
Die kwam in het park 'De Dinamo's' naar ons toegewandeld en is dus door ons toepasselijk 'Dinamito' gedoopt. Hij meurde onuitstaanbaar naar stront en viezigheid vandaar dat hij eerst onder de tondeuze moest (op de foto hierboven zijn we halverwege, ik ben vergeten een echte voor-foto te maken. Gezien de stank waren fotos niet de prioriteit).
Eenmaal kaal:

Ik weet het, een trimsalon zou voor mij een slechte carreer-move zijn
Hij moet nog wat aankomen, zijn huid moet verbeteren en zijn ogen zijn nog onder behandeling en dan kan hij ook naar een nieuw huis.
Overigens, weldoener spelen is heel makkelijk als iemand anders de kosten draagt en dat is hier wel een beetje het geval. Dinamito verblijft op de klliniek van mijn vriendin haar baas, en de sterilisaties (grotendeels), ontwormingen en (hopelijk ook) entingen van moeder met puppies wordt door mijn baas betaald
Kees



. 



