
Ster topic:
Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren
Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!
Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak
Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren
Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!
Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak
geeft dit nou een verkeerde -indruk, of juist niet?
Moderator: moderatorteam
- Hutsje
- Zeer actief
- Berichten: 28016
- Lid geworden op: 23 apr 2002 04:17
- Mijn ras(sen): moddercockers
- Aantal honden: 2
- Locatie: black lake city met peer, nootje en pinot
dus jij had het hier ook gedaan , dan was deze man niet een uitzondering , met zijn kort aanlijnenGeer schreef:Nee, ik vind hier niets mis mee. Ik lijn mijn honden ook aan als we richting uitgang van het strand lopen, want waar ik loop mogen honden los op het strand zelf, en niet op de weg ernaartoe. Omdat ik niet wil dat een van de weinige stranden waar honden het hele jaar los mogen ook verklaard wordt tot aanlijngebied doordat allerlei mensen onder het mom van 'wat geeft het' hun hond gewoon overal laten rennen, lijn ik ze tijdig aan. En als ik wil doorlopen en geen gekloteflooi wil, dan hou ik ze kort. Een korte lijn betekent hier 'doorlopen' en lange lijn 'doorlopen en ondertussen nog snuffelen, spelen of weet-ik-wat.
dan is het goed dus., ik denk inderdaad dat het een kwestie van gewoonte was.

- Pepie
- Zeer actief
- Berichten: 17196
- Lid geworden op: 18 dec 2006 17:48
- Mijn ras(sen): Europese korthaar
- Aantal honden: 0
- Locatie: rotterdam
Hadden die andere honden schemerlampjes bij zichPak-de-bal schreef:nou omdat dat dan zo opvalt, als je de hele avond hele gezellige honden ziet lopen , en dan ineesn diteefje_ates schreef:Hoezo is het dan wel typisch?... typisch eigenlijk ,dat alleen mensen met herders dit nou weer doen
( dat dacht ik namelijk)

- asani
- Zeer actief
- Berichten: 963
- Lid geworden op: 23 feb 2008 00:24
- Locatie: Heinkenszand
Mij lijkt het nu wel duidelijk. Of er moeten zo weer andere omstandigheden bijkomen 
Ze hadden lekker gespeeld en gingen dus weer naar huis. aangelijnd dus.
En, zoals gezegd maar niet op gereageerd, als je met twee honden aangelijnd op het strand loopt is kort houden het beste.

Ze hadden lekker gespeeld en gingen dus weer naar huis. aangelijnd dus.
En, zoals gezegd maar niet op gereageerd, als je met twee honden aangelijnd op het strand loopt is kort houden het beste.
Laatst gewijzigd door asani op 28 apr 2008 22:24, 1 keer totaal gewijzigd.
- Jaap*
- Zeer actief
- Berichten: 23491
- Lid geworden op: 07 dec 2006 20:36
- Mijn ras(sen): Jachthonden
- Aantal honden: 1
- Locatie: Friesland Baasje van Felix
Ja, misschien wel. Misschien heeft hij erg veel moeite moeten doen om het trekken af te leren.Pak-de-bal schreef:misschien wel niet, Jaap, want ik zag ze in de verte heel leuk spelenJaap* schreef:Misschien gaan deze honden wel tegen de auto's opspringen als er een hond in een auto zit ofzo. Weten wij veel?Pak-de-bal schreef:dit is geen anti-herder topic, maar het is zo toevallig![]()
ik kan er ook niets verder aan doen.
de meeste mensen en er waren er heel weinig, om 20.oo uur, die lopen gewoon met hun honden
en dit viel gewoon op, verder niets![]()
Om welke herdertypische reden dacht jij in eerste instantie dat ze vast zaten?
Ging je er automatisch vanuit dat ze agressief zouden zijn?
maar waarom zo kort houden, terwijl er helemaal geen aanleiding toe is?
een kwestie van gewoonte?
Als felix niet kort-achtig aan de lijn wordt gehouden is hij ook constant afgeleid door alles om hem heen, als hij kort wordt gehouden loopt hij gewoon lekker mee.
Of misschien vallen ze wel eens uit en heeft hij geen zin in schouderblessures

Twee honden, 't waren hele nette, hechtten zeer aan het fatsoen.
Ze gingen eerst een boom opzetten, om aldaar hun plas te doen.
Ze gingen eerst een boom opzetten, om aldaar hun plas te doen.
- Suuz!
- Zeer actief
- Berichten: 12151
- Lid geworden op: 06 jan 2004 15:52
- Mijn ras(sen): Grand Basset Griffon Vendeen
- Aantal honden: 3
Re: geeft dit nou een verkeerde -indruk, of juist niet?
Hoe denk ik er over? Heel simpel!!! Deze man neemt zijn verantwoordelijkheid, net zoals vele andere hondeneigenaren. Echter heb ik het idee dat jij er op gefocust bent om Herders of andere honden die jou kwa uiterlijk niet aan staan, veel sneller neer te halen, dan andere honden. Of in ieder geval veel sneller een mening over te hebben.Pak-de-bal schreef:Vanavond even op het strand geweest en ik zag meerdere honden gezellig los lopen,
maar 1 man met 2 herders en die liep er zó mee.: ( zie foto hieronder)![]()
hij liet ze wel los op een verlaten stuk, maar toen hij het terrasje naderde deed hij ze aan de lijn
en op déze manier zelfs , dus heel kort..
ik had mijn fototoestel bij me en maakte deze foto .
De meeste eigenaren doen er niet moeiljk over en laten hun honden daar zelfs ook nog los..
bij het verlaten van het starnd en het naar boven gaan van het strand af.
want..wat geeft het?![]()
maar deze man nou weer net niet. En het was de enige man met 2 herders..
...Hoe denken jullie er dan hierover?
Denken jullie van..
... typisch eigenlijk ,dat alleen mensen met herders dit nou weer doen
( dat dacht ik namelijk)
of :
... Nou ja, dit is puur een toevalligstreffer![]()
Ik durf er donder op te zeggen dat als ik daar met Sorbonne had gelopen op deze manier (en JA ik loop ook met Sorbonne kort aan de lijn naar boven op de duinen omdat ik niet weet wat er aan andere kant aankomt) dat je er geen foto van had gemaakt, om hier te plaatsen en te vragen wat anderen hier van vonden. Om het simpele feit, dat Sorbonne kwa uiterlijk een hele lieve en leuke vrolijke hond lijkt

Ach ... weet je .. dit is weer zo'n fout pak de bal topic.. ga je bezighouden met je eigen hond, en vooral met zelf reflectie.
Often people say to me that grand bassets are not trainable and even think that they're not so smart. I think the grand basset makes most breeds look like they're brain dead
d'Artagnan, Pompidou & Lune.
d'Artagnan, Pompidou & Lune.
-
- Zeer actief
- Berichten: 5860
- Lid geworden op: 26 feb 2005 17:20
- Locatie: Amstelveen
- Contacteer:
Ja, alleen zijn mijn honden erg laag bij de grond, waardoor het niet zo 'kort' overkomt als bij deze meneer met honden op 'vasthouhoogte'.Pak-de-bal schreef:dus jij had het hier ook gedaan , dan was deze man niet een uitzondering , met zijn kort aanlijnenGeer schreef:Nee, ik vind hier niets mis mee. Ik lijn mijn honden ook aan als we richting uitgang van het strand lopen, want waar ik loop mogen honden los op het strand zelf, en niet op de weg ernaartoe. Omdat ik niet wil dat een van de weinige stranden waar honden het hele jaar los mogen ook verklaard wordt tot aanlijngebied doordat allerlei mensen onder het mom van 'wat geeft het' hun hond gewoon overal laten rennen, lijn ik ze tijdig aan. En als ik wil doorlopen en geen gekloteflooi wil, dan hou ik ze kort. Een korte lijn betekent hier 'doorlopen' en lange lijn 'doorlopen en ondertussen nog snuffelen, spelen of weet-ik-wat.
dan is het goed dus., ik denk inderdaad dat het een kwestie van gewoonte was.
- Jaap*
- Zeer actief
- Berichten: 23491
- Lid geworden op: 07 dec 2006 20:36
- Mijn ras(sen): Jachthonden
- Aantal honden: 1
- Locatie: Friesland Baasje van Felix
-
- Zeer actief
- Berichten: 751
- Lid geworden op: 07 nov 2005 17:53
- Mijn ras(sen): Border Collie
- Aantal honden: 1
Het waarom zal altijd blijven gissen. Maar ik gooi mijn border (tja is het een herder of niet) ook niet zomaar los omdat iedereen dat doet.
Dus omdat ik mijn hond aan de lijn laat lopen is er iets mis? Daar snap ik dan weer helemaal niets van. Overgens wil ik best de herder bij ons in huis los gooien hoor maar ik heb het vermoeden dat het niet zo gewaardeerd wordt bij het gezelschap wat je zojuist beschreef. Maar ook dat blijft gissen.
Dus omdat ik mijn hond aan de lijn laat lopen is er iets mis? Daar snap ik dan weer helemaal niets van. Overgens wil ik best de herder bij ons in huis los gooien hoor maar ik heb het vermoeden dat het niet zo gewaardeerd wordt bij het gezelschap wat je zojuist beschreef. Maar ook dat blijft gissen.

[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
-
- Zeer actief
- Berichten: 3836
- Lid geworden op: 28 jun 2005 15:19
Pak-de-bal schreef:zijn hoofd staat er toch niet op ?pepim schreef:Dat zat ik hier dus ook te denken.pooh schreef:Weet je wat ook leuk is, als deze meneer zomaar zichzelf en zijn honden op het internet tegenkomt.
Weet je wel dat dat strafbaar is?
Er overigens niks mis met deze man of met zijn honden.
Dat kan wel zijn, maar waarschijnlijk is hij toch wel herkenbaar voor sommigen, mede door de combinatie met zijn honden.

- billy
- Erelid
- Berichten: 12510
- Lid geworden op: 22 apr 2002 06:04
- Mijn ras(sen): Fox en Duitse Jacht terrier
- Aantal honden: 1
- yamie
- Zeer actief
- Berichten: 24195
- Lid geworden op: 15 jan 2004 05:19
- Mijn ras(sen): Jack Russell Terriers
- Locatie: Goor
- Contacteer:
-
- Zeer actief
- Berichten: 32016
- Lid geworden op: 26 sep 2002 19:45
- Aantal honden: 0
Als het onoverzichtelijk wordt lijn ik de honden ook aan. Ik heb geen zin om met de honden los door een zooitje ongeregeld gezellig te lopen. Daar zitten meestal honden tussen die onnozel zijn of helemaal niet zo aardig als mensen zelf denken. Dus hondjes kort en doorlopen door dat zooitje nitwitten. Als we dan weer een stukje prive hebben kunnen onze honden weer heerlijk ongecompliceerd met elkaar spelen zonder dat er een labrador op Cleo wil rijden of een JR met grootheidswaanzin zijn kopje in Dappers nek wil leggen. Ach, dat betekend spelen...toch?
Die man doet het prima dus, hij heeft tenminste geen last van zo'n bende honden waarvan de baasjes allemaal gillend meerennen als je hond bv loops is. Dan hebben ze immers geen enkele controle meer toch? Ze hebben wel vaker geen controle en dat heeft deze meneer duidelijk wel
Die man doet het prima dus, hij heeft tenminste geen last van zo'n bende honden waarvan de baasjes allemaal gillend meerennen als je hond bv loops is. Dan hebben ze immers geen enkele controle meer toch? Ze hebben wel vaker geen controle en dat heeft deze meneer duidelijk wel

-
- Zeer actief
- Berichten: 21044
- Lid geworden op: 25 jan 2006 22:09
- Mijn ras(sen): Welsh Corgi Cardigan
- pooh
- Zeer actief
- Berichten: 10528
- Lid geworden op: 25 jun 2004 16:11
- Mijn ras(sen): zwiterse witte herder
- Locatie: Maastricht
Dan nog heb jij niet het recht om zomaar foto's te plaatsen van iemand anders zijn eigendommen, en voor de wet zijn honden eigendommen.Pak-de-bal schreef:zijn hoofd staat er toch niet op ?pepim schreef:Dat zat ik hier dus ook te denken.pooh schreef:Weet je wat ook leuk is, als deze meneer zomaar zichzelf en zijn honden op het internet tegenkomt.
Weet je wel dat dat strafbaar is?
Er overigens niks mis met deze man of met zijn honden.

- Fiepje
- Zeer actief
- Berichten: 672
- Lid geworden op: 04 sep 2005 16:14
- Mijn ras(sen): Spaanse Fernando & Roemeense Balto
- Aantal honden: 2
- Locatie: Heerenveen
oh, ik herken mezelf in deze man (niet letterlijk
)
maja, ik heb dan ook een enge hedder natuurlijk. en die wil nog wel eens op een andere hond afvliegen, liefst op momenten dat ik et even niet door heb...
maar ja, ik denk dat het aan het ras ligt hoor, geen twijfel over mogelijk!
PS: ik zou er op zn zachts gezegd niet blij mee zijn als iemand ongevraagd een foto van MIJN honden maakt, en MIJN aarsje.
en al helemaal NIET als diegene dat ook nog eens lekker op een openbaar forum gooit...
wie weet zit die man wel in 'witness protection', en denkt even veilig met zn honden te kunnen lopen nu er niet veel mensen op het strand zijn, nu breng jij zn veiligheid in gevaar!

maja, ik heb dan ook een enge hedder natuurlijk. en die wil nog wel eens op een andere hond afvliegen, liefst op momenten dat ik et even niet door heb...
maar ja, ik denk dat het aan het ras ligt hoor, geen twijfel over mogelijk!

PS: ik zou er op zn zachts gezegd niet blij mee zijn als iemand ongevraagd een foto van MIJN honden maakt, en MIJN aarsje.
en al helemaal NIET als diegene dat ook nog eens lekker op een openbaar forum gooit...
wie weet zit die man wel in 'witness protection', en denkt even veilig met zn honden te kunnen lopen nu er niet veel mensen op het strand zijn, nu breng jij zn veiligheid in gevaar!

- fes/lou
- Zeer actief
- Berichten: 9311
- Lid geworden op: 23 apr 2002 00:27
- Locatie: rotterdam
- Contacteer:
Gut, jij spoort echt niet he Pak.
Vanmorgen liep je te janken omdat iemand zn hond los liet, nu loop je te janken dat iemand zn honden aanlijnt.
Het is ook nooit goed bij jou. Wat een gezeur zeg.
Dat je niet doodmoe van jezelf wordt......
Vanmorgen liep je te janken omdat iemand zn hond los liet, nu loop je te janken dat iemand zn honden aanlijnt.
Het is ook nooit goed bij jou. Wat een gezeur zeg.
Dat je niet doodmoe van jezelf wordt......
"All animals are equal, but some are more equal than others." George Orwell
- malinois
- Zeer actief
- Berichten: 57865
- Lid geworden op: 16 aug 2003 18:40
- Mijn ras(sen): (X) Mechelse herder
- Aantal honden: 3
- Contacteer:
waarom is dit niet gezellig dan? ooit met 2 van die sterke honden gelopen...? Dan zou je weten dat dit een fijne en makkelijkere manier van lopen isPak-de-bal schreef:nou omdat dat dan zo opvalt, als je de hele avond hele gezellige honden ziet lopen , en dan ineesn diteefje_ates schreef:Hoezo is het dan wel typisch?... typisch eigenlijk ,dat alleen mensen met herders dit nou weer doen
( dat dacht ik namelijk)


In liefdevolle herinnering aan Xena v.d. Lobo Hoeve 12.08.2001 - 15.06.2016 & Xito v.d. Lobo Hoeve 04.01.06 - 21.08.14 Website Mechelse herders Facebooksite Xygan Facebooksite Xavi
- yamie
- Zeer actief
- Berichten: 24195
- Lid geworden op: 15 jan 2004 05:19
- Mijn ras(sen): Jack Russell Terriers
- Locatie: Goor
- Contacteer:
zeker door het mulle zandmalinois schreef:waarom is dit niet gezellig dan? ooit met 2 van die sterke honden gelopen...? Dan zou je weten dat dit een fijne en makkelijkere manier van lopen isPak-de-bal schreef:nou omdat dat dan zo opvalt, als je de hele avond hele gezellige honden ziet lopen , en dan ineesn diteefje_ates schreef:Hoezo is het dan wel typisch?... typisch eigenlijk ,dat alleen mensen met herders dit nou weer doen
( dat dacht ik namelijk)

- malinois
- Zeer actief
- Berichten: 57865
- Lid geworden op: 16 aug 2003 18:40
- Mijn ras(sen): (X) Mechelse herder
- Aantal honden: 3
- Contacteer:
fes/lou schreef:Gut, jij spoort echt niet he Pak.
Vanmorgen liep je te janken omdat iemand zn hond los liet, nu loop je te janken dat iemand zn honden aanlijnt.


In liefdevolle herinnering aan Xena v.d. Lobo Hoeve 12.08.2001 - 15.06.2016 & Xito v.d. Lobo Hoeve 04.01.06 - 21.08.14 Website Mechelse herders Facebooksite Xygan Facebooksite Xavi
- malinois
- Zeer actief
- Berichten: 57865
- Lid geworden op: 16 aug 2003 18:40
- Mijn ras(sen): (X) Mechelse herder
- Aantal honden: 3
- Contacteer:
is niet lekker je hele snufferd vol zand :N: dus dan kun je beter gewoon zo lopen... veel slimmeryamie schreef:zeker door het mulle zandmalinois schreef:waarom is dit niet gezellig dan? ooit met 2 van die sterke honden gelopen...? Dan zou je weten dat dit een fijne en makkelijkere manier van lopen isPak-de-bal schreef:nou omdat dat dan zo opvalt, als je de hele avond hele gezellige honden ziet lopen , en dan ineesn diteefje_ates schreef: Hoezo is het dan wel typisch?

wat zijn nu eigenlijk gezellige honden dan en ongezellige honden


In liefdevolle herinnering aan Xena v.d. Lobo Hoeve 12.08.2001 - 15.06.2016 & Xito v.d. Lobo Hoeve 04.01.06 - 21.08.14 Website Mechelse herders Facebooksite Xygan Facebooksite Xavi
- yamie
- Zeer actief
- Berichten: 24195
- Lid geworden op: 15 jan 2004 05:19
- Mijn ras(sen): Jack Russell Terriers
- Locatie: Goor
- Contacteer:
gezellige honden lopen los en wachten oeverloos tot hun baasje het glaasje wijn leegt heeft en eindelijk door wil lopen.malinois schreef:is niet lekker je hele snufferd vol zand :N: dus dan kun je beter gewoon zo lopen... veel slimmeryamie schreef:zeker door het mulle zandmalinois schreef:waarom is dit niet gezellig dan? ooit met 2 van die sterke honden gelopen...? Dan zou je weten dat dit een fijne en makkelijkere manier van lopen isPak-de-bal schreef: nou omdat dat dan zo opvalt, als je de hele avond hele gezellige honden ziet lopen , en dan ineesn dit![]()
wat zijn nu eigenlijk gezellige honden dan en ongezellige honden
ongezellige honden zijn honden die samen een robbertje wild stoeien en daarna aangelijnd mee naar huis/auto gaan
- starfleet
- Erelid
- Berichten: 8441
- Lid geworden op: 16 jan 2005 23:56
De lijnen komen in de knoop anders en daar heeft meneer geen zin in ;-? Hij heeft zo meer controle over zijn honden. Niet alleen baasjes van herders zie je zo lopen, ik zie het wel vaker bij mensen met wat grotere honden. Geen gedoe doorstappen, zo komt het over. Als hij zo over het strand liep te wandelen zou ik het raar vinden, waarom ga je dan naar het strand, maar hij wilde ze los laten gaan en gaat nu weer naar huis, vlot van punt A naar B zonder oponthoud door loopse teven plasjes waar zo nodig aan gesnuft moet worden.
Anne
Anne
- LongFields
- Zeer actief
- Berichten: 49618
- Lid geworden op: 16 jan 2003 11:07
- Mijn ras(sen): Laekense Herder Tapas
Peruaanse Kelpie Mojo
Kelperuaan Kiitos - Aantal honden: 3
Jemig, over spijkers op laag water zoeken gesproken...
Als herders loslopen is het niet goed want dan vallen ze allemaal jouw lieve schat Bauke aan, en als ze netjes aangelijnd zijn en de baas houdt ze om wat voor reden dan ook wat korter dan jijzelf met jouw lieve schat Bauke, dan is er ook al weer wat mis mee...
Ik haak af hoor, ik heb het heel vaak geprobeerd om me enigszins in jouw gedachtengang te verplaatsen maar hier zakt echt mijn broek van af.

Als herders loslopen is het niet goed want dan vallen ze allemaal jouw lieve schat Bauke aan, en als ze netjes aangelijnd zijn en de baas houdt ze om wat voor reden dan ook wat korter dan jijzelf met jouw lieve schat Bauke, dan is er ook al weer wat mis mee...
Ik haak af hoor, ik heb het heel vaak geprobeerd om me enigszins in jouw gedachtengang te verplaatsen maar hier zakt echt mijn broek van af.
- malinois
- Zeer actief
- Berichten: 57865
- Lid geworden op: 16 aug 2003 18:40
- Mijn ras(sen): (X) Mechelse herder
- Aantal honden: 3
- Contacteer:
Marjolein, ken je deze? Die zijn er speciaal voor gemaakt, ideaal overigens... heb er zelf ook 1



In liefdevolle herinnering aan Xena v.d. Lobo Hoeve 12.08.2001 - 15.06.2016 & Xito v.d. Lobo Hoeve 04.01.06 - 21.08.14 Website Mechelse herders Facebooksite Xygan Facebooksite Xavi
- Bons
- Zeer actief
- Berichten: 3119
- Lid geworden op: 13 sep 2005 17:24
- Mijn ras(sen): Rhodesian Ridgebacks
- Aantal honden: 2
Ik vind het een belachelijk topic maar dat terzijdepooh schreef:Dan nog heb jij niet het recht om zomaar foto's te plaatsen van iemand anders zijn eigendommen, en voor de wet zijn honden eigendommen.Pak-de-bal schreef:zijn hoofd staat er toch niet op ?pepim schreef:Dat zat ik hier dus ook te denken.pooh schreef:Weet je wat ook leuk is, als deze meneer zomaar zichzelf en zijn honden op het internet tegenkomt.
Weet je wel dat dat strafbaar is?
Er overigens niks mis met deze man of met zijn honden.

Growing up I learned that pleasing everybody is impossible. Pissing everybody of on the other hand, is a piece of cake! 

- bernersennenfan
- Zeer actief
- Berichten: 1198
- Lid geworden op: 09 mei 2005 00:11
- Locatie: Hardenberg
- Contacteer:
Als het jou niet was opgevallen, had je ook niet geplaatst.Pak-de-bal schreef:dit is geen anti-herder topic, maar het is zo toevallig![]()
ik kan er ook niets verder aan doen.
de meeste mensen en er waren er heel weinig, om 20.oo uur, die lopen gewoon met hun honden
en dit viel gewoon op, verder niets
Even een voorbeeld,(mijn honden lopen altijd los, bij de volgende uitzondering na, dat komt hier overigens eenmaal per jaar voor in de vakantieperiode en handel hier altijd na, zodat er geen problemen ontstaan) ik was bijvoorbeeld jou tegengekomen, ik ken jou niet en je hond niet, dan had ik ook mijn beide honden aangelijnd om jou rustig te kunnen passeren. Dus dat had hetzelfde beeld gegeven

Waarom ik dit doe? Het belangrijkste is, dat ik de baas niet ken..heeft die overwicht? Als die dat niet heeft, heb je een probleem, als het niet goed gaat en dat ga ik liever uit de weg.
Mild gezegd; niemand heeft hier wat aan.
Let op het volgende detail'; ik heb dus een mechelse herder die dus bij een uitzondering na altijd losloopt, ook wanneer hij een vreemde hond ziet zal hij niet wat doen, heb het nog nooit meegemaakt, maar ik wil dat ook gewoonweg niet, als het niet nodig is.
Mijn andere hond, een berner sennen, doet ook niets, maar daar gaat het niet altijd om, je kunt niet blindelings vertrouwen dat 2 of 3 vreemde honden elkaar altijd maar leuk vinden..dat vinden wij mensen toch ook niet altijd van elkaar

Voor altijd in ons hart..In loving memory Bob 06/12/2002-11/5/2007


-
- Zeer actief
- Berichten: 8486
- Lid geworden op: 18 aug 2006 14:56
Tja, wat zie ik, een man die zijn honden kort aangelijnd heeft omdat hij wil dat ze kort op hem lopen. Al deed hij het kilometers het strand op, als hij besluit dat het het moment is om kort op de baas te lopen, dan gebeurt dat dus duidelijk. De honden zien er niet uit alsof ze eronder lijden.
Waar kun je je druk om maken
Waar kun je je druk om maken

-
- Zeer actief
- Berichten: 11362
- Lid geworden op: 23 mar 2005 08:12
- Mijn ras(sen): norwich terriër en griekse zwerver en een Spaanse zwerver
- Aantal honden: 2
- Locatie: katwijk zh
mijn honden moeten ook goed bij me blijven.
ik weet ook van mijn honden dat als er veel mensen op strand zitten of op een terras,dat ik mijn honden daar dan kan gaan halen,terwijl ze zoekende naar eten overal even tegenaan moeten piesen.
Dus mijn honden gaan ook vast als ik in de buurt van terrassen enz kom.
je moet niet zo moeilijk denken,tis allemaal gewoon heel simpel.
en ik zou als ik zo'n grote hond zou hebben ook de lijn zo kort kunnen hebben,gewoon omdat dat makkelijker is,vind ik.
ik weet ook van mijn honden dat als er veel mensen op strand zitten of op een terras,dat ik mijn honden daar dan kan gaan halen,terwijl ze zoekende naar eten overal even tegenaan moeten piesen.
Dus mijn honden gaan ook vast als ik in de buurt van terrassen enz kom.
je moet niet zo moeilijk denken,tis allemaal gewoon heel simpel.
en ik zou als ik zo'n grote hond zou hebben ook de lijn zo kort kunnen hebben,gewoon omdat dat makkelijker is,vind ik.
-
- Zeer actief
- Berichten: 32016
- Lid geworden op: 26 sep 2002 19:45
- Aantal honden: 0
Zo'n ding ga ik vanmiddag halen voor als Eva groot ismalinois schreef:Marjolein, ken je deze? Die zijn er speciaal voor gemaakt, ideaal overigens... heb er zelf ook 1![]()

