Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren
Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!
Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak
Npu strakjes naar de DA, heb Roy de afgelopen week goed in de gaten kunnen houden en weet nu precies wat er steeds gebeurd.
Dat rare stikken heeft hij nog een keer gedaan en dan is het heel hard door zijn neus in en uit blazen, daarna volgt een kokhals beweging waar niks uitkomt, verder niest hij wel veel en zo af en toe komt er een verdwaalde boer uit
Nou ik hoop straks dat de DA hier wat verder mee kan en dat het mee gaat vallen voor ons manneke.
Duimen jullie mee
roy schreef:Npu strakjes naar de DA, heb Roy de afgelopen week goed in de gaten kunnen houden en weet nu precies wat er steeds gebeurd.
Dat rare stikken heeft hij nog een keer gedaan en dan is het heel hard door zijn neus in en uit blazen, daarna volgt een kokhals beweging waar niks uitkomt, verder niest hij wel veel en zo af en toe komt er een verdwaalde boer uit
Nou ik hoop straks dat de DA hier wat verder mee kan en dat het mee gaat vallen voor ons manneke.
Duimen jullie mee
yvonne
Aha, dat lijkt dan toch meer op misselijkheid/last van zijn maag (slikken, likken, boeren) dan benauwdheid.
Hoop dat je nu wat wijzer wordt bij de da. En natuurlijk duim ik mee: dat het allemaal maar mee mag vallen.
Nou we zijn terug, er is een grote rontgen foto gemaakt, daarop waren geen rare dingen te zien, hart zag er goed uit , longen ook.
Er kan toch iets met zijn hart zijn wat niet op deze echo te zien is maar allen via een speciale hartecho, daar zou ze ons voor door kunnen verwijzen naar Utrecht.
Wat ik nu aangaf aan klachten leek het haar meer waarschijnlijk dat er ergens iets niet helemaal lekker zit in zijn luchtwegen, meer omdat de klachten afnemen, niet erger worden. Normaal zijn we altijd in Almere in de kliniek, nu dus naar Hilversum, dus Roy was een beetje over zijn toeren waardoor zijn hartslag wat aan de hoge kant was 100 ipv de gebruikelijk 80.
Ik heb Bronchofort siroop gekregen deze flacon moet ik helemaal opmaken en hopen dat de klachten verdwijnen, zo niet dan gaan we naar Utrecht, het leek de DA alleen op het moment niet noodzakelijk.