Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Gekneusde ribbetjes

Medische vragen en opmerkingen over de hond, zowel regulier als alternatief.
(Raadpleeg bij twijfelgevallen altijd uw dierenarts!)

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
Pippa
Zeer actief
Berichten: 337
Lid geworden op: 28 mar 2010 19:03
Mijn ras(sen): - Friese Stabij/ Kooiker kruising: Pippa
- Rasechte vuilnisbak: Murdock
- Golden Retriever: Tobias
Locatie: Soest

Gekneusde ribbetjes

Ongelezen bericht door Pippa »

Hallo,
ik hoop een beetje op tips voor mij en mijn pup.
Pippa heeft haar ribben gekneust en ik weet niet echt wat ik daarmee moet.
Voor het verhaal klik hier:
http://www.hondenforum.nl/plaza/algemee ... 94674.html

Nu mag ze bij ons altijd op de bank, maarja. Ze wil wel springen maar het kan weer niet, en toen het net gebeurt was sprong ze er al af wat tot een hoop gegil en pijn leidde. Ze ligt nu steeds op een kleedje op de grond, maar is erg onrustig. Ze wil steeds achter me aan lopen en piept dan zachtjes. Ik heb pijnstillers gekregen voor haar, deze helpen wel.

Nu moet ze straks weer uitgelaten :ugh: Hoe moet ik dat nou gaan doen! Normaal heeft ze een tuigje om en trekt ze behoorlijk. Ik heb de halsband al opgediept uit de kast maar ik weet echt niet wat ik er verder mee moet.
De DA gaf me tips maar die hoorde ik niet echt aangezien ik een tikkeltje in paniek was. Alleen 'hou rust met haar' is me bijgebleven.

Iemand ervaring hiermee?
Afbeelding
Gebruikersavatar
LongFields
Zeer actief
Berichten: 49618
Lid geworden op: 16 jan 2003 11:07
Mijn ras(sen): Laekense Herder Tapas
Peruaanse Kelpie Mojo
Kelperuaan Kiitos
Aantal honden: 3

Re: Gekneusde ribbetjes

Ongelezen bericht door LongFields »

Ik denk dat je dierenarts het geen probleem zou vinden als je hem/haar belt en nogmaals vraagt naar de tips en adviezen die je gekregen hebt, maar niet goed in je hebt opgenomen. Dat zou ik als eerste doen denk ik.
Gebruikersavatar
saskia en sjaak
Zeer actief
Berichten: 1420
Lid geworden op: 16 aug 2010 23:19
Mijn ras(sen): klikobakkie
Aantal honden: 1

Re: Gekneusde ribbetjes

Ongelezen bericht door saskia en sjaak »

LongFields schreef:Ik denk dat je dierenarts het geen probleem zou vinden als je hem/haar belt en nogmaals vraagt naar de tips en adviezen die je gekregen hebt, maar niet goed in je hebt opgenomen. Dat zou ik als eerste doen denk ik.
hele goeie tip!!
gewoon nogmaals bellen meis.
Afbeelding
Wilm@

Re: Gekneusde ribbetjes

Ongelezen bericht door Wilm@ »

Morgen nog eens bellen. :ok: Ik kan mij niet voorstellen dat hij dit vervelend vindt. Mijn DA is altijd blij als ik nog even ter controle bel.

Kun je Pippa ondertussen kort uitlaten, dus niet de normale ronde maar dit inkorten en misschien een keertje extra? Ik zou Pippa ook even niet op de bank laten als het eraf springen al pijn doet. Wat soms wil helpen is je hond op een matras laten liggen. Matras op de grond en eventueel ernaast gaan slapen?
Melanie 74

Re: Gekneusde ribbetjes

Ongelezen bericht door Melanie 74 »

Arme Pippa, gekneusde ribben is heel pijnlijk en kan ook heel lang duren!
Rust, rust en nog eens rust .. koop een bench. Niet springen, rennen en gek doen. Uitlaten aan de lijn, en ik heb ter ondersteuning Traumeel gegeven. Ik zou ook wat voorzichtig zijn met de pijnstilling omdat ze dan juist even gekker kan gaan doen wat niet de bedoeling is.
Ik wens haar beterschap!!

Dolina heeft vorig jaar gekneusde ribben en een gebroken borstbeen gehad, nu pas na een jaar kan ik pas zeggen dat ze helemaal genezen is.
Ik weet natuurlijk niet of ze zwaar gekneusd zijn of licht.
Plaats reactie

Terug naar “Medisch”