Ze brengt absoluut leven in de brouwerij. In huis is ze redelijk rustig maar buiten gaat ze helemaal los en ze is helemaal gek op renspelletjes. Lyndie gedraagt zich weer als een pup en rent haar iedere keer achterna, gevolgd door Cody. Die niet precies weet waaróm er wordt gerend, maar à la, als er zo nodig moet worden gerend, doet hij wel mee
Zelfs Kyra verwaardigd zich zo nu en dan om er ook achter aan te sjezen en dan zie je zo'n hele sleep honden achter elkaar over het veld heen galopperen om vervolgens over elkaar heen te buitelen.
Je zou kunnen zeggen dat mijn honden door Bonnie erachter zijn gekomen dat ze geen Bart-Smit-hondjes zijn
O ja: en voor het eerst in 9,5 jaar heeft Kyra zelfs iets ondeugends gedaan, samen met Bonnie: met z'n tweeën net zo lang tegen de tafel opspringen dat het bord met een stapel vers gebakken pannenkoeken er van af kukelde waarna de hele kudde zich te goed deed aan onze heerlijkheden.
We zijn maar naar de Mac gegaan












