Canine Communication and Lead Aggression
door Sheila Harper
Zaterdag en zondag 7 & 8 november 2009 te Driebergen
De Engelse Kynologe Sheila Harper komt op 7 & 8 november naar Nederland om bij Pure Dog Education (www.puredogeducation.nl) een baanbrekende lezing over communicatie bij honden en agressie aan de lijn geven.
Sheila Harper is een internationaal zeer gerespecteerd gedragsdeskundige. Haar expertise over honden en hun communicatie en gedrag heeft ze al in talrijke landen verspreid. De unieke visie op honden, hun communicatie en gedrag en hoe problemen met honden aan te gaan, maken deze lezing zeer bijzonder.
De lichaamstaal van honden wordt vaak niet goed begrepen. Interactie met de hond kan hierdoor uitmonden in confrontaties of zelfs conflicten. Van nature zijn honden conflictvermijdende dieren. Een juiste omgang met honden is daarom bijzonder effectief. Helaas bestaan over het gedrag van honden veel misverstanden. Zo worden honden met verdedigend gedrag vaak neergezet als vals of dominant. Door onze eigen lichaamstaal op juiste wijze te gebruiken, kunnen we de opbouw van stress voorkomen, angstige honden helpen, drukke honden kalmeren en verdedigend gedrag voorkomen of stoppen.
Deze lezing gaat over hondengedrag in het algemeen en specifiek over agressie aan de lijn. De lezing geeft informatie over hoe met een hond te communiceren en hoe een start kan worden gemaakt in het oplossen van problemen. Veel honden voelen en gedragen zich bijvoorbeeld prima als ze los lopen, maar aan de lijn gedragen ze zich heel anders. Ze vallen uit, blaffen en kunnen moeilijk rustig worden. Waarom gedragen ze zich zo? Wat kunnen we doen om dit gedrag te veranderen?
Jane Bouwens
www.puredogeducation.nl
info@puredogeducation.nl
Ster topic:
Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren
Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!
Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak
Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren
Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!
Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak
Lezing Sheila Harper Agressie aan de Lijn
Moderator: moderatorteam
-
- Vaste gebruiker
- Berichten: 34
- Lid geworden op: 12 mei 2009 19:54
- Rosita Compagner
- Zeer actief
- Berichten: 8402
- Lid geworden op: 25 dec 2003 16:08
- Mijn ras(sen): waterhonden
- Locatie: Achterberg (Rhenen )
- Contacteer: