Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Een hond is geen mens!

Een forum voor algemene onderwerpen over honden en vragen over honden.

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
nana
Zeer actief
Berichten: 1324
Lid geworden op: 31 aug 2008 12:50
Mijn ras(sen): Sarplaninac,flatc mix, franse bull
Aantal honden: 3

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door nana »

Nanna schreef:
nana schreef: Een vriendin krijgt telkens te horen dat het wel lijkt alsof ze meer van haar hond houdt dan van haar dochtertje als ze een weekend weg is voor een training of seminar.
Wat een onzin. Hier is André regelmatig weg om een hele zondag te fietsen en hij gaat ook weleens een week naar de Pyreneeën om daar zijn fietsbacil uit te kuren.
Betekent zeker ook dat hij meer van zijn fiets houdt dan van mij ;-)
Ach op een ouwe fiets moet hij het leren :lol1: maar dan letterlijk
Wat we niet begrijpen..vrezen we...wat we vrezen zullen we vernietigen.

lydia
Ayurveda
Zeer actief
Berichten: 2642
Lid geworden op: 18 feb 2010 21:03

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door Ayurveda »

Mijn hondjes zijn heeeeel belangrijk voor me!
maar dat zijn al mn dieren wel eigenlijk

Hier geen jasjes of weet ik het wat!
Wilde ze tijdens mijn werk in de dierenwinkel niet eens in het assortiment hebben hahaha

dus nee ik kan best wel is overbezorgd zijn maar laat mijn honden lekker hond zijn!

enne buggy's... ze hebben toch pootjes ;)
Afbeelding
Gebruikersavatar
Frederiek
Zeer actief
Berichten: 2671
Lid geworden op: 09 feb 2009 16:31
Mijn ras(sen): Kruising
Aantal honden: 1
Locatie: Groede

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door Frederiek »

Zolang een hond er geen hinder van ondervindt interesseert het me echt geen ruk of iemand al dan niet dure (merk) kleding aanschaft voor 't beestje. Wat ik móói vind is een ander verhaal, maar dat doet er niet toe voor een ander. Ik vind het wel sneu als je een langharige berghond midzomer een kek thermojasje aan gaat zitten trekken, want daar heeft zo'n beest last van. Maar een chihuahua die met lage temperaturen wat warms aankrijgt? Ik denk dat chichi daar alleen maar blij mee is. Weet zo'n beest veel wát hij aanheeft, hij heeft alleen maar door dat het warmer is dan zonder. Prima toch? Ik gooi Hades met Koninginnedag ook een oranje stropdas om z'n hasses, gewoon omdat ík dat wel geestig vind. Het zal hem verder worst wezen, hoewel hij bijzonder blij is met de aandacht die dat genereert :mrgreen:. 'Oooh kijk nou, een strópdasje!' en dan krijgt hij een aai. Is hij helemaal blij, ook al heeft hij geen idee waaróm hij van wildvreemden een aai krijgt. Hij vindt dat leuk en ik ook. En dat het oranje stropdasje aan het eind van de dag een vies bruin vod is zal me roesten. Naai ik volgend jaar wel weer een nieuwe :ok: .

Zolang het niet schadelijk is voor een hond doen mensen toch gewoon maar lekker? Het is niet altijd alleen maar óf óf, soms ook gewoon én én. Én lekker hond kunnen zijn, én baasje blij omdat hondjelief lekker vertroeteld kan worden. Heerlijk toch?
Onderschrift verwijderd door moderator ivm foutmelding op de afbeelding
Gebruikersavatar
lieke
Zeer actief
Berichten: 16375
Lid geworden op: 14 dec 2005 15:43
Mijn ras(sen): Collies en een Maggie
Aantal honden: 2
Locatie: Arnhem
Contacteer:

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door lieke »

Mijn honden dragen geen jasjes (die hebben ze zelf al van nature) en dure halsbanden vind je in hun kraag niet terug, helaas :jank: .
Maar emoties hebben ze wél :pffff: en ik ouwehoer de godganselijke dag tegen ze en ze verstaan me ook nog. Ze knorren en brommen overigens hele verhalen terug en ik begrijp ze van mijn kan ook prima. Ik geef ze regelmatig een dikke pakkerd op hun snuit en krijg als ik een kusje vraag ook nog een lik over mijn neus terug.
Op hun verjaardag en als ze ziek zijn krijgen ze een lekkere biefstuk (biologisch, dat dan weer wel :mrgreen: ) en dan zit ik gezellig met zoonlief op een speklapje te knabbelen.
Vermenselijk ik ze? Vast wel, maar ik voel me er prima bij en volgens mij zij óók :wink: .
Afbeelding
Gebruikersavatar
sjaak-k
Zeer actief
Berichten: 18327
Lid geworden op: 09 apr 2009 17:33
Mijn ras(sen): Kruising labrador, Toller & Labrador
Aantal honden: 3
Locatie: Ergens in Drenthe

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door sjaak-k »

Nanna schreef:
nana schreef: Een vriendin krijgt telkens te horen dat het wel lijkt alsof ze meer van haar hond houdt dan van haar dochtertje als ze een weekend weg is voor een training of seminar.
Wat een onzin. Hier is André regelmatig weg om een hele zondag te fietsen en hij gaat ook weleens een week naar de Pyreneeën om daar zijn fietsbacil uit te kuren.
Betekent zeker ook dat hij meer van zijn fiets houdt dan van mij ;-)
Ik ben blij dat je er ook achter gekomen bent :mrgreen:.
Afbeelding
Angelique.

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door Angelique. »

Maxine schreef: je beschermengel, je persoonlijke bodyguard

Het zijn geen mensen nee maar dit toch ook echt niet hoor :denken:
*Ellen*

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door *Ellen* »

Als ik een truthondje had dan zou ik gerust hele mooie kleertjes voor hem/haar kopen.
Lijkt me zelfs heel erg leuk !
Gebruikersavatar
Marjoleine
Zeer actief
Berichten: 53089
Lid geworden op: 02 sep 2004 14:18
Mijn ras(sen): Friese en Cubaanse hounen
Locatie: de polder
Contacteer:

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door Marjoleine »

*Ellen* schreef:Als ik een truthondje had dan zou ik gerust hele mooie kleertjes voor hem/haar kopen.
Lijkt me zelfs heel erg leuk !
Nou ja, ik durf het bijna niet te zeggen, maar als Fien nat geregend is (want ze is een echte hond :tong: ) en het is koud, dan mag ze haar trui aan.
Een blauwgroene, met kabels. :pffff:

Ik heb Elly daar ook om gevraagd, omdat ik vond dat het bij haar vachtkleur moest passen.
En ja, dat was inderdaad leuk, om dat uit te kiezen. :pffff: :klaar:
En de groeten van de meisjes!

Afbeelding

Niets kalmeert zo zeer als een genomen besluit.
Gebruikersavatar
[Sandra]
Zeer actief
Berichten: 20009
Lid geworden op: 23 nov 2009 23:35
Mijn ras(sen): Engelse bulldog x Maltezer
Aantal honden: 1

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door [Sandra] »

* Otto heeft er de laatste tijd een handje van om in bepaalde situaties enorm te gaan treuzelen. Gedrag dat ik herken uit de tijd dat ikzelf puber was. Vermenselijk ik hem dan?

* Overal lees ik in gedrags- en opvoedingstips dat ik als baasje de roedelleider zou moeten zijn, of die rol vervullen. Dus zou ik mijzelf moeten 'verhondelijken'...? Of 'verhondelijkt' de hond mij dan, dat hij in mij de roedelleider ziet?

* Soms zit ik op handen en knieën en beweeg ik alsof ik een spelbuiging maak zoals een hond dat doet. Vindt Otto prachtig. Even een potje lekker stoeien op zijn honds.

* Otto is enigst hond hier ten huize. Dus wordt hij schromelijk verwend :mrgreen:

Volgens mij gaat het om de relatie/band die je met de hond hebt. Ik denk dat we meer of minder bewust in alle dieren menselijke trekjes herkennen, meer of minder naarmate een dier dichter bij ons staat of verder weg. Mijn katten net zo. Een van hen kan heel erg zeurend als een kind mauwen als ze haar zin niet krijgt. Maar zo vind ik ook sommige auto's niet mooi omdat ze 'boze ogen' (koplampen) hebben; ik vind dat machines ook een 'personality' hebben. We meten naar de menselijke maat omdat we mens zijn. Sommigen gaan daar ver in. Die trekken een klein hondje poppenkleertjes aan en gaan ermee lopen pronken in de PC Hooftstraat. Maar de mensen een wijkje verderop, die hun chihuahua op straat zetten zodat het beestje zichzelf maar moet uitlaten, vind ik erger, al heb ik dat hondje dan weer nooit in schattige chihuahuakleertjes gezien.
Afbeelding
Groetjes,
Sandra
Gebruikersavatar
Carma
Zeer actief
Berichten: 4675
Lid geworden op: 15 mei 2007 11:28
Mijn ras(sen): Kruising labrador/bordercollie
Locatie: Ede

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door Carma »

Martijn schreef:Een deel van de lol zit hem trouwens ook in het vermenselijken hoor.
Anders konden we wel onze honden allemaal los laten lopen. Het is namelijk nogal honds om maar wat rond te neuken en elkaar uit elkaar te trekken.
Het is niet een kwestie van óf iemand zijn hond vermenselijkt maar in hoeverre en op welke manier.

Wat is er erger aan iemand die met een yorkie aan de buste gedrukt de hele dag staat te ouwehoeren met de buurvrouw dan aan een hondse waakhond ergens op een autosloperij waar amper naar omgekeken wordt.

Dat is juist het mooie aan honden. Dat je er lustig op los kunt projecteren zonder dat ze er last van hebben. Honden hebben geen hulp nodig in het hond zijn. Dat zijn ze ook in een roze pluche kamertje of tussen mama's tieten met een strasshalsbandje om.
Van mij kun je vinden wat je vinden wil als mijn hond een opzichtige halsband om heeft of wat mij betreft een tijgerbikinietje aan, maar ik denk dat mijn honden dat verkiezen boven een electrisch correctieapparaat op zijn keel of een pinnenband om. Of gewoon een baas met losse handjes.

Mijn honden mogen status hebben. Van het beste het beste is wat ze van me krijgen.
Dat vind ik leuk. Mijn smaak gaat niet zo uit naar kleertjes maar reken er om dat ik gek kan doen om iets te vinden waarvan ik vind dat ik het mijn honden wil gunnen.
Marc zei het pas al; we hebben vreselijk lang twee huishoudens aangehouden om de honden maar een moeilijk moment te besparen. Gekkenwerk natuurlijk.
Maar ik voel me daar een goede baas bij en dat is een groot onderdeel van het plezier wat ik aan honden beleef. Dat ik dus voel dat ik het goed doe.
Laat mensen zelf bepalen hoe ze dat gevoel opwekken. De hond is allang tevreden als hij ergens veilig kan slapen, genoeg te vreten krijgt en regelmatig wat lolligs meemaakt. Dat is al zo snel geregeld. De rest is vermenselijking.
Mooi beschreven Martijn :ok:
Afbeelding
Gebruikersavatar
Mama Sanneke
Zeer actief
Berichten: 5464
Lid geworden op: 18 aug 2003 11:37
Locatie: Belgie

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door Mama Sanneke »

Maxine schreef:Vaak erger ik me aan mensen die hun hond(en) vermenselijken.
Het zijn geen mensen! Het zijn je kinderen niet! Het zijn HONDEN! Je goede kameraad, je beschermengel, je persoonlijke bodyguard, je speelkameraadje,... Maar GEEN MENSEN!

Soms kan mijn verstand er echt niet bij. Het zal Fifi worst wezen of hij nu een jasje van Armani draagt of niet.

"Zullen we met de hond gaan wandelen?"
"Ja hoor! Ik zal zijn kinderwagentje al vast pakken!"

"Kraantjeswater?! Ha! Mijn Fifi drink enkel chaudfontaine water."

"Etc...."

Sommige mensen zijn veel bezorgder om hun hond dan om hun eigen kinderen. Want Fifi moet tijdens de wandeling na elke bocht wat water hebben, want baasje wil niet dat hij dorst heeft! En dat terwijl zoonlief maar moet wachten tot ze aan het cafétje zijn aan het einde van de wandeling...

Dus vandaar even deze melding: Een hond is een hond! Laat hem dan ook een hond zijn.

EDIT: En zoals sommigen ook al hebben vermeld: Vermenselijkte uitspraken over honden zijn inderdaad ook erg idioot.


Wanneer is het nu voor sommige mensen eigenlijk goed.
Laat die mensen toch eens betijen.
Ik heb liever een oziewoezie mens dan een dierenbeul.
Sanneke, Bazinneke van Luka Poedelmans
Afbeelding
Ik ben gewoon mezelf
Kimsjen
Zeer actief
Berichten: 598
Lid geworden op: 03 aug 2009 13:22
Mijn ras(sen): Chihuahua

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door Kimsjen »

Frederiek schreef:Zolang het niet schadelijk is voor een hond doen mensen toch gewoon maar lekker? Het is niet altijd alleen maar óf óf, soms ook gewoon én én. Én lekker hond kunnen zijn, én baasje blij omdat hondjelief lekker vertroeteld kan worden. Heerlijk toch?
Daar kan ik me helemaal in vinden!
*Ellen* schreef:Als ik een truthondje had dan zou ik gerust hele mooie kleertjes voor hem/haar kopen.
Lijkt me zelfs heel erg leuk !
Hahaha doe ik ook soms. Vooral wanneer het koud is. Een lekker warm jasje vindt ze echt niet vervelend. (laat dat jasje nou net roze zijn :wink: )
Gebruikersavatar
Danoontje powerrr
Zeer actief
Berichten: 2006
Lid geworden op: 26 feb 2010 19:17
Mijn ras(sen): Dobermann, Galgo Español
Aantal honden: 2

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door Danoontje powerrr »

Ik ben gek op roze en gek op honden.
Ik heb alleen twee reuen. :(
Men moet slapende honden wakker maken...

Afbeelding
Kimsjen
Zeer actief
Berichten: 598
Lid geworden op: 03 aug 2009 13:22
Mijn ras(sen): Chihuahua

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door Kimsjen »

Danoontje powerrr schreef:Ik ben gek op roze en gek op honden.
Ik heb alleen twee reuen. :(
Och ja, roze kan bij de hedendaagse reu toch ook goed?!
Mannen dragen tegenwoordig ook veel roze (denk aan de roze polo's) :wink: hahaha
Gebruikersavatar
EstherK
Zeer actief
Berichten: 8806
Lid geworden op: 23 feb 2006 16:31
Mijn ras(sen): Airedale Terrier, Zwarte Russische Terrier en Foxterrier
Aantal honden: 3
Contacteer:

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door EstherK »

Marjoleine schreef: Serieus: ik heb eens een fokker van gezelschapshonden geïnterviewd en wat zij zei is me altijd bijgebleven:
Deze honden werken wel degelijk. Ze werken 24/7. Dit soort honden is dag in dag uit bezig met te doen waar ze voor gefokt zijn: er zijn voor hun baas, aandacht geven aan hun baas, de baas aan het lachen maken, noem maar op!
Ze gaan vaak overal mee naartoe, altijd.
Ik heb wel honden verkocht aan mensen die een geliefde hadden verloren en op de rand van depressie stonden, en door hun hondje van die rand afkrabbelden.
Mensen denken dat gezelschapshonden niets doen maar echt, het tegendeel is waar. Als er één hondentype werkt is het dit soort honden wel!


En weet je? Volgens mij had die vrouw alle gelijk van de wereld.
Dus wat je ook zelf mag vinden van dit soort honden, sneu lijkt me niet het juiste woord en weinig prikkels lijkt me zeer onterecht gedacht.
Geweldig om dit te lezen! :ok: Ik denk ook dat die vrouw helemaal gelijk heeft.

Jurkjes, schattige of stoere halsbanden. Daar verwen je of vermenselijk je een hond niet mee. Daar verwent de baas of bazin zichzelf mee. Die hond heeft vervolgens een tevreden baas. Iedereen blij.
Gebruikersavatar
wendy71
Zeer actief
Berichten: 11560
Lid geworden op: 06 feb 2007 20:14
Mijn ras(sen): Ridgebacks!
Locatie: Ik ben het baasje van Lola & Jakko en wij wonen in Gemert.
Contacteer:

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door wendy71 »

Mijn ding is het niet Nanna, maar als de hond er verder geen last van ondervind..., waarom niet?
Zelf vind ik het onzinnig. :wink:
Afbeelding
Vergeven is de hoop op een beter verleden loslaten.
Gebruikersavatar
Jacintha
Zeer actief
Berichten: 1037
Lid geworden op: 13 apr 2010 15:02
Mijn ras(sen): Golden Retriever
Kruising Teckel
Aantal honden: 2
Locatie: Almere

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door Jacintha »

Anouk heeft ook veel te veel halsbanden en als mijn moeder mij mijn gang zou laten gaan zou ze er nog veel meer hebben :8):
En Yoda heeft een jas, een mooie met legerprint. Wél een goedkope want hij was nog aan het groeien maar dit jaar krijgt hij een nieuwe voor de winter want de legerprintige issie uitgegroeid :8):

Enne, ze krijgen hier kraanwater, maar drinken net zo lief uit de waterbakjes voor de vogeltjes, uit de regenplassen of uit de sloot. Al vind Anouk kraanwater toch écht het lekkerst. Tja, verwend kind :Q:
En ik klets ze de oren van de kop de hele dag.

Maar ze zijn ook vooral hond, want het kan me geen fluit schelen als ze onderweg in de smurrie liggen te rollen, in de modderplas springen, in een prutsloot duiken of door een net gegierde akker rennen. Valt er wel weer af en anders hebben we een tuinslang :8):
Afbeelding
Anouk, nooit uit gedachten, nooit uit het hart... 01-03-2005 ~ 28-04-2011
Gebruikersavatar
Frederiek
Zeer actief
Berichten: 2671
Lid geworden op: 09 feb 2009 16:31
Mijn ras(sen): Kruising
Aantal honden: 1
Locatie: Groede

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door Frederiek »

Nanna schreef:Jasjes, tasjes, sokjes, soit.
Maar wat vinden jullie dan van voor de leut je hond veranderen in een totaal andere diersoort dmv beschildering?
Afbeelding

Afbeelding

Hahaha, wat gaaf gedaan zeg. Ik zou het zelf niet doen, maar ik kan me niet voorstellen dat het beestje er zelf vreeschlijk onder lijdt.
Onderschrift verwijderd door moderator ivm foutmelding op de afbeelding
Gebruikersavatar
ienepiens
Actief
Berichten: 183
Lid geworden op: 13 apr 2010 19:55
Mijn ras(sen): x stabij
Locatie: Groningen

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door ienepiens »

En deze kwam ik ineens tegen net!!!

http://www.metro.co.uk/news/69717-the-m ... nja-poodle" onclick="window.open(this.href);return false;
Gebruikersavatar
lieke
Zeer actief
Berichten: 16375
Lid geworden op: 14 dec 2005 15:43
Mijn ras(sen): Collies en een Maggie
Aantal honden: 2
Locatie: Arnhem
Contacteer:

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door lieke »

ienepiens schreef:En deze kwam ik ineens tegen net!!!

http://www.metro.co.uk/news/69717-the-m ... nja-poodle" onclick="window.open(this.href);return false;
Tja, die discussie is ook al eerder gevoerd op het forum. Of dit nou onder dierenmishandeling valt of niet.
Mijns inziens dus niet. Ik zie geen verschil in het gefrut en gefriemel van showhonden die in model worden gebracht met krulspelden, papilloten, haarlak, lotionnetjes en wat dies meer zij en je hond als ninjaturtle of tijger modelleren.
Ik zou het zelf niet doen, maar daar heb ik ook niet echt de honden naar. Maar ik denk dat mensen die zo bezig zijn met hun hondjes en er vele uren per dag insteken, niet als dierenbeulen kunnen worden gekwalificeerd. Afgezien van het feit dat je moeilijk een onwillige/bange hond zo kunt toiletteren. Dan moet je toch minstens wel een goede band met je huisdier hebben.

Ik heb eerlijk gezegd meer medelijden met honden die van 's morgens 8 tot 's avonds 6 in een bench opgesloten zitten of honden die alleen uitgelaten worden door vier keer per dag 10 minuten mee mogen om de kindertjes van en naar school te brengen.

Edit: typefout
Afbeelding
Gebruikersavatar
Sjoera
Zeer actief
Berichten: 584
Lid geworden op: 22 feb 2010 16:06
Mijn ras(sen): Tibetaanse Terrier
Aantal honden: 2

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door Sjoera »

Mijn ouders hebben een x Shi-tzu. Zij hebben een regenjas voor hem om ervoor te zorgen dat zijn vacht niet snel kan gaan klitten. Verder had mijn vader een paar jaar geleden een oranje outfit voor hun hond gekocht. En die heeft hij komende weken ook weer aan. Ze krijgen daar veel verschillende reacties op. Ik heb er zelf ook niets mee, maar als hun het leuk vinden dan heb ik er ook geen problemen mee.

Verder heeft de hond van mijn ouders geen snoet maar een hele platte neus. En ook nog een onderbeet. Waardoor hij moeilijk uit een etensbak kan eten. Mijn ouders geven hun hond met een lepel eten. De dierenarts keek daar ook heel raar van op. Maar als mijn ouders dat niet doen dan zal hij verhongeren. Want hij eet dan ook echt helemaal niets.

Onze honden zien mijn vriend en ik ook als onze kinderen. En verwennen ze best veel. Dit door lekker naar het bos te gaan, hondencursus, met ze te spelen, speeltjes kopen, enz enz.
Nee wij hebben geen kleding voor ze, maar wel een bling bling halsband. Verder maak ik zelf sieraden. En maak regelmatig iets leuks voor Shinji om een staartje te maken zodat zijn haren uit zijn ogen blijven. Daarop heb ik wel veel reacties gehad. Er zijn mensen die dat zielig vinden. Als ik dat niet doe, dan botst hij overal tegen aan vanwege de haren voor zijn ogen. Dat vind ik erger dan een staart op zijn kop. Ook vinden mensen het zielig dat hij zoveel en lang haar heeft. Tja, dat hoort bij een langharige hond. Mensen met een langharige Herder, Collie of ander ras scheren hun honden toch ook niet kaal in de zomer? Waarom zou dat voor een Tibetaanse Terrier wel zielig zijn?
Kortom ik maak me er niet druk over. Het zijn onze honden en wij doen wat wij denken wat goed is. :klaar:
Afbeelding
Gebruikersavatar
ranetje
Zeer actief
Berichten: 55958
Lid geworden op: 10 apr 2006 11:41
Mijn ras(sen): Griffon Korthals
Aantal honden: 1
Locatie: Gelderland

Re: Een hond is geen mens!

Ongelezen bericht door ranetje »

Ik denk dat een hond met kleren aan niet meer in staat is om zijn "taal" te spreken met andere honden.
Zo lang hij die niet tegen komt is het geen probleem, maar anders zou het toch moeilijk voor hem kunnen zijn?

Een dekje tegen regen omdat de vacht anders een groot probleem gaat vormen vind ik iets anders.
Al zou je je kunnen afvragen of zo'n vacht dan wel gefokt moet worden.
Net als een dekje bij grote kou voor een hond met slechte(beperkte) vacht. :wink:
Afbeelding
"The perfection of a life with a gundog, like the perfection of an autumn, is disturbing because you know, even as it begins, that it must end.
Time bestows the gift and steals it in the process."
(citaat van George Evans)
Plaats reactie

Terug naar “Algemeen”