Zie hier de vorderingen:

Moderator: moderatorteam
Volgens mij komt er binnen een wc, maar weet het niet zeker.Moyodo schreef:Doen ze ook iets met die wc? Aangezien ik naar 1 uur wandelen vaak al in de 5e versnelling nar de wc moet zou ik dat wel fijn vinden, anders hoef ik zeker een koffie of warme chocomel meer te nemen na afloop.
YepCrista schreef:Het ziet er wel mooi uit!
Kan je er dan voortaan ook binnen zitten of dat niet?
Precies.marye schreef:Je kunt binnen en buiten zitten.
Er komen zowel aan de buitenkant als binnen toiletten.
Helemaal voorzien dus
Wat jammer dat de honden niet binnen mogen zeg.Sepp schreef:Gister ons 1e drankje gedronken...de kiosk is dus al open !
Honden zijn binnen niet meer toegestaan....buiten liep alles lekker door elkaar heen.
Groetjes
Nanda
En ze waren daar ook heel resoluut in. Als er een hond binnen terecht kwam, was ie er met een minuut weer uitgezetmarye schreef:
Wat jammer dat de honden niet binnen mogen zeg.
Daar zeg je watKun je buiten wel eventueel overdekt zitten?
Moyodo schreef:Volgens mij was dat eerst niet zo dat de honden los mochetn lopen, tenminste werder wel eens gezegt dat ze dan ook bij je moesten blijven. Ik ben er niet vaak geweest maar heb toen een paar keer mensen zien zitten of staan met een aangelijnde, aangezien er altijd wel honden zijn die weg kunnen lopen, maar die werden belaagd door loslopende honden en soms door hele groepjes. Dat zou ik Eyes zeker niet aan doen, dan is de pret voor haar er gelijk af. Wel jammer want dan wordt het voor mij in de toekomst alleen wandelen en gelijk weer naar huis.
Geen optie voor mij want dan gaat Eyes janken en vind het geen leuke afsluiting voor mijn hond.Maar meestal is het wandelen al voldoende.marye schreef:Moyodo schreef:Volgens mij was dat eerst niet zo dat de honden los mochetn lopen, tenminste werder wel eens gezegt dat ze dan ook bij je moesten blijven. Ik ben er niet vaak geweest maar heb toen een paar keer mensen zien zitten of staan met een aangelijnde, aangezien er altijd wel honden zijn die weg kunnen lopen, maar die werden belaagd door loslopende honden en soms door hele groepjes. Dat zou ik Eyes zeker niet aan doen, dan is de pret voor haar er gelijk af. Wel jammer want dan wordt het voor mij in de toekomst alleen wandelen en gelijk weer naar huis.
Je kunt ook je honden even in de auto doen en dan wat gaan drinken
De honden mochten altijd los en waren lekker met elkaar aan het spelen.Moyodo schreef:Volgens mij was dat eerst niet zo dat de honden los mochetn lopen
Er is een klein stukje overdekt en er wordt verder nog over nagedacht bij mijn wetenMoos schreef:En ze waren daar ook heel resoluut in. Als er een hond binnen terecht kwam, was ie er met een minuut weer uitgezetmarye schreef:
Wat jammer dat de honden niet binnen mogen zeg.Ik vond het wel mooi geworden, en buiten konden de honden inderdaad wel gewoon los rondhobbelen nog.
Ja, ik vind het ook erg mooi en ze hebben nu een veel uitgebreidere "kaart".
Ik heb een heerlijke tosti met salami gegeten![]()
Daar zeg je watKun je buiten wel eventueel overdekt zitten?
Volgens mij is dat op last van de gemeente.marye schreef:Wat jammer dat de honden niet binnen mogen zeg.Sepp schreef:Gister ons 1e drankje gedronken...de kiosk is dus al open !
Honden zijn binnen niet meer toegestaan....buiten liep alles lekker door elkaar heen.
Groetjes
Nanda
Ik weet niet of dat ook te maken heeft met hoe druk het is? Als ik er ben heb ik eigenlijk nog nooit meegemaakt dat er een probleem was met de honden die los rondliepen. Je houdt dat sowieso in die omgeving wel denk ik omdat veel mensen de hond al los gooien vlak voordat ze het gebied in lopen.Moyodo schreef:Ow, toen ik daar was kwam een van de eigenaren erbij om te zeggen dat ze wel bij de baas moesten blijven, dus wel los ,maar wel onder apéll, omdat anderen erdoor lastig gevallen werden. Is ook niet erg als alles los loopt maar er zijn er altij deen paar die helemaal niet op hun honden letten en die lekker bijna op je patat hangen of andere honden gan lastig vallen die dan geen kant op kunnen.