Joey was lekker aan het spelen met zn vriendje Hunter (collie pup die 1 week jonger is dan hij). Na een tijdje komt er een meneer langs met zijn hond, nou ook ff meegespeelt.
Die meneer vervolgt zijn weg weer met de hond en loopt bij ons meter of 20 vandaan richting weg en steekt over, op dat moment rennen zowel Joey als Hunter achter dat hondje aan die vervolgens overgestoken is, dus wij roepen. Beide honden keren om en rennen een stuk terug waarop ze zich beide bedenken weer omkeren en de weg over renden.
En daar kwamen net auto's aan, JOey op een haartje na gemist en we dachten HUnter ook maar die kwam helaas terug rennen op 3 pootjes
Hij is nu mee met de dierenambulance met zn baasje en we gaan vanavond ff langs om te vragen hoe het gaat, maar jezus wat schrik je je kapot en dat arme beestje met zn zere pootje gadverdarrie.


