Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren
Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!
Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak
Wat zielig zeg!! Ik kan het gewoon niet begrijpen dat mensen hun hondje zomaar weg kunnen geven ik zou er niet aan moeten denken mijn hon nu te moeten missen..
( haha verkeerde link over die zielige trapauto maar dit is wel de goeie )
Laatst gewijzigd door Sanne!! op 26 mei 2008 14:04, 1 keer totaal gewijzigd.
Misschien wonen die paarden ook wel thuis? Zo van "er staat een paard in de gang" ...
Maar ik denk eerder dat Moos gelijk heeft, dat de paarden leuker zijn dan de hond en dan moet de hond maar weg ja. En over een paar jaar zijn de paarden niet meer leuk en komt er weer een nieuwe hond, totdat er weer wat nieuws komt. Het is goed dat ze de waarheid vertellen, maar het blijft wel een k*tsmoes. Dit soort mensen moeten ook geen dier in huis nemen. Zij kijken alleen naar het nut wat het dier voor hun heeft en zodra het dier tot last wordt moet die weer weg. Voor iets nieuws uiteraard.
Lekker verantwoordelijk....
Ik kan me hier kwaad om maken, niet normaal. Dan ga je paarden nemen (of je hebt ze al) en dan kan het hondje opflikkeren. Ach ga toch weg, ik hoop niet dat ze dat ook met hun kinderen doen.
En HIJ heeft ook een mooi roze jurkje aan
Zou HIJ dat ook niet leuk meer vinden?
"The perfection of a life with a gundog, like the perfection of an autumn, is disturbing because you know, even as it begins, that it must end.
Time bestows the gift and steals it in the process."
(citaat van George Evans)
Wat zielig zeg!! Ik kan het gewoon niet begrijpen dat mensen hun hondje zomaar weg kunnen geven ik zou er niet aan moeten denken mijn hon nu te moeten missen..
( haha verkeerde link over die zielige trapauto maar dit is wel de goeie )
Nou vreselijk zeg! Ik zou er ook niet aan moeten denken!
Mensen zijn vaak zo makkelijk Bah
Alsof het niets is, en dan de smoesjes die je allemaal leest, triest!
Die mensen hebben kinderen, wat leer je zo'n kind hiermee. Misschien is het meisje er ook wel heel erg aan gehecht. Als ik alleen maar aan mijn eigen jeugd denk...ik zou het mijn ouders nooit vergeven hebben als ze onze hond hadden weggedaan.
Sjalot schreef:Die mensen hebben kinderen, wat leer je zo'n kind hiermee. Misschien is het meisje er ook wel heel erg aan gehecht. Als ik alleen maar aan mijn eigen jeugd denk...ik zou het mijn ouders nooit vergeven hebben als ze onze hond hadden weggedaan.
Precies mijn gedachten toen ik die advertentie bekeek
Misschien heeft de hond een heel leuk baasje gevonden waar hij geen jurkjes aan hoeft en lekker mee naar buiten mag en waar hij wel belangrijk gevonden word