Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

overgeven

Medische vragen en opmerkingen over de hond, zowel regulier als alternatief.
(Raadpleeg bij twijfelgevallen altijd uw dierenarts!)

Moderator: moderatorteam

fabienne s
Zeer actief
Berichten: 1234
Lid geworden op: 28 feb 2006 17:34
Mijn ras(sen): flatcoated retriever
Locatie: vlak bij het bos. Baasje van:shadow en jemble

overgeven

Ongelezen bericht door fabienne s »

shadow heeft vandaag tot 2keer toe zijn eten eruit gegooid(kvv),verder oogt ie niet ziek en is hij zo vrolijk en tierig dan normaal en drinkt ook nog.het kan zijn dat ie zich vandaag wat druk gemaakt heeft omdat hij een dag in pension zat maar dat is tevens ook mijn werk en gaat hij dus eigenlijk al elke dag mee(vandaag zat ie daar zonder dat ik daar was met de meiden)

moet ik hem morgen nou een dag laten vasten zodat alles een beetje tot rust komt of kan ik hem morgen zijn gewone eten geven?

hij had vanavond niet zo veel gegeten maar hij had ook al wat vlees in pension gehad en hij eet niet meer als dat ie op kan,bij hem is vol ook echt vol en eet ie gewoon niet meer(gebeurt wel is een enkele keer dus ik sta daar niet heel raar van te kijken)
Afbeelding

jemble 5 maanden
Gebruikersavatar
Marley2016
Actief
Berichten: 154
Lid geworden op: 08 aug 2007 02:00
Locatie: Apeldoorn
Contacteer:

Ongelezen bericht door Marley2016 »

Dana heeft dit ook wel is gedaan.
Ik heb haar toen rijst gegeven wat ze graag opat.

Wel erg aandoenlijk om te zien als t gebeurd :N:
*Jessy
Vaste gebruiker
Berichten: 77
Lid geworden op: 29 okt 2006 13:02
Locatie: Perry, MI (VS)

Ongelezen bericht door *Jessy »

Mijn honden hebben dit ook wel eens, zo'n dag... Iets verkeerds gesnackt op straat ("NEEE!!! shittelaat") of zich ergens heel druk om gemaakt.

Wat ik dan meestal doe is ze een dagje op een 'dieet' van gekookte kip en rijst zetten en dat dan in kleine porties (5 a 6 per dag). Als ze de eerste portie binnenhouden, dan hou ik ze minimaal een dag op kip en rijst en ga dat de volgende dag weer afbouwen en mengen met het normale voer. De kip en rijst is heel zacht voor de maag en toch een bron van voedingsstoffen.

Houden ze de eerste portie niet binnen, dan laat ik ze een dagje vasten en probeer het dan de volgende dag weer. Lukt dat, dan bouw ik af zoals boven beschreven. Lukt ook dat niet en houden ze weer niks binnen, dan ga ik voor de zekerheid naar de dierenarts. Maar meestal gaat het met een dagje weg. :ok:

Edit: zoals ik het heb opgeschreven lijkt het net alsof ze altijd samen ziek worden maar dat is niet zo hoor :mrgreen: Ze hebben gelukkig de gratie om het af te wisselen, dat scheelt weer opruimen.
"Dogs feel very strongly that they should always go with you in the car, in case the need should arise for them to bark violently at nothing right in your ear." - Dave Barry
Afbeelding
fabienne s
Zeer actief
Berichten: 1234
Lid geworden op: 28 feb 2006 17:34
Mijn ras(sen): flatcoated retriever
Locatie: vlak bij het bos. Baasje van:shadow en jemble

Ongelezen bericht door fabienne s »

hij heeft vanmorgen kvv kip op en het lijkt dat ie dat nu wel binnen houdt,gisteravond nog een keer gal overgegeven dus heb op de bank geslapen zodat ik er meteen bij was mocht het weer gebeuren maar vannacht heeft ie verder niet meer gespuugd. hoop dat het verder niks was,hij is alleen wel erg ingevallen nu doordat ie gister eigenlijk zijn eten er zo weer uit spuugde en shadow valt nog al snel af(druk en hij is al niet de dikste)
Afbeelding

jemble 5 maanden
Plaats reactie

Terug naar “Medisch”