Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren
Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!
Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak
Ik heb ook geen idee. Zelf zou ik denk ik als baasje een stoel neerzetten in de duinen tussen Noordwijk en Katwijk en een bak met eten neerzetten en maar wachten en zo nu en dan roepen. En dan op de plek waar ze is kwijtgeraakt.
Maar ja.....
Ze is nu wel al een hele tijd zoek en ik denk dat ze echt heel angstig is. Ik loop ook regelmatig in die buurt en heb nog nooit iets gezien. Ze kan zich in elk geval goed schuilhouden het arme ding ik hoop echt dat ze wat moed verzameld en zich een dezer dagen laat zien en vangen
Laatst gewijzigd door Sarah5 op 02 dec 2012 18:49, 1 keer totaal gewijzigd.
Maar ze was ook gesignaleerd bij willem van den bergh eerder. Is het zeker dat de hond nu bij de duindamseweg zit.
Je kunt in de donker er nu wel heen rijden, maar wat als ze eer via de duinen terug in katwijk is?. In mijn ogen is als het de hond betreft het logischer dat ze zich weer richting daar begeeft, het is wat beschutter en meer voedselplekken.
Nog logischer als de hond zich naar huis verplaatst maar helaas is dat tot op heden niet het geval.
Judith-Diesel schreef:Als het moet rijd ik er zo heen. Is om de hoek, maar ja wat kan je nu doen??
Zo zit ik hier nu ook maar ik heb geen idee wat ik.zou kunnen doen,met harley eventueel mee....
Waar is piet florisdal?
en je kunt zo weinig lijkt me als het diertje al niet reageert op eigen eigenaar, dan zullen vreemden haar ook zeker in de donker niet over de streep trekken om zich te laten lokken. Of wel? Als iemand een tip heeft hoe ermee om te gaan en evt. de hond zover te krijgen dat ze het niet bij huilen laat maar ook wil komen.
Nee maar het is een teefje,Harley is een klein hondje,misschien dat hij haar kan vinden waardoor baasje dichterbij haar kan komen?
Maar Harley is geen neusspeurder over het algemeen dus het zou een pure gok zijn.
blondie schreef:Maar ze was ook gesignaleerd bij willem van den bergh eerder. Is het zeker dat de hond nu bij de duindamseweg zit.
Je kunt in de donker er nu wel heen rijden, maar wat als ze eer via de duinen terug in katwijk is?. In mijn ogen is als het de hond betreft het logischer dat ze zich weer richting daar begeeft, het is wat beschutter en meer voedselplekken.
Nog logischer als de hond zich naar huis verplaatst maar helaas is dat tot op heden niet het geval.
men weet ook wel echt zeker dat het om de teckel gaat?
Want Chaser de border terrier is ook nog steeds vermist geloof ik....lijkt niet op een teckel maar ja....
Judith-Diesel schreef:Als het moet rijd ik er zo heen. Is om de hoek, maar ja wat kan je nu doen??
Zo zit ik hier nu ook maar ik heb geen idee wat ik.zou kunnen doen,met harley eventueel mee....
Waar is piet florisdal?
en je kunt zo weinig lijkt me als het diertje al niet reageert op eigen eigenaar, dan zullen vreemden haar ook zeker in de donker niet over de streep trekken om zich te laten lokken. Of wel? Als iemand een tip heeft hoe ermee om te gaan en evt. de hond zover te krijgen dat ze het niet bij huilen laat maar ook wil komen.
Piet Florisdal, Duindamseslag 8, aan de Randweg te Noordwijk.
Zit de hond er echt, ik heb een nummer gekregen via een boswachter die ik zojuist gebeld heb.
De hond is vandaag 3x gezien en de eigenaresse rijdt nu heen en weer in de hoop haar weer te horen. Ze is dus echt gezien en gehoord vandaag. Het baasje is al 8 weken onafgebroken aan het zoeken en ik aan het einde van haar latijn en ten einde raad inmiddels. Denk dat hulp heel erg gewaardeerd wordt.
Ik weet dat ze dat ze de afgelopen dagen gesignaleerd is tussen Duindamse slag en Langevelderslag. Namelijk bij de Stay ok. Ik weet dat het een heel stuk uit de richting is van uit de Willem en Biltlaan in Katwijk.
Maar ze is daar 2x gesignaleerd. En dus echt gezien.
Judith-Diesel schreef:Ik weet dat ze dat ze de afgelopen dagen gesignaleerd is tussen Duindamse slag en Langevelderslag. Namelijk bij de Stay ok. Ik weet dat het een heel stuk uit de richting is van uit de Willem en Biltlaan in Katwijk.
Maar ze is daar 2x gesignaleerd. En dus echt gezien.
Nummer dat ik ze gegeven heb is nummer van een boswachter/duinwachter aldaar. Hopelijk heeft ze daar ook wat aan.
blondie schreef:Zit de hond er echt, ik heb een nummer gekregen via een boswachter die ik zojuist gebeld heb.
Zodra Quirine gesignaleerd wordt, bel je naar dit nummer: 06-81 66 95 28
Letty (baasje) en alle andere speurneuzen worden dan geïnformeerd
Heb met haar gesproken en een nummer gsmst van de boswachter die dat gebied onder zijn hoede heeft.
Kunnen wij wat voor haar betekenen?
Verbinding was slecht. Ze was aan het rondrijden in de hoop haar te zien of te horen. Maar ze hoorde haar niet is wat ik begreep.
Het nummer dat ik had wilde ze graag ontvangen. Dus dat heb ik gesmst.
die heb ik dan weer net niet,vandaar die boswachter tip,die heeft een schijnwerper op zijn auto zitten.
Ik blijf nu even thuis,als ze dinsdag nog niet gevonden is ga ik weer met Harley de duinen in,kijk wel even aan welke kant van Noordwijk ze dan voor het laatst gezien is.
als je zaklantaarns hebt heel fijn want het is daar aarde donker,alle hulp is welkom de vrouwen gaan nu naar de parkeerplaats
van de grote parkeerplaats en dan naar de weg die naar de golfbaan leidt.super wat jullie doen maar wees allemaal voorzichtig !
nou dat was mooi,Judith kwam mij ophalen om zo samen ook te helpen zoeken maar toen we daar aankwamen was iedereen al vertrokken....
We hadden natuurlijk ook niet gezegd dat we zouden komen maar we hebben dus niet gezocht.
Wel wist er iemand te vertellen dat ze samen met staatsbosbeheer het gebied hadden overzien door middel van de grote lamp op de auto.
Morgenochtend gaan ze weer zoeken en morgenmiddag ook weer.
Ik moet werken maar ga misschien komende week nog wel die kant op,mits ik niet alleen hoef,is voor mij aan de verkeerde kant van Noordwijk,ben er niet bekend.
Wat een goed idee vlgs mij ,
maar wat zou ik er beroerd an toe zijn als baas zijnde ,
denk dat ik me tentje daar neerzette in de hoop dat ze op me af kwam !
Zal een kaarsje brandend houden in de hoop dat het helpt !
De duimen draaien dat ze snel terecht komt !