): Duitse Pinschers
Aantal honden: 2

Re: jan

Ongelezen bericht door gonnie »

Heel veel sterkte. Zo te lezen was Jan een wereldhond.
Afbeelding

Tama, Nikkie, Jarah en Bijou.
Groetjes Gonnie.
Er is geen spreker die het van de zwijger wint.
Gebruikersavatar
Hilly45
Zeer actief
Berichten: 15899
Lid geworden op: 02 feb 2011 11:43
Mijn ras(sen): Schapendoes
Aantal honden: 1

Re: jan

Ongelezen bericht door Hilly45 »

Wat ontzettend mooi en invoelbaar geschreven, maar tevens, hoeveel pijn brengt dit teweeg, het is bijna voelbaar in je bericht.....

Dag lieve Jan..........

:roos: :J:
Afbeelding
Gebruikersavatar
Pemba
Zeer actief
Berichten: 14575
Lid geworden op: 29 jul 2010 16:22
Mijn ras(sen): Tibetaanse teriër
Aantal honden: 2

Re: jan

Ongelezen bericht door Pemba »

Wat hebben jullie een geweldige band gehad en wat een leegte en verdriet laat hij achter :(:
Afbeelding
Punzel
Zeer actief
Berichten: 4048
Lid geworden op: 07 feb 2012 18:29
Aantal honden: 0

Re: jan

Ongelezen bericht door Punzel »

Pft, ik kan me niet voorstellen hoe jij je nu moet voelen. Wat zal het leeg en stil zijn bij jou :( Vreselijk om Jan nu ook te moeten verliezen, zeker zo vlak na Gina. Heel veel sterkte :roos:
Gebruikersavatar
Maryanne
Zeer actief
Berichten: 10112
Lid geworden op: 15 feb 2007 11:25
Mijn ras(sen): Jack Russell Terriers, Vizsla
Aantal honden: 12
Locatie: Regio Amsterdam
Contacteer:

Re: jan

Ongelezen bericht door Maryanne »

Wat liefdevol geschreven voor je Janneman, Renee. Ik voel je verdriet meis. Heel veel sterkte :roos:

Dag lieve Jan, goede reis manneke
Gebruikersavatar
Ptje
Zeer actief
Berichten: 15796
Lid geworden op: 13 okt 2011 20:42
Mijn ras(sen): Grote Franse poedel en een klein Spaans draakje
Aantal honden: 2
Locatie: Groenlo

Re: jan

Ongelezen bericht door Ptje »

................slik :jank: :knuffel1:
Laatst gewijzigd door Ptje op 21 mei 2013 19:34, 1 keer totaal gewijzigd.
AfbeeldingAardig zijn doet geen pijn en het kost geen cent, alleen wat moeite
Gebruikersavatar
Pat75
Zeer actief
Berichten: 1045
Lid geworden op: 29 okt 2012 20:00
Aantal honden: 1
Locatie: Borssele

Re: jan

Ongelezen bericht door Pat75 »

Sterkte.....dikke knufff
Afbeelding
Gebruikersavatar
pooh
Zeer actief
Berichten: 10528
Lid geworden op: 25 jun 2004 16:11
Mijn ras(sen): zwiterse witte herder
Locatie: Maastricht

Re: jan

Ongelezen bericht door pooh »

kippenvel en tranen hier...

dag mooie Jan, ga maar naar Gina en kwispel even naar Ameno als je haar ziet :cry:
:pop:
Gebruikersavatar
luna2906
Zeer actief
Berichten: 7531
Lid geworden op: 30 mei 2011 13:04
Mijn ras(sen): Kruising mechelse herder x collie
Aantal honden: 1

Re: jan

Ongelezen bericht door luna2906 »

Wat een bijzonder im heb je geschreven Renee. Het doet me denk aan het volgende gedichtje:

Als je een dierbare hebt verloren
Mis je het dagelijks leven met elkaar.
Maar de liefde die voelt van binnen,
maakt herinneringen bijna tastbaar


Je schrijft met zoveel liefde over hem en jullie band dat het bijna voelbaar is. Heel veel sterkte :roos:
Angelique.

Re: jan

Ongelezen bericht door Angelique. »

Jezus ik voel je pijn gewoon :jank: :jank:
Wat een vreselijk verdriet, wat moet jij stuk zijn :jank:

Heel heel veel sterkte :roos: :roos:
Gebruikersavatar
lieveheersbeestje83
Zeer actief
Berichten: 1880
Lid geworden op: 18 sep 2009 12:59
Mijn ras(sen): Middenslag Poedel
Aantal honden: 1

Re: jan

Ongelezen bericht door lieveheersbeestje83 »

Wat mooi geschreven, maar wat in en in triest. Heel veel sterkte :roos: :jank: .
Afbeelding
------Groetjes Prana-----
g.vercoelen
Zeer actief
Berichten: 5317
Lid geworden op: 02 jan 2010 10:32
Mijn ras(sen): border collie
Aantal honden: 1
Locatie: veldhoven

Re: jan

Ongelezen bericht door g.vercoelen »

wat heb je het mooi geschreven
heel veel sterkte met het verlies van je mannetje en zo kort na Gina :roos:

rust zacht mooie lieve Jan
Afbeelding
Rust zacht lieve Sammy 12-09-2002 - 15-06-2013
Rust zacht lieve Scruffie 03-01-1995 - 21-07-2014
Gebruikersavatar
noekie
Zeer actief
Berichten: 5443
Lid geworden op: 11 jan 2004 21:44
Mijn ras(sen): american bulldog,
Xfila/stabij/lab/?
Aantal honden: 2
Locatie: Beverwijk
Contacteer:

Re: jan

Ongelezen bericht door noekie »

Wat mooi geschreven; kippenvel.
Heel veel sterkte... :roos:
scooby 06-07-1995/31-08-2007
andor 12-04-2001/10-09-2009
Gebruikersavatar
sybertje
Zeer actief
Berichten: 1761
Lid geworden op: 28 dec 2011 17:41
Mijn ras(sen): Terriermix
Aantal honden: 1
Locatie: Friesland

Re: jan

Ongelezen bericht door sybertje »

Met een traan zit ik hier je mooie verhaal te lezen waar de liefde voor je hond vanaf straalt.
Heel veel sterkte met dit verlies, maar ook het verlies van Gina. :roos:
Gebruikersavatar
marian*
Erelid
Berichten: 32600
Lid geworden op: 10 feb 2003 18:01
Mijn ras(sen): Drentsche Patrijshond
Aantal honden: 1
Locatie: Arnhem
Contacteer:

Re: jan

Ongelezen bericht door marian* »

*slik* Wat mooi geschreven Renee . Ik wens je heel veel sterkte .
Afbeelding
Uit het oog maar nooit uit het hart
Max 24/8/'94-11-4-'11,Bente 27/4/'99-23/11/'10
Gebruikersavatar
Elmo/maureen
Zeer actief
Berichten: 33971
Lid geworden op: 10 okt 2009 22:43
Mijn ras(sen): Dalmatier
Aantal honden: 1
Locatie: Gieten

Re: jan

Ongelezen bericht door Elmo/maureen »

Dag mooie Handsome Gianni :roos:

wat heb je jouw relatie met Jan prachtig omschreven Renee :knuffel1: Heel veel sterkte :J:
Afbeelding
Plaats reactie

Terug naar “In memoriam”