Wil je een dergelijke pup tot schrik maken dan moet je dat vooral doen.????????malinois schreef:Juist dat probeer ik ook te zeggen wil je een dergelijke pup tot schrik maken moet je dat vooral doen!Martijn schreef:Nee, het hoeft niet meteen de schrik van de buurt te worden.
Een Mechelaar van 7 maanden kan gekke sprongen maken
Hoe vervelend het ook is, honden die je op een opstandige koe of dreigende pakwerker af kunt sturen zonder dat hij zich daardoor laat afschrikken kun je beter niet als een opstandige koe of pakwerker benaderen. Dat werkt averechts.
Het gaat er niet om of je gelijk hebt. Het gaat er om wat werkt.
Gewoon helemaal niets doen werkt veel beter. Ook met betrekking tot de zorg "wordt dit de schrik van de buurt".
We
Wat te denken van gewoon bij je houden en zelf zorgen dat hij geen schrik word.
Wat heb ik te maken met hoe de hond zich gaat ontwikkelen als ik hem een muilpeer geef omdat hij mij lastig valt met zijn agressie.
Als het een kreng word dan is aan jou om hem nog los te laten.
Zoniet en je laat hem vrij lopen dan is het nog jouw probleem en niet de mijn schuld dat hij zo geworden is.
.







