Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

foutje??

Medische vragen en opmerkingen over de hond, zowel regulier als alternatief.
(Raadpleeg bij twijfelgevallen altijd uw dierenarts!)

Moderator: moderatorteam

brenjomi
Zeer actief
Berichten: 1040
Lid geworden op: 23 dec 2005 19:34
Locatie: Breskens (zld)
Contacteer:

foutje??

Ongelezen bericht door brenjomi »

ik heb al een topic geopend over mijn oude DA, maar dit moet ik echt even kwijt.

ik was al bij hem weggegaan omdat ik me totaal niet serieus genomen voelde. hij maakte steeds kleine foutjes?? ik ben 2jaar geleden met spike (de hond van mijn schoonouders) naar de DA gegaan omdat hij overal in huis plaste en heel veel dronk. dus ik dacht: die heeft suikerziekte. bloed geprikt en urine onderzocht. niks aan de hand (volgens de DA) een paar maanden (kan wel meer dan een half jaar zijn) terug, want hij bleef raar doen. goh hij had suikerziekte!!

spike had ook een rare bobbel aan zijn kont (naast zijn anus) al een paar keer gezegd (mijn schoonouders) dat dat niet klopt. nee volgens de DA waren het opgezette anaaklieren. nou dat bleek dus niet zo te zijn, zijn buikwand was gescheurd en zijn darmen kwam eruit (daar heeft hij zeker een half jaar of langer mee gelopen)

dick plaste steeds bloed dus naar de DA (vorig jaar februari) urine onderzocht. hier zaten kristallen in, dus zijn urine zuurder gemaakt.
in oktober kon dick niet meer plassen dus terug. er zat een steen voor zijn urinebuis dus hij is geopeerd, het waren struviet stenen volgens de DA. dus zijn eten aangezuurd met appelazijn. na 16weken kon hij weer niet plassen, ben naar een ander gegaan. weer geopereerd, het bleken cystine stenen te zijn (die worden gevormd in urine die te zuur is) dus ik me schuldig voelen. de oude DA opgebeld en de stenen (van de eerste operatie, had ik gelukkig meekregen en bewaart) op laten sturen, het waren ook cystine stenen (was heel erg kwaad) tsja kan gebeuren zei hij, want meestal is het struviet en opsturen doen ze nooit. (ggrr)

spike is vorig jaar geopereerd aan zijn gescheurde buikwand. daarna was hij steeds moeilijk aan het ademen en rare geluiden aan het maken, dat zal wel van de operatie zijn dachten we (niet de DA) nu zijn ze vorige week eindelijk terug gegaan (beetje laat vind ik zelf maar goed) de DA ging in zijn keel kijken en gelijk ook zijn tanden schoonmaken.
toen mijn schoonmoeder erom ging had hij heel slecht nieuws. spike had een grote tumor bij zijn hart in de buurt, dit was de reden waarom hij zo raar deed. dus allemaal in tranen, zo zonde. maar ze zijn naar een andere DA gegaan voor een second opinion. deze DA heeft spike ook geholpen bij zijn operatie.
dus foto's gemaakt, alles onderzocht, maar die konden helemaal niks vinden van kanker :N: nog eens foto's gemaakt met valium om te kijken of er een gaatje in zijn slokdarm zat. nee hoor alles was goed.

nu vandaag terug naar de goede DA (die nieuwe zeg maar) hij heeft in zijn keel gekeken en hij heeft een chronische ontsteking aan zijn strottenhoofd, daarom wil hij niet eten, ademt hij erg moeilijk en blaft hij heel raar. dus helemaal geen kanker!!!!

nu kan je best eens een foutje maken, maar dit is echt niet normaal. en dan vonden ze mij raar omdat ik naar een andere DA gegaan ben. nu moesten ze me toch wel gelijk geven. ik ga dus echt niet meer naar deze DA. of een van mijn dieren zou er zo erg aan toe moeten zijn dat ik een andere niet meer haal. (maar dan nog??)

het lag waarschijnlijk aan de fotoapperatuur dat ze op de foto witte vlekken zagen zitten. dus wie weet welke dieren er nog helemaal geen kanker of andere rare dingen hebben??
groetjes brenda & een pootje van dick en dunya
Afbeelding
Gebruikersavatar
** Angela **
Zeer actief
Berichten: 8649
Lid geworden op: 11 aug 2008 15:08
Mijn ras(sen): Duitse herder
Aantal honden: 3

Ongelezen bericht door ** Angela ** »

:O:

zou als ik jouw was toch ff een klacht bij de tuchtcollega neerleggen.

datie 1x een foutje maakt... maar zo vaak ...
die vent moeten ze zn bevoegdheid intrekken :evil:
Many people walk in and out our lives, but only true friends leave footprints
Gebruikersavatar
kobus08
Zeer actief
Berichten: 805
Lid geworden op: 14 jun 2008 21:20

Ongelezen bericht door kobus08 »

Dat zijn wel hele erge blunders.... :eek: .

Maar goed dat er ook nog goede arsten zijn!
Gebruikersavatar
linda1985
Zeer actief
Berichten: 1305
Lid geworden op: 04 jul 2007 20:55
Mijn ras(sen): Welsh springer spaniel en Jack russell Terrier.
Aantal honden: 3
Locatie: Noord brabant

Ongelezen bericht door linda1985 »

Nou lekkere DA zelfde geld laat je zo'n hondje inslapen om hem uit zn lijden te verlossen...
Afbeelding
Eva-Joy
Zeer actief
Berichten: 604
Lid geworden op: 02 feb 2009 11:15

Ongelezen bericht door Eva-Joy »

pfft wat belachelijk.. en die heeft echt zijn DA papieren.???. zoveel fouten en dat alleen al bij jou.. hoeveel fouten heeft hij dan nog wel niet meer gemaakt. wat linda zegt, voor hetzelfde geld laat je je hond inslapen omdat hij zogenaamd niet meer te redden is terwijl er misschien wel niks aan de hand is :N: zou zeker een klacht indienen als dat kan!
Gebruikersavatar
freskin
Zeer actief
Berichten: 8232
Lid geworden op: 06 jun 2008 13:56
Mijn ras(sen): schotse herder, SWH
Aantal honden: 2
Locatie: in het noorden

Ongelezen bericht door freskin »

Jemig.....dat is niet niks! Zo zie je maar dat een second opinion niet zo gek is. Dit zijn geen kleine foutjes meer! Ik zou ook helemaal geen vertrouwen meer hebben in zo'n persoon.....Hij zou zich eens flink achter de oren moeten krabbelen of hij dit beroep nog wel uit moet oefenen. :idea:
groetjes, ingrid

Afbeelding AfbeeldingTARAK
Gebruikersavatar
Pablo
Zeer actief
Berichten: 1290
Lid geworden op: 24 jan 2009 14:27
Mijn ras(sen): Chihuahua & Bull Terrier
Locatie: Breda

Ongelezen bericht door Pablo »

:N:
Nouja, dat een dierenarts 1x een fout maakt oke, maar dit is wel erg grof zeg... :eek:
Hier heb je toch ook een soort commissie voor neem ik aan? Zou idd dan een klacht indienen!
Die man moeten ze gelijk uit zijn bevoegdheid zetten!!

Heb het overigens ook weleens gehoord een soortgelijk verhaal...
Kennissen hadden een rottweiler en die had wat met zijn poot, wat precies weet ik niet meer is zolang geleden..
Maar iig, de hond moest geholpen worden aan een van zijn achterpoten, komen ze hem ophalen, hadden ze de verkeerde poot behandeld :N:
Gebruikersavatar
Ma-Rianne
Zeer actief
Berichten: 1195
Lid geworden op: 03 dec 2004 02:22
Mijn ras(sen): vader en zoon
Aantal honden: 2
Locatie: nabij Arnhem

Ongelezen bericht door Ma-Rianne »

je kan klagen bij het Veterinair Tuchtcollege
http://www.vcp.nu/sjvisser/dierenarts.htm
Zou ik geloof ik wel doen, als mijn DA zo blunderde...
Afbeelding
brenjomi
Zeer actief
Berichten: 1040
Lid geworden op: 23 dec 2005 19:34
Locatie: Breskens (zld)
Contacteer:

Ongelezen bericht door brenjomi »

hij is vandaag langsgeweest bij mijn schoonouders om zijn excusses aan te bieden, dat vind ik al iets. niet dat ik nog naar hem toega.
groetjes brenda & een pootje van dick en dunya
Afbeelding
Plaats reactie

Terug naar “Medisch”