renee-uk schreef:Renee1966 schreef:Dat klinkt wel heel aantrekkelijk Renée.
De betere communicatie en het aanhankelijke herken ik idd wel van de reuen die ik (bij anderen) meegemaakt heb.
Gemakkelijker met de training zie ik niet (bij mij op de club dan hè), veel snuffelen, overal tegenaan willen piesen, de macho uithangen (of iig proberen), maar dat kan natuurlijk ook aan die geleiders liggen.
Ik houd jouw opmerkingen iig wel in mijn achterhoofd, mocht er nog een volgende hond komen, dan zal ik niet klakkeloos voor een teef gaan

oh gaaf, maar dan hoop ik wel dat het niet tegenvalt
Ik denk idd dat het bij het trainen op de geleider aankomt hoor, maar ik heb natuurlijk nooit jachttraining gedaan, wel IPO.
Op het veld wordt niet gesnuffeld en gepiest, dat leren ze al heel gauw en voor de macho uithangen hadden ze geen tijd omdat je één op één bezig bent en heel veel aandacht van ze eist.
Ik doe/deed geen echte jachttraining hoor, wel apporteersport, G&G, behendigheid, doggydance.
Zoals gezegd vond ik de reuen daar niet zo makkelijk overkomen.
Behalve de Labradorreu van de trainster daar (hond is nu helaas dood), die had mijn hart wel gestolen .
Wat een werklust en wat was-ie lief

, heb toen vaak gezegd, als-ie weg moet geef hem dan maar aan mij.
Die had zo'n geweldige personality

, dacht eigenlijk dat hij een uitzondering was.
Zal beter op de reutjes gaan letten
