
wij waren in de volle overtuiging dat het een teek was, van Bob mochten we er niet aankomen dus hop naar de DA. Die heeft het met de tekentang in aanslag goed bestudeerd en geconcludeerd: wrat. Moet binnen nu en 6 maanden verdwijnen.
Ondertussen (foto 24 juli dus nu weer wat groter) is het dit:

qua structuur lijkt het een beetje op van die bobbeltjes zoals op een hondenneus, maar dan onregelmatig qua hoogte.
Nu wordt het a.s. maandag toch verwijderd. De DA laat het aan ons over op het op kweek te zetten. (tenminste de assistente want Carolein was het vergeten te vragen en bij nabellen was dit het antwoord).
Het is niet bedoeld als afkraken van de DA ofzo want we zijn heel tevreden of financieel (verzekering), maar zouden jullie het op kweek laten zetten??











