We zijn toen naar de dierenarts gegaan, er is een urine en bloedtest afgenomen en gedaan. Hieruit is gebleken dat Max nierproblemen had, ook is hij van de 31 naar de 27 kilo afgevallen. Hij heeft wat spuiten gehad en antibiotica tabletten gekregen. Daarnaast is er aangeraden om ander voer te nemen (hadden eerst Calvon nu Royal Cannin als ik het goed schrijf).
Als de tabletten opwaren moesten we terugkomen, we zagen in die 2 weken nog steeds geen verbetering. Bij de terugkom dag bleek hij weer 2 kilo te zijn afgevallen, dus weer een bloed en urine test en prikken. De urine was nu weliswaar minder waterig maar nog steeds niet goed.
Weer antibiotica meegekregen.
Max ziet er nu wel iets beter uit (zijn vacht was dof die glanst nu weer) maar hij blijft nog steeds erg veel drinken en plassen.
Zijn er meerdere dingen mss aan de hand? De dierenarts verbaasde trouwens zich er ook over dat Max nog steeds zo energiek was
Wie herkent dit en wat heeft hij/zij gedaan?

