zijn hier ook windhondenbaasjes aanwezig?
Ik heb er namenlijk nog niet zoveel gezien!
Anne
>mijn windhondensite<
>mijn windhondenforum<
Moderator: moderatorteam
M@ri@nne schreef:Nog 6 nachtjes slapen.![]()
Ik zal wel eens kijken daar.Spriet schreef:M@ri@nne schreef:Nog 6 nachtjes slapen.![]()
![]()
ja t is echt een lieverd zo op de foto's te zien!
Oja laat ik meteen reclame maken:
check hét supergeweldige windhondenforum![]()
voor alle windhonden baasjes en liefhebbers!
(ook voor toekomstige baasjes*hint* )
www.windhondenforum.6x.to
en daarbij hoort natuurlijk ook een site
www.windhonden.6x.to
![]()
![]()

Eukalipta schreef:Hahaha Die Anne.....
Ik ben er al lang hoor!!
Maar sinds kort ook mn eigen forum.....www.podenco.nl
Dus binnenkort komt ik nog wel ff buurten.
Jammer alleen dat er geen podenco's bij zitten. Ben nu bij jou een italiaantje en dat past toch echt niet bij mij....*grin*
wanneer je lid word van een coursingvereniging kan je gewoon deelnemen aan de trainingen ongeacht of je hond nu een stamboom heeft of niet, een stamboom ben je in dit geval alleen nodig als je wedstrijden wilt gaan doenRemco schreef:En hier nog een Greyhound kruising. Jullie weten vast ook wel of ik met mijn kruising op de renbaan terecht kan. Al is het alleen maar om te trainen, maar hij moet zich gewoon ergens kunnen uitleven want hij kan net zoals de 100% Greyhound maar moeilijk los vanwege zijn enorme jachpassie.
Hoi Remco,Podenji schreef:wanneer je lid word van een coursingvereniging kan je gewoon deelnemen aan de trainingen ongeacht of je hond nu een stamboom heeft of niet, een stamboom ben je in dit geval alleen nodig als je wedstrijden wilt gaan doenRemco schreef:En hier nog een Greyhound kruising. Jullie weten vast ook wel of ik met mijn kruising op de renbaan terecht kan. Al is het alleen maar om te trainen, maar hij moet zich gewoon ergens kunnen uitleven want hij kan net zoals de 100% Greyhound maar moeilijk los vanwege zijn enorme jachpassie.
ik course met al mijn honden en alleen mijn podenco ibicenco mag aan wedstrijden deelnemen. mijn andere honden zijn basenjis en die zijn in nederland niet erkent als coursingras, in zweden bv welmaar ze mogen dus wel aan de trainingen meedoen en zo hun jachtinstincten uitleven en doen wat het dichtste in de buurt komt van waar ze voor gefokt zijn en wat legaal is
![]()
afijn ze vinden het geweldig en op de trainingsdagen komen ook genoeg mensen met windhondkruisingen of windhonden zonder stamboom.
Afgelopen zaterdag hadden we training en liet een lid zelfs zijn 2 tekkeltjes coursen
Spriet schreef:
ik ben t niet helemaal met podenji "eens"
Zelf ben ik ook lid (mijn ouders) van een windhondenren vereniging.
Oficieel mag het eigenlijk niet. Het moet eigenlijk 100% windhond zijn om te rennen.
Alleen houden niet veel mensen zich daar aan.
tenminste, op een training.
WEdstrijden zal niet gaan,
maar soms een trainingsritje denk ik dat ze wel toe zullen laten...
het is wel iets meer dan "alleen wat"lichaamsbeweging hoorDus: trainen zal denk ik opzich wel gaan. Maar wedstrijden niet. Dit zou denk ik ook niet nodig zijn voor alleen wat lichaamsbeweging.
ik had t ook niet over coursingPodenji schreef:Spriet schreef:
ik ben t niet helemaal met podenji "eens"
Zelf ben ik ook lid (mijn ouders) van een windhondenren vereniging.
Oficieel mag het eigenlijk niet. Het moet eigenlijk 100% windhond zijn om te rennen.
Alleen houden niet veel mensen zich daar aan.
tenminste, op een training.
WEdstrijden zal niet gaan,
maar soms een trainingsritje denk ik dat ze wel toe zullen laten...
als je lid bent van een vereniging mag je gewoon met je honden daar trainen al heb je bij wijze van spreken een labrador, en dat kan niet alleen bji onze vereniging ( Leek ) maar zoizo ook bij die van Zevenum en Oss want ik ken diverse mensen met basenjis die daar trainen en ook mensen met galgo/podenco mixen uit spanje, dus niet erkende coursingrassen en windhondkruisingen worden daar in elk geval wel toegelaten op de trainingen en als lid.
Wedstrijden kunnen niet zoals ik al had uitgelegd daar ben je stamboom voor nodig en een in nederland erkent coursingras.
het is wel iets meer dan "alleen wat"lichaamsbeweging hoorDus: trainen zal denk ik opzich wel gaan. Maar wedstrijden niet. Dit zou denk ik ook niet nodig zijn voor alleen wat lichaamsbeweging.
ze kunnen zich totaal uitleven , en kunnen legaal iets doen wat het dichtst in de buurt komt voor waar ze oorsponkelijk voor gefokt zijn
er is wel verschil tussen puur renbaantraining of coursingtraining, kijk eens op www.coursing.nl daar kan je alle info weghalen die je wilt
Spriet schreef:ik had t ook niet over coursing![]()
ik had t over renbaan training. (waar remco t volgens mij ook over had...)
in iedergeval: op een renbaan training denk ik dat je zeker welkom bent.
ik wete niet of je dicht bij een renbaan woont, anders zou ik ff bellen om te vragen of t mag. Meestal wel volgens mij.
als je ook meer info wilt over renbanen die er zijn, mag je gerust vragen
Anne
ik weet niet precies wat t verschil isPodenji schreef:Spriet schreef:ik had t ook niet over coursing![]()
ik had t over renbaan training. (waar remco t volgens mij ook over had...)
in iedergeval: op een renbaan training denk ik dat je zeker welkom bent.
ik wete niet of je dicht bij een renbaan woont, anders zou ik ff bellen om te vragen of t mag. Meestal wel volgens mij.
als je ook meer info wilt over renbanen die er zijn, mag je gerust vragen
Anneklopt... het werd een beetje verwarrend haha ook daar bij ons op de renvereniging renbaantraining word gegeven
![]()
in elk geval denk ik dat de hond van Remco coursing ook wel errug leuk zal vinden
bij coursing gaan ze , heeeeel kort gezegt ,meer door het hele veld heen achter een plastic ding aan en niet alleen rondjes rennenSpriet schreef:ik weet niet precies wat t verschil is
maar renbaanvereniging rennen is ook erg leuk!
rondje achten een geweldig interessant plastic wit wegschietend ding
nu weet ik t weer!Podenji schreef:bij coursing gaan ze , heeeeel kort gezegt ,meer door het hele veld heen achter een plastic ding aan en niet alleen rondjes rennenSpriet schreef:ik weet niet precies wat t verschil is
maar renbaanvereniging rennen is ook erg leuk!
rondje achten een geweldig interessant plastic wit wegschietend ding![]()
kijk maar op www.coursing.nl staat genoeg info
In Rotterdam is inderdaad een renbaan. Dit is alleen niet op gras, maar op zand.Remco schreef:Ik ga maar eens informeren. Hier in Rotterdam zit er wel 1. De dichtsbijzijnste coursingbaan is helaas in Den-Haag, dus dit valt af.
Dat die het leuk vind ben ik wel van overtuigd, want hij wil achter alles aan wat beweegt. Alleen op een strandje in de buurt kan ik hem verantwoord loslaten.
Langs sloten jaagt die op de meerkoeten en springt het water in (dat heeft die niet van de greyhound toch?) en achter de konijnen en katten wil die natuurlijk ook graag aan.
Niet vreemd hoorFrenkie schreef:Misschien komt deze vraag een beetje vreemd over...maar wat trekt jullie zo ontzettend aan in een windhond?
Groetjes
schoonheid, gratie, kracht, souplesse, snelheid, eigengereidheid, zelfstandigheid en ontzettende knuffeldierenFrenkie schreef:Misschien komt deze vraag een beetje vreemd over...maar wat trekt jullie zo ontzettend aan in een windhond?
Groetjes
