Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Zahra vreselijk aan de diarree!

Medische vragen en opmerkingen over de hond, zowel regulier als alternatief.
(Raadpleeg bij twijfelgevallen altijd uw dierenarts!)

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
Youp
Zeer actief
Berichten: 3828
Lid geworden op: 15 nov 2004 12:38
Locatie: Enschede

Zahra vreselijk aan de diarree!

Ongelezen bericht door Youp »

Vanochtend had Zahra al een beetje diarree. Op zich niet heel vreemd aangezien ze vrij gevoelige darmen heeft en regelmatig iets van Gwen pikt waar ze dus niet tegen kan.

Ik ben gewoon boodschappen wezen doen. Toen ik de voordeur weer open deed kwam me een lucht tegemoet waar ik echt niet goed van werd. De hele gang zat eronder tot halverwege de wc deur, de verwarming, enz! Echt waterdun! We hebben een houten vloer (nog even) en het was dus ook helemaal tussen de kieren gelopen. Heb 5 planken eruit gehaald en afgespoten. Het is weer schoon, maar die lucht!

Nu maak ik me wel een beetje zorgen. Ze is heel rustig en ze drinkt niet.
Net ging ze in de tuin ook weer zitten poepen. Ik heb net rijst gekookt, misschien dat ze het vocht wil drinken.
Groetjes Kim en een poot van Diesel en Zahra
Afbeelding
Gebruikersavatar
freskin
Zeer actief
Berichten: 8232
Lid geworden op: 06 jun 2008 13:56
Mijn ras(sen): schotse herder, SWH
Aantal honden: 2
Locatie: in het noorden

Ongelezen bericht door freskin »

Oei!.... :N: En dat natuurlijk net voor het weekend! Ik zou nog even bij de dierenarts langs gaan om wat medicijnen te halen. Ze is er zo te horen ook niet lekker van, dus daar zou ik zelf niet het weekend mee in gaan.

Het kan inderdaad heel erg stinken......
Succes en beterschap met Zahra!
groetjes, ingrid

Afbeelding AfbeeldingTARAK
Gebruikersavatar
Youp
Zeer actief
Berichten: 3828
Lid geworden op: 15 nov 2004 12:38
Locatie: Enschede

Ongelezen bericht door Youp »

freskin schreef:Oei!.... :N: En dat natuurlijk net voor het weekend! Ik zou nog even bij de dierenarts langs gaan om wat medicijnen te halen. Ze is er zo te horen ook niet lekker van, dus daar zou ik zelf niet het weekend mee in gaan.

Het kan inderdaad heel erg stinken......
Succes en beterschap met Zahra!
Gelukkig heeft ze net een handje rijst met wat rijstwater op. Ze geeft gelukkig niet over. Ook de Okugest zit er nog steeds in.

Mijn da heeft ook spreekuur op zaterdagochtend dus dat kan altijd nog.
Groetjes Kim en een poot van Diesel en Zahra
Afbeelding
Gebruikersavatar
lilalila
Zeer actief
Berichten: 496
Lid geworden op: 05 feb 2005 16:56
Mijn ras(sen): een pippa
Aantal honden: 1

Ongelezen bericht door lilalila »

Beterschap !

en anders morgenochtend even langs de da als het nog nodig is.
Gebruikersavatar
Youp
Zeer actief
Berichten: 3828
Lid geworden op: 15 nov 2004 12:38
Locatie: Enschede

Ongelezen bericht door Youp »

Gelukkig is ze al wat beter te pas. Nog wel diarree, maar ze was net alweer een beetje aan het struinen in de tuin.
Groetjes Kim en een poot van Diesel en Zahra
Afbeelding
Gebruikersavatar
Inge
Zeer actief
Berichten: 20173
Lid geworden op: 22 apr 2002 05:31
Mijn ras(sen): Mechelse Herder
Aantal honden: 2
Locatie: V'waard Baasje van Kobe en TikA
Contacteer:

Ongelezen bericht door Inge »

Biène heeft het van de week ook gehad. Dinsdag tijdens de training ging ze ineens aan de spuitpoep :N: . 's Nachts ben ik 1x wakker geworden dat ze onrustig was, maar blijkbaar is ze daarna nogmaals onrustig geweest want 's ochtends vond ik een plakkaat diarree voor de achterdeur (ze piept dus niet als ze iets moet maar gaat heen en weer lopen, daar ben ik blijkbaar doorheen geslapen).
Woensdagmiddag moest ik werken. Haar wel binnen gehouden ipv in de kennel en bij thuiskomst 2 plakkaten bij de achterdeur.
's Nachts weer 1x wakker geworden dat ze onrustig was en buiten gelaten en sinds gisteren is haar ontlasting weer goed.
Groetjes Inge
Afbeelding

Danco 16-02-1996 † 30-12-2006 Snoepie 03-07-1994 † 03-07-2008 Nika 07-07-1999 - † 10-08-2009 Marouck 24-08-2002 † 22-05-2012 Numa 11-05-2011 † 2017
Gebruikersavatar
Lisa
Zeer actief
Berichten: 404
Lid geworden op: 22 apr 2002 01:46

Ongelezen bericht door Lisa »

Sacha is 3 weken geleden heftig aan de diarree geweest en nu nog af en toe dat het niet helemaal oké is. Was verder wel vrolijk e.d. Opgelopen bij mijn ouders in Losser waar er zeer veel honden aan de diarree waren dan wel met overgeven erbij. Bij mij in de flat vorige week een hond zwaar overgeven en diarree. Dus er zal wel wat heersen. Hopelijk gaat het snel wat beter met Zahra!
Groetjes Lisa
Gebruikersavatar
wendy71
Zeer actief
Berichten: 11560
Lid geworden op: 06 feb 2007 20:14
Mijn ras(sen): Ridgebacks!
Locatie: Ik ben het baasje van Lola & Jakko en wij wonen in Gemert.
Contacteer:

Ongelezen bericht door wendy71 »

Hoe gaat het vandaag met haar(Zahra)?
Ik hoop weer wat beter! :ok:
Afbeelding
Vergeven is de hoop op een beter verleden loslaten.
Plaats reactie

Terug naar “Medisch”