Femia schreef:Geer schreef:Femia schreef:Geer schreef:Welke dierenarts heb je Femia??
* en feliciteer Harrie met zijn goede gezondheid uiteraard! *
http://www.dierenkliniek-overtoom.nl/ Hoezo? Zoek je een andere DA?
Oh, nee hoor! Alleen DK Hoofdweg is nogal van het aansmeren van onnodige dingen, hoopte dus al dat je daar niet was geweest (ze wilden Sophie ene beugel geven

)...
Een beugel

?
Jaaaa joh, een beugel! OM te voorkomen dat haar gebitje scheef zou groeien nadat hij haar melkhoektandje had getrokken. Was misschien leuk geweest als ik had willen showen of fokken, maar daar hij in dezelfde zin voorstelde om haar dan ook direct te steriliseren denk ik niet dat dat zijn opzet was :N: En toen ik vertelde dat ik zelf bij een DA werk, dus dat die de nacontrole wel kon doen (wij opereren alleen niet), mocht dat niet van hem. Dat MOEST hij doen. Ja doeiii...
Ik krijg ook altijd kromme tenen als ik in de wachtkamer zit. De assistentes hebben een Hill's uniformpje aan en werkelijk IEDEREEN die binnenkomt, met wat voor dier dan ook, wordt op een 'special care' programma gezet, met een speciaal *DUUUUURRR!!!* dieet en weet ik wat meer voor toestanden.
Ik heb hem een keer een mail gestuurd. Ik had een herplaatshond die kaal was van de jeuk en zichzelf tot bloedens toe openkrabde toen ik haar kreeg. Hij kwam aan met 'pilletjes tegen de jeuk', die later Prednison bleken te zijn met de nodige bijwerkingen. Toen ik versvlees ontdekte was het binnen no time over met de jeuk waar ze toch echt al 4 jaar last van had gehad en heel dierenartsend Nederland voor had bezocht. Ook had ik een kat met pancreatitis. Die had zo'n enorme diarree dat het bij de muren op spoot :N: Ze heeft een hele tijd op pillen en speciale brokjes gestaan. Toen ik haar ook overzette op versvlees konden de pillen in de prullenbak, samen met de brokjes. Nooit meer diarree gehad en een heeeele andere kat geworden!
Afijn, ik dacht hem te mailen omdat ik dit toch wel opmerkelijk vond. Ik mailde het hele verhaal met de suggestie dat het wellicht voor andere hopeloze gevallen helemaal niet zo raar zou zijn om ze ook eens op vers proberen over te zetten. Rodi is immers bij de DSZ om de hoek verkrijgbaar. Zijn reactie? Hij vond het heel knap dat ik zoveel moeite deed voor mijn beesten, maar hij achtte de gemiddelde dierenbezitter toch niet zo betrokken dat die speciaal daarvoor Rodi zouden kopen of zelf iets zouden maken. Lees: hij had liever dat hopeloze baasjes zakken vol met geld bij hem bleven inleveren aan dure brokjes en onderzoeken.
Afijn, ik heb nog wel vaker contact met hem gehad, via mijn werk. Omdat ik hem wilde uitnodigen voor bepaalde lezingen en dergelijke...nooit reactie op gehad. Hij staat nergens voor open en ik krijg sterk het gevoel dat geld toch wel heeeeel belangrijk is.
Dus, vandaar dat ik het vroeg! Ik ga er niet meer heen, maar vreesde dat jij bij hem was geweest en dat Harrie nu thuis zou zitten met een beugel, een castratiewond en een hele dure zak 'speciale brokjes voor zwart witte honden met krullen die Harrie heten'
