Maris88 schreef:Nee hoor het vaatdoek en zeep verhaal is mij nu wel duidelijk. Ook hoe de voorgaande posters over rangorde denken in deze geschetste situatie.![]()
Er zijn rassen/honden die nog wel eens rangorde problemen kunnen hebben. Die denken dan al dat ze boven de baas staan als ze bijv. 2 tellen eerder dan de baas de kamer in lopen. Laat staan als ze letterlijk over de baas heen kunnen kijken/er boven staan (bijv. doordat de hond op tafel staat en de baas er aan zit). Dan zouden er in mijn ogen toch best wel eens wat problemen kunnen gaan ontstaan, als dit regelmatig/constant gebeurt.
Kijk dat je het af en toe toe staat om de hond te trimmen, kan ik nog in komen. Al zou ik persoonlijk toch de hond dan ook op de grond laten.
maar goed dat jij geen trimster bent, dan liep je nu in de ziektewet met een verrotte rug
