Inge O schreef:waaruit ik dan weer geneigd ben te besluiten dat het meer met de karaktereigenschappen van de hond in kwestie te maken heeft dan met het 'anders worden' door andere honden want anders hadden ze toch net zo goed cody's gedrag kunnen overnemen in plaats van dat van kyra en lyndie?lieke schreef:En zelfs Cody's instabiele houding heeft daar geen invloed op.
Tja, dat kan dan ook. Maar zelfs een zenuwpeesje als Liesje negeerde Cody en trok zich op aan de meisjes. Een andere theorie is dat Cody zulk afwijkend gedrag vertoont dat het niet gauw wordt overgenomen door andere (lees: normale) honden.
Ik zit daar wel eens over te theoretiseren, vooral nadat het mij opviel dat er niet een loopse teef is geweest die Cody in haar nabijheid duldde (in zijn intacte periode, uiteraard). Altijd werd hij met veel en venijnig vertoon weggebeten.
Maar goed, voor het zelfde geld zit ik uit mijn nek te kletsen.
