Op 20 mei 2012 staat er een volgende workshop DogDance en Treibball gepland in Soest!
Inschrijfformulier: http://infosportdog.wufoo.com/forms/z7x4a3/
Wat kunt u verwachten van de workshops??
DogDance:
Eline van Oosterom heeft zelf al veel ervaring in deze tak van hondensport, zo heeft zij ook op het NK DogDance gelopen samen met haar trouwe toller Terra. DogDance, ook wel Canine Freestyle genoemd, is een sport waarbij de trucs en aandacht voor de baas centraal staan.
Er zal deze workshop gestart worden met een uitleg over de DogDance en vervolgens zal verder worden gegaan met de praktijk, de DogDance oefeningen.
Er zullen meerdere oefeningen met de honden door genomen worden, tevens zullen ook kort de onderwerpen timing, beloningen en motivatie behandelt worden. Ook is er de mogelijk om van te voren aan te geven wat je graag zou willen leren zodat daar rekening mee gehouden zal worden.
Tijdens de workshop zal ook ingegaan worden op de motivatie van de hond, kosten voor de workshop zijn €35,-, dit is incl. een handout die u aan het eind van de workshop ontvang. Na deze dag bent u een hoop wijzer over de sport zelf maar ook over de verschillende trucs die u samen met uw viervoeter zal gaan leren op deze dag.
Alle leeftijden en niveaus zijn welkom! Inschrijven kan via het inschrijfformulier. Mocht u al meer ervaring hebben in de sport dan is het prettig als u dit aangeeft bij het formulier dan zal hier rekening mee gehouden worden.
Treibball
Marlouke Roos is zeer actief in deze nieuwe hondensport en probeert zoveel mogelijk mensen enthousiast te krijgen door het geven van workshops en demonstraties door heel Nederland en België.
De workshop zal starten met een uitleg over de sport Treibball en hoe er tijdens de workshop gewerkt zal worden, daarna zal gestart worden met de praktijk.
De bazen en honden zullen dan gaan kennis maken met de basiscommando’s van deze sport en er zal uitleg gegeven worden hoe dit uitgebouwd zou kunnen worden. Er zal veel worden ingegaan op de samenwerking tussen baas & hond, doordat er bewegingen aangeleerd zullen worden die een hond niet snel van naturen zal doen (bijv. op 12uur achter een bal gaan zitten), zal er tijdens deze workshop echt samengewerkt gaan worden. Hierdoor zul je de band tussen jou en je hond versterken.
Kosten voor de workshop zijn €35,-, dit is incl. een handout die u aan het einde van de workshop ontvangt. Na deze dag begrijpt u de bedoeling van de sport Treibball en kunt u de basis aanleren aan uw hond.
Voor meer informatie zie: www.sportdog.nl
Wij hopen u te zien op 20 mei!
Eline & Marlouke
Ster topic:
Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren
Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!
Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak
Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren
Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!
Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak
DogDance & Treibball workshop op 20-05 in Soest
Moderator: moderatorteam
- Marlouke
- Actief
- Berichten: 285
- Lid geworden op: 08 sep 2010 20:31
- Mijn ras(sen): Old Englisch Bulldog x Franse basset en een bruine Labrador
- Contacteer:
DogDance & Treibball workshop op 20-05 in Soest
Treibball, het samenwerkingsspel tussen baas & hond! http://www.sportdog.nl