
Gewoon mooi


Lichtjes vragend (ze wil op de bank


Vera's "ik ben het allerrrrliefste en braafste hondje van de hele wereld" blik.


En het hele charme-offensief

Moderator: moderatorteam
Het is ook best een 'wijs' hondje op een bepaalde manier vind ik. Natuurlijk is het gewoon een heerlijke pupperige pup, maar het is wel een beetje een 'denkertje' voor mijn gevoel. Ze stort zich niet overal maar in zonder na te denken. Als ze eenmaal heeft besloten zich erin te storten moet je soms flink je best doen om haar op andere gedachten te brengenstarfleet schreef:Schat van een beestje is Vera. Ze heeft al een heel verstandige blik voor zo'n jonge pup vind ik.
Anne
Crunch zit heel veel netjes stil voor de camera he?Inge O schreef:
oh ja, vind je![]()
?
Als Crunch wat meer van het type "zich onbehouwen overal instorten" is, dan houdt de gelijkenis inderdaad op bij het fysieke
het blijft blijkbaar bij fysieke gelijkenis (met crunch).
Ahh, da's niet zo slim hoor CrunchjeInge O schreef:ik verdenk er de reu van dat hij afstamt van een labje - kán gewoon niet anders. crunch heeft maar één motto : 'baffff, boemmmm, whammmmm, erop en erover!!!!!''Moos schreef:
Als Crunch wat meer van het type "zich onbehouwen overal instorten" is, dan houdt de gelijkenis inderdaad op bij het fysieke![]()
heeft haar vandaag wel 3 tikken van de electrische afrastering opgeleverd![]()
.