Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Slagaderlijke bloeding, update, alles goed

Medische vragen en opmerkingen over de hond, zowel regulier als alternatief.
(Raadpleeg bij twijfelgevallen altijd uw dierenarts!)

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
Cheryl87
Zeer actief
Berichten: 824
Lid geworden op: 06 jan 2007 15:30
Locatie: Vlaardingen Baasje van: Beetle

Slagaderlijke bloeding, update, alles goed

Ongelezen bericht door Cheryl87 »

Gisteren als de wiedeweerga met Beetle naar de dierenarts gegaan..

Ik was hem lekker aan het uitlaten en Beetle liep lekker los. Hij kan bij een stukje beneden lopen en ik besloot daar niet te gaan lopen omdat het giga modderig is daar beneden maar ik dacht, ach laat Beetle maar, die kan dadelijk wel onder de douche.

Ik hield hem goed in de gaten en op een bepaald moment zag ik ook ineens een knalrood pootje. Ik schrok mezelf helemaal het apelazarus maar dacht nog: misschien heeft hij wel in een dood dier gestapt (helemaal niet logisch bij nader inzien want dan was hij daar gegarandeerd gebleven om te smullen) maar ik riep hem dus bij me om goed te kijken, meneer kwam uiteraard niet meteen :boos: maar na een 3tal roepen gelukkig wel.
Ik keek naar zijn pootje en zag het bloed uit een wond sijpelen op de grond, ik twijfelde niet, heb mijn broer gebeld die thuis was en gezegd dat hij de auto moest klaar zetten en de DA bellen dat wij eraan komen.
Ik heb Beetle in mijn jas gewikkeld (wit, was naderhand rood) en ben als een speer naar huis gelopen (niet gerend omdat Beetle dan heen en weer zou klotsen in mijn armen) in sneltreinvaart.
Mijn broer kwam mij tegemoet gelopen, hij vond het nog lang duren en had mij niet helemaal gesnapt aan de telefoon.
Maar goed, we waren thuis, snel Beetle zijn paspoort gepakt en in de auto heb ik zelf uiteindelijk de DA gebeld en gemeld dat ik eraan kwam met een hond met een bebloed pootje.
Het bloed gutste er flink uit maar toen we bij de DA waren (denk binnen 5 minuten) was het gestopt.

We konden supersnel naar binnen en het leek erop dat we ook weer supersnel weg konden.
Het zag eruit als een klein wondje en de DA pakte zijn nietmachine om te nieten, Beetle gaf geen sjoege toen er werd geniet, de DA legde nog uit dat het wel dik was en dat ik goed in de gaten moest houden of het niet dikker zou worden want dan moest ik linea recta terug, maar terwijl de DA dit zei zag hij het al dikker worder. Oftewel het bloed bleef komen en zich ophopen.
Hierop zei de DA al snel dat hij het niet vertrouwde en Beetle, ondanks zijn nog jonge leeftijd, toch onder narcose wilde brengen zodat hij goed kon kijken, wonder boven wonder kon ik nog helder nadenken haha.
Ik was wel even in shock toen hij dit zei en kon mijn tranen toch echt niet bedwingen. Maar de DA stelde me gerust, het is niks, hij gaat gewoon even slapen en ik verwacht niet dat het lang duurt.

Nou ik ben bij mijn ventje gebleven tot hij sliep en ik 100% zeker wist dat hij weg was, zijn pootje was trouwens inmiddels alweer gaan bloeden.
Ik ben samen mijn broer in de wachtkamer gaan zitten toen de DA de wachtkamer in kwam om te zeggen dat hij nu ging opereren.
Toen zijn mijn broer en ik maar naar huis gegaan omdat het wel een uurtje kon duren en ik was wel toe aan een douche, ik zat zelf ook helemaal onder de modder en het bloed dus het werd wel tijd.

Aardig trillerig kwam ik thuis, denk je een lekkere wandeling te maken, ligt je schatje ineens bij de DA om geopereerd te worden.
1,5 uur nadat ik thuis was werd ik gebeld, ik wilde net zelf al gaan bellen want ik vond het zo lang duren.
Het was de DA om te vertellen dat Beetle alweer wakker aan het worden was maar dat het niet zo was gegaan als hij had verwacht.
Hij dacht, klein wondje, even klein knipje erin, goed schoonmaken en dicht maken maar dat was dus niet zo, het bleef bloeden en bloeden en hij kon niet zien waar het vandaan kwam, dus het kleine wondje wat Beetle had werd steeds groter gemaakt om maar beter te kunnen kijken, ondertussen was Beetle alweer wakker geworden omdat het een lichte verdoving was, nieuwe gekregen en verder zoeken. Bleek het dus een slagader te zijn die aan het bloeden was, die aardig diep zat.
De DA zei al, ik heb gevloekt en gevloekt tijdens de operatie maar hij is nu weer dicht en alles is goed.

Een half uur later mocht ik hem ophalen, wat een opluchting!
Eerst alle kosten e.d. afhandelen bij de balie, AB en pijnstillers meegekregen en toen mocht ik hem eindelijk ophalen!
Mijn kleine lieve dappere ventje lag al te wachten.
De assistente zei nog, hij werd net wakker en toen kwam er iemand binnen lopen en begon hij al meteen te kwispelen :mrgreen:

Hij is gisteren nog de hele dag aardig duf geweest, nou ja avond, het was 5 uur toen ik hem ophaalde, en hij heeft vannacht heerlijk bij mij in bed geslapen.
Zijn pootje gebruikt hij alweer gewoon en hij heeft een kap om zodat hij er niet aan kan zitten.
Hij neemt hem allemaal maar voor lief, de schat.
Over 10 dagen mogen de hechtingen eruit, voorlopig krijgt hij 3 keer per dag AB voor 1 week en 2 keer per dag een kwart pijnstillers, voor 6 dagen.


Ik ben me gisteren helemaal lam geschrokken, het bloed bleef maar komen en ik blij dat de DA, in overleg met mij, heeft besloten om hem te opereren, toch de goede keus geweest!
Hij ligt nu heerlijk te slapen naast me, ik verlies hem niet meer uit het oog, hij mag niet meer los lopen waar hij gisteren liep want wat het is geweest weet ik niet en de DA ook niet, maar het moet behoorlijk scherp zijn geweest en hoog, want de wond zit bij zijn knie.
Ik heb de gemeente op de hoogte gesteld van dit gebeuren in de hoop dat ze gaan uitzoeken wat er ligt of in elk geval een waarschuwingsbord neerzetten voor andere hondenbezitters want het is een druk bezet uitlaatgebied.
Voorlopig kom ik er toch ook niet meer met Beetle, hij mag geen lange wandelingen maken, de komende 10 dagen.
Maar vanmiddag trek ik mijn kaplaarzen aan om zelf op onderzoek te gaan.
Het enigste wat ik kan bedenken is dat er bierblikjes e.d. liggen waar hij zich mogelijk aan verwond heeft.


Maar goed, Beetle is weer thuis, gezond en ik mis weer 10 jaar van mijn leven :mrgreen:
Ik ben ontzettend blij met mijn broer, die zo snel klaar stond en met de DA voor het snelle handelen, echt helemaal top :ok:
Laatst gewijzigd door Cheryl87 op 29 jul 2007 18:13, 2 keer totaal gewijzigd.
Afbeelding

Made by Spriet
S@ndr@
Zeer actief
Berichten: 63931
Lid geworden op: 24 jul 2006 14:13

Ongelezen bericht door S@ndr@ »

na, fijn dat het goed is afgelopen :ok: (kan me voorstellen, dat je je kapot geschrokken bent)
jelle
Zeer actief
Berichten: 2676
Lid geworden op: 30 apr 2002 09:10
Locatie: Utrecht

Ongelezen bericht door jelle »

Jeetje, wat een consternatie! Maar goed dat jij/jullie zo snel gehandeld hebben...
Hopelijk heeft hij er tijdens de herstelperiode niet al te veel last van!
Groetjes, Marielle, Sirena, Diaz, Rios en Boeli!

Afbeelding


Voor altijd in onze herinnering... Vigo (+02-11-2012); Esperanza (+19-06-2012); Ferro (+04-08-10); Grandi (+15-01-09); Moya (+01-02-08 ); Berta (+27-11-06); Ymke (+04-07-06); Nora (+02-12-05)
Mara Roulette
Zeer actief
Berichten: 751
Lid geworden op: 07 nov 2005 17:53
Mijn ras(sen): Border Collie
Aantal honden: 1

Ongelezen bericht door Mara Roulette »

Pfff wat een verhaal.. zat zelf met tranen in mijn ogen te lezen..
Lijkt wel een horror film zeg!
Gelukkig gaat t weer goed!
Afbeelding

[url=http://www.TickerFactory.com/]
Afbeelding
[/url]
Gebruikersavatar
Moya
Vaste gebruiker
Berichten: 71
Lid geworden op: 17 jun 2007 12:38
Locatie: Maarssen

Ongelezen bericht door Moya »

Afschuwelijk zo'n wandeling. Wat ben je koel gebleven zeggen, dapper!
Doordat jij zo snel handelde (en de da natuurlijk ook) is alles weer goed.

Flink vertroetelen maar de komende tijd :knuffel: :J:
look at me and my best friend

Afbeelding
Gos
Zeer actief
Berichten: 8486
Lid geworden op: 18 aug 2006 14:56

Ongelezen bericht door Gos »

Ik kan me goed voorstellen hoe onzettend geschrokken je moet zijn! Gelukkig is het goed afgelopen. Heel veel beterschap voor Beetle!
Gebruikersavatar
ranetje
Zeer actief
Berichten: 55972
Lid geworden op: 10 apr 2006 11:41
Mijn ras(sen): Griffon Korthals
Aantal honden: 1
Locatie: Gelderland

Ongelezen bericht door ranetje »

Goeie genade :N:
Fijn dat je zo goed hebt gereageerd en de DA ook :ok:
Beterschap voor je ventje :ok:
Afbeelding
"The perfection of a life with a gundog, like the perfection of an autumn, is disturbing because you know, even as it begins, that it must end.
Time bestows the gift and steals it in the process."
(citaat van George Evans)
Gebruikersavatar
Caro.
Zeer actief
Berichten: 31794
Lid geworden op: 23 apr 2002 03:52
Mijn ras(sen): Spaanse Draak
Aantal honden: 1
Contacteer:

Ongelezen bericht door Caro. »

Ja, dan schrik je je helemaal kapot :N: dat wil ik graag geloven :jank:

Gelukkig is alles goedgekomen, veel beterschap voor Beetle!!! :knuffel1:
Afbeelding
A good dog never dies...

Ben je op zoek naar een gezellig en creatief PSP forum klik hier
Gebruikersavatar
Lisa
Zeer actief
Berichten: 404
Lid geworden op: 22 apr 2002 01:46

Ongelezen bericht door Lisa »

Jee je schrikt je naar! Ben benieuwd of je nog kunt achterhalen wat het waarschijnlijk geweest is. Beterschap voor je hond!
Groetjes Lisa
Gebruikersavatar
Jeannettebo
Zeer actief
Berichten: 21293
Lid geworden op: 12 jan 2006 14:43
Aantal honden: 2
Locatie: Sörenberg

Ongelezen bericht door Jeannettebo »

wat een schrik zeg gelukkig is het goed afgelopen sterkte met je ventje
Afbeelding
Gebruikersavatar
pooh
Zeer actief
Berichten: 10528
Lid geworden op: 25 jun 2004 16:11
Mijn ras(sen): zwiterse witte herder
Locatie: Maastricht

Ongelezen bericht door pooh »

Dat is zeker schrikken, en ja dat kost je jaren van je leven dit soort dingen.

Beterschap voor Beetle :ok:
:pop:
Gebruikersavatar
Jacan
Zeer actief
Berichten: 5163
Lid geworden op: 09 jul 2005 22:57
Mijn ras(sen): Schotse herder langhaar
Aantal honden: 2
Locatie: joure

Ongelezen bericht door Jacan »

Jeetje wat een schrik zeg
Beterschap met hem
Afbeelding
Luna 25-11-2011 27-12-2017
Gebruikersavatar
Cheryl87
Zeer actief
Berichten: 824
Lid geworden op: 06 jan 2007 15:30
Locatie: Vlaardingen Baasje van: Beetle

Ongelezen bericht door Cheryl87 »

Dank jullie wel allemaal!
Zal de beterschapjes door geven aan Beetle :ok:
Hij ligt weer lekker te slapen, is vandaag nog een beetje duf, maar ik had ook niks anders verwacht.
Ja ik was ook flink geschrokken zeg... Ik ga zo op pad om te zoeken wat het is geweest, ben benieuwd of ik kan het vinden en evt. verwijderen...
Afbeelding

Made by Spriet
Eef
Zeer actief
Berichten: 596
Lid geworden op: 19 mei 2007 15:28
Contacteer:

Ongelezen bericht door Eef »

Pfff wat schrikken...
Heel veel beterschap!
Gebruikersavatar
MJ
Zeer actief
Berichten: 14593
Lid geworden op: 02 jul 2005 14:20
Aantal honden: 3
Locatie: Twente

Ongelezen bericht door MJ »

:N:
Jee...wat zal je geschrokken zijn !
Voorzichtig beterschapsknuffeltje voor Beetle.
Gebruikersavatar
Femia
Zeer actief
Berichten: 2987
Lid geworden op: 22 apr 2002 20:03
Locatie: Amsterdam
Contacteer:

Ongelezen bericht door Femia »

Gelukkig is het allemaal nog goed afgelopen! Wat een schrik :N:
Tegenwoordig ligt er overal van die bende, ik weet niet waarom mensen hun troep niet gewoon in de prullenbak gooien of weer mee naar huis nemen :boos: Harrie had een tijdje geleden ook zomaar een gat in zijn knie, geen idee waarvan :19: Was niet ernstig, maar het heeft een maand geduurd voordat het genezen was. Nu is het nog steeds een kale en roze gelikte plek.
Afbeelding
Gebruikersavatar
peggy en vinnie
Zeer actief
Berichten: 1617
Lid geworden op: 30 mar 2006 12:38
Mijn ras(sen): 2 yorkshire terroristjes
Aantal honden: 1
Locatie: venlo

Ongelezen bericht door peggy en vinnie »

ow dan schrik je wel even ja :N: gelukkig gaat het weer beter, hele dikke knuf voor die lieverd van je :knuffel1:
Gebruikersavatar
Cheryl87
Zeer actief
Berichten: 824
Lid geworden op: 06 jan 2007 15:30
Locatie: Vlaardingen Baasje van: Beetle

Ongelezen bericht door Cheryl87 »

Nou ik ben wezen kijken hoor.
Gigantisch veel troep, flesjes, plastic bekertjes, lege pakken sigaretten, lege pakken snoep enz enz enz.
Maar er was maar 1 voorwerp wat scherp genoeg kan zijn geweest en dat ligt nu in de prullenbak.
Een blikje wat helemaal plat is gestampt, gescheurd en waar de roest er op zat. Hele scherpe randjes.
Heb niets anders noemenswaardig geworden, troep, troep en nog eens troep maar verder :19:
Ik ga Beetle daar in elk geval voorlopig niet meer los laten lopen...
Afbeelding

Made by Spriet
Gebruikersavatar
*tweety*
Zeer actief
Berichten: 9882
Lid geworden op: 28 dec 2004 11:44
Locatie: Nijkerk

Ongelezen bericht door *tweety* »

Fijn dat het zo goed is afgelopen, pff je schrikt dan wel hoor.
Beterschap voor Beetle :ok:
Groetjes Anja en de Goldenknuffels van Yvar en in mijn dierbare herinnering Kyra

Afbeelding
Gebruikersavatar
Rea
Zeer actief
Berichten: 5752
Lid geworden op: 06 mei 2002 23:21
Mijn ras(sen): Amerikaanse cocker spaniels: Teun en Pien
Engelse cocker spaniels: Lot, Jet en Noor
Locatie: Den Bosch
Contacteer:

Ongelezen bericht door Rea »

Da's nu echt een nachtmerrie :boos:
Beterschap met de patient. :ok:
Afbeelding
Golden Stanley

Ongelezen bericht door Golden Stanley »

Dat is echt schrikken. Fijn dat je zo goed gehandeld hebt.
Veel sterkte en beterschap.
Marion.

Ongelezen bericht door Marion. »

Cheryl87 schreef:Nou ik ben wezen kijken hoor.
Gigantisch veel troep, flesjes, plastic bekertjes, lege pakken sigaretten, lege pakken snoep enz enz enz.
Maar er was maar 1 voorwerp wat scherp genoeg kan zijn geweest en dat ligt nu in de prullenbak.
Brr, wat eng zeg! Cool gehandeld hoor. En goed dat je terug bent gegaan, en de zooi in de prullenbak hebt gegooid :ok:

Beterschap voor Beetle!
Gebruikersavatar
Ann Everaert
Actief
Berichten: 158
Lid geworden op: 31 mei 2007 07:39

Ongelezen bericht door Ann Everaert »

Oef ! Gelukkig maar dat je zo snel was he ! Wat vreselijk zeg !
Ga dan eens gaan wandelen met je hond he en dan heb je dit voor !
Maar gelukkig is z'n pootje goed nu en zal het wel genezen vlug ! Wel beetje opletten bij het spelen he !
Afbeelding
Grtjs Ann en poot v. Lady
Gebruikersavatar
Cheryl87
Zeer actief
Berichten: 824
Lid geworden op: 06 jan 2007 15:30
Locatie: Vlaardingen Baasje van: Beetle

Ongelezen bericht door Cheryl87 »

Hoi hoii,

Even een klein update,
het gaat supergoed met Beetle, hij is weer helemaal zijn hyperactieve zelf, als het aan hem ligt rent hij de hele dag en maakt hij ook weer lange wandelingen maar helaas helaas...mag niet.. zijn poot moet echt nog rust houden..

Maar goed, hij heeft weinig last van zijn poot, alhoewel ik het idee heb dat die een beetje gaat jeuken.
Ook heeft hij weinig last van zijn kap hoewel het wat lastiger is om zijn draai te vinden als hij wilt liggen.

Maar verder gaat alles helemaal top!
Vrijdag mogen zijn hechtingen eruit, dan ben ik er helaas niet bij want ik ga woensdag op vakantie... Vind het echt snert dat ik daar niet bij kan zijn, maar mijn moeder gaat met hem, komt vast wel goed
:ok:

Hier nog 2 foto's van zijn poot, van net gehecht en nu:
Afbeelding
net gehecht, ontsmettingsmiddel is duidelijk nog te zien

Afbeelding
en van vandaag, ziet er keurig uit toch?


En Beetle met zijn kap:
Afbeelding
Afbeelding

Made by Spriet
Gebruikersavatar
gizmo
Zeer actief
Berichten: 3958
Lid geworden op: 21 jun 2007 01:45

Ongelezen bericht door gizmo »

Jee wat een drama
Knap dat je nog zo helder kon denken en gelijk je broer hebt gebeld
Heel veel sterkte met je hondje
Afbeelding
Ari@ne

Ongelezen bericht door Ari@ne »

Ik ben een paar dagen weg geweest en lees dit nu pas.
Wat een schrik voor je. Gelukkig dat het goed met hem gaat :cheer:
Plaats reactie

Terug naar “Medisch”