Maar, mijn honden hebben niet het eeuwige leven en nu kan ik gaan voor het ras wat ik als kind zijnde al wilde hebben. Een ierse setter

Ik hoop dat het nog lang duurt (want de honden moeten nog 15 jaar meegaan natuurlijk), maar ik wil goed voorbereid zijn als het zover is.
Dus ik ben me aan het inlezen. Op de verschillen tussen de 2 kleurslagen, verschil tussen reu en teef, ziektes en dat soort dingen.
Een saarlooswolfhond zal er ook altijd wel blijven ws. Maar daar zit ik zo in dat ik wel weet uit welke lijnen ik in de toekomst een hond wil. De Ierse setter is nieuw voor me.
Nu heb ik naast de saarloosjes een Flatcoated Retriever. Juist omdat ik dat ook een geweldig ras vind wil ik iets wat er qua karakter een beetje op lijkt. De Flatcoates zijn niet al te gezond tegenwoordig en hoewel er in de setters ook problemen zitten zijn die naar mijn meing beter onder controle.
Mijn zoektocht begint dus
