Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Regen en gewrichtsproblemen

Medische vragen en opmerkingen over de hond, zowel regulier als alternatief.
(Raadpleeg bij twijfelgevallen altijd uw dierenarts!)

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
Valerie
Zeer actief
Berichten: 17760
Lid geworden op: 07 dec 2005 20:14
Mijn ras(sen): Staffordshire bull terrier & Akita
Aantal honden: 2
Locatie: Almere

Regen en gewrichtsproblemen

Ongelezen bericht door Valerie »

Ik merk dat Tyra heel erg last krijgt van haar gewrichten als het vochtig weer is. Bv deze week maandag tot donderdag ging ze als een speer, wandelen rennen spelen. Vrijdag sloeg het om wilde ze niet uit en sliep ze de hele dag. Gister werd het erger en buiten dook ze ineens helemaal in elkaar, thuis liep ze de hele tijd met haar hoofd naar beneden en haar staart laag. Vanmiddag ging het weer beter, net ging ze een stukje vrolijk rennen en sloeg weer ineens om. Ze krijgt wel af en toe pijncompositum maar denk dat ik dit elke dag ga geven, en met dagen zoals gister toch maar rymadil. Herkennen andere mensen dit aan hun hondjes met gewrichtsproblemen? Tyra heeft arthrose en ED.
Brindlecardi
Zeer actief
Berichten: 21044
Lid geworden op: 25 jan 2006 22:09
Mijn ras(sen): Welsh Corgi Cardigan

Ongelezen bericht door Brindlecardi »

Ja :wink: Het is opzich niet zo vreemd, want kou maakt je gewrichten juist stram, en als het regent word je hond natuurlijk nat :wink: Osa die gaat met dagen wanneer het zonnetje schijnt ook veel beter dan als het vies/koud weer is.
astrid
Zeer actief
Berichten: 4298
Lid geworden op: 13 sep 2002 10:28
Mijn ras(sen): 2 Griekse herplaatsers
Aantal honden: 2
Locatie: Herkingen

Ongelezen bericht door astrid »

Kira heeft HD, spondylose, artrose en lumbaalsacrale instabiliteit. Ze krijgt per dag 1 Rymadil smorgens en savonds pijncompositum. Met vochtig weer verhoog ik de dosis Rymadil omdat ze dan ontzettend stijf is en ik dan zie dat ze pijn heeft. Met weer zoals vandaag volstaat 1 Rymadil. Als het echt slecht weer is ga ik niet meer met haar wandelen, al wil ze wel. Doe ik dat wel dan is ze de dag erna niet vooruit te branden door de stijfheid en pijn.
Gebruikersavatar
marian*
Erelid
Berichten: 32600
Lid geworden op: 10 feb 2003 18:01
Mijn ras(sen): Drentsche Patrijshond
Aantal honden: 1
Locatie: Arnhem
Contacteer:

Ongelezen bericht door marian* »

Geen hond hier die er last van heeft,maar ik wel.
Als het lang vochtig weer is wordt alles klam enz en dat merk je in je gewrichten;ik kan me niet voorstellen dat dat bij honden erg veel anders is dus ik zou haar in zo'n geval gewoon wat meer pijnmedicatie geven.
Afbeelding
Uit het oog maar nooit uit het hart
Max 24/8/'94-11-4-'11,Bente 27/4/'99-23/11/'10
Gebruikersavatar
Valerie
Zeer actief
Berichten: 17760
Lid geworden op: 07 dec 2005 20:14
Mijn ras(sen): Staffordshire bull terrier & Akita
Aantal honden: 2
Locatie: Almere

Ongelezen bericht door Valerie »

astrid schreef:Kira heeft HD, spondylose, artrose en lumbaalsacrale instabiliteit. Ze krijgt per dag 1 Rymadil smorgens en savonds pijncompositum. Met vochtig weer verhoog ik de dosis Rymadil omdat ze dan ontzettend stijf is en ik dan zie dat ze pijn heeft. Met weer zoals vandaag volstaat 1 Rymadil. Als het echt slecht weer is ga ik niet meer met haar wandelen, al wil ze wel. Doe ik dat wel dan is ze de dag erna niet vooruit te branden door de stijfheid en pijn.
Tyra is wat eigewijzer, al ik ik haar uitlaten ze gaat toch niet mee :mrgreen: Ik ga maar een pot rymadil bestellen voor de zekerheid.
Gebruikersavatar
M@scha
Zeer actief
Berichten: 40674
Lid geworden op: 19 nov 2003 11:25
Mijn ras(sen): Labraque
Aantal honden: 1
Locatie: Groesbeek

Ongelezen bericht door M@scha »

je zou juud eens moeten vragen val. steffie is volgens mij bij vochtig weer ook een stijf en stram dametje door haar botjes
Afbeelding
S@ndr@
Zeer actief
Berichten: 63931
Lid geworden op: 24 jul 2006 14:13

Ongelezen bericht door S@ndr@ »

Baco heeft er ook meer last van met vochtig weer, ik zelf ook trouwens :19:
Gebruikersavatar
Valerie
Zeer actief
Berichten: 17760
Lid geworden op: 07 dec 2005 20:14
Mijn ras(sen): Staffordshire bull terrier & Akita
Aantal honden: 2
Locatie: Almere

Ongelezen bericht door Valerie »

massam schreef:je zou juud eens moeten vragen val. steffie is volgens mij bij vochtig weer ook een stijf en stram dametje door haar botjes
Ik wilde haar al een pb sturen met wat zij steffie allemaal geeft, ga het meteen even doen :ok:
Plaats reactie

Terug naar “Medisch”