We zagen een deense dog met harlekijntekening (dat heet toch zo zwart met wit gevlekt, geen platen?). Groot maar ook zwaaaaaar

Komt dit vaker voor, is dit een bepaalde lijn of gewoon ongewenst? Ik als molosserliefhebber vond het wel mooi

Carmen
Moderator: moderatorteam
Ja molosserachtig nieuwe uitdrukking voor zware honden :N: Grapje...maar ik wilde duidelijk maken dat hij niet zwaar was van het eten maar grof gebouwd en groot! We hebben in de buurt ook 4 denen maar die zijn niet half wat die hond was!chrico schreef:Heb je er geen foto van gemaakt?
Ook bij de duitse dog heb je de smallere types en de brede.
Een dog kan niet een beetje molosserachtig zijnhet is er gewoon 1
Hahah nee Milk was het niet, wij waren niet in de dierentuin.greatdane schreef:Je ziet ze steeds meer die lichte typjes is ook niet echt mijn smaak ik vind zelf het grovere veel mooier.Was het niet Milk
Hahahaha niet echt aankomend rasliefhebber hoor, ik kwijl alleen bij de honden van anderen. Basco en Kira gaan nog wel 10/15 jaar mee hoop ik. En als onze kleine uit huis gaat wil ik wel 3 honden maar hij wordt in augustus pas 1 jaarchrico schreef:Noem ze dan op zijn minst als evt aankomend rasliefhebber DUITSER
Mijn dog is ook niet de grofste ik heb ze grover gezien,vorig jaar in oostenrijk zag ik er 1 en die maakte zelfs nog een grote indruk op mij.Maar ik zie ze helaas meer lichter gebouwd en vind het geen gezicht om volwassen reuen te zien die misschien net 70 kg wegen.Ik ben zelf wel tevreden met mijn dog die 87 kg weegt,maar ik weet nu een fokker in italie en die heeft echt hele grove en gecoupeertCarmen schreef:Hij was ook een stukkie breder dan jouw hond hoor. Oneerbiedig gezegd, het was net een koe. De arnold schwarzenegger onder de denengreatdane schreef:Je ziet ze steeds meer die lichte typjes is ook niet echt mijn smaak ik vind zelf het grovere veel mooier.Was het niet Milk![]()
Carmen
Oooo zielig he,en dan vooral zo'n hondje die juist een extra stabiel huisje nodig heeft. Marktplaats blijft een ellende hoor, wordt ik alleen maar depri van.gucci schreef:op speurders zag ik net een duitse dog pup aangeboden worden, 4 mnd oud, helemaal wit met blauwe ogen, moet alweer weg, dit vind ik nu zo zielig, ik zit redelijk aan mijn tax, vindt ik zelf en heb niet zoveel ruimte maar krijg dan gewoon de neiging om haar te halen, wat moet daar nu weer van terecht komen, denk ik dan, doof en gaat van baasje naar baasje, krijg er helemaal steken van in mijn buik, ze stond al eerder aangeboden, volgens mij van de fokker, die had een nestje met vrij veel wit er allemaal in, ook ziets stoms, even uit mijn hoofd vader en moeder harlekijn met veel wit, dat weet je toch kruis dat niet met elkaar, dit heeft eigenlijk niets met de topic te maken, moest het even kwijt, vind het voor de pup het ergste.
groetjes,
O super, ik vind met honden vaak hoe groter hoe mooier. Alleen willen mijn partners daar nooit aan. Vandaar dus ambullen en als mooi compromis een staff een grote hond in een klein jasjegreatdane schreef:voor de toekomstMijn dog is ook niet de grofste ik heb ze grover gezien,vorig jaar in oostenrijk zag ik er 1 en die maakte zelfs nog een grote indruk op mij.Maar ik zie ze helaas meer lichter gebouwd en vind het geen gezicht om volwassen reuen te zien die misschien net 70 kg wegen.Ik ben zelf wel tevreden met mijn dog die 87 kg weegt,maar ik weet nu een fokker in italie en die heeft echt hele grove en gecoupeertCarmen schreef:Hij was ook een stukkie breder dan jouw hond hoor. Oneerbiedig gezegd, het was net een koe. De arnold schwarzenegger onder de denengreatdane schreef:Je ziet ze steeds meer die lichte typjes is ook niet echt mijn smaak ik vind zelf het grovere veel mooier.Was het niet Milk![]()
Carmenvoor de toekomst
sirene schreef:Waar zijn die hond zijn hoekingen gebleven ?greatdane schreef:Grijstijgers zijn niet mijn favoriet,maar dit vind ik wel een hele mooie.Elvis is zijn naamen weegt 92 kg en is 93 cm hoog.
![]()
Nee hoor dit klopt niet wat je zegt.Mijn dog weegt ook bijna 90 kg en speelt ook met boxers maar wordt echt niet gesloopt integendeelAngel-eyes schreef:sirene schreef:Waar zijn die hond zijn hoekingen gebleven ?greatdane schreef:Grijstijgers zijn niet mijn favoriet,maar dit vind ik wel een hele mooie.Elvis is zijn naamen weegt 92 kg en is 93 cm hoog.
![]()
Weggefokt...gewoon dom gefokt.
Ik vind een dog mooi tot 75 kilo, dat zijn het atleten, daarboven verziekte reuzen met alle ellende van dien.
Hier loopt een dog van rond de 90 kilo, maar Blis sloopt hem binnen 1 minuut met spelen, omdat het dier heel zijn massa niet aankan.
je ziet ze inderdaad wel lopen, van die mega-kalveren. er scharrelt hier op het forum eentje rond, die is van het slankere type. joia, heet ze. zoiets kan mij veel meer bekoren. groot, maar geen bakbeest.Carmen schreef:Vandaag een dagje naar de dierentuin geweest maar de grootste attractie was al voor we in de dierentuin waren.
We zagen een deense dog met harlekijntekening (dat heet toch zo zwart met wit gevlekt, geen platen?). Groot maar ook zwaaaaaarDe fotoos die ik vaak zie hier op het forum, dan zijn de honden toch vaak atletisch maar deze was echt heel grof. Een beetje molosserachtig maar zag er wel raszuiver uit.
Komt dit vaker voor, is dit een bepaalde lijn of gewoon ongewenst? Ik als molosserliefhebber vond het wel mooi![]()
Ik vind die wel mooi hoor. Maar ik vind de old english mastiff ook helemaal geweldigAngel-eyes schreef:sirene schreef:Waar zijn die hond zijn hoekingen gebleven ?greatdane schreef:Grijstijgers zijn niet mijn favoriet,maar dit vind ik wel een hele mooie.Elvis is zijn naamen weegt 92 kg en is 93 cm hoog.
![]()
Weggefokt...gewoon dom gefokt.
Ik vind een dog mooi tot 75 kilo, dat zijn het atleten, daarboven verziekte reuzen met alle ellende van dien.
Hier loopt een dog van rond de 90 kilo, maar Blis sloopt hem binnen 1 minuut met spelen, omdat het dier heel zijn massa niet aankan.
greatdane schreef:Nee hoor dit klopt niet wat je zegt.Mijn dog weegt ook bijna 90 kg en speelt ook met boxers maar wordt echt niet gesloopt integendeelAngel-eyes schreef:sirene schreef:Waar zijn die hond zijn hoekingen gebleven ?greatdane schreef:Grijstijgers zijn niet mijn favoriet,maar dit vind ik wel een hele mooie.Elvis is zijn naamen weegt 92 kg en is 93 cm hoog.
![]()
Weggefokt...gewoon dom gefokt.
Ik vind een dog mooi tot 75 kilo, dat zijn het atleten, daarboven verziekte reuzen met alle ellende van dien.
Hier loopt een dog van rond de 90 kilo, maar Blis sloopt hem binnen 1 minuut met spelen, omdat het dier heel zijn massa niet aankan.ik fiets met hem 10km per dag het is gewoon 1 bonk spier en energie die met zijn massa perfect overweg kan,maar het moet in proportie zijn,dat is het.Zou hij 75 kg wegen dan zou het een iel beesie zijn maar met 100 waarschijnlijk zo'n dog die jij nu beschrijft.
dat is een beetje moeilijk te zeggen als je niet precies weet wat voor soort honden erachter zitten. Maar als ik naar onze teven kijk , zitten ze met 10 mnd op de 65/70 kilodiesel/dice schreef:Zoals sommigen van jullie al gelezen hebben, heb ik sinds een maandje een duits dog teefje erbij van 10 maanden.
Zij is dus errug mager!!!
Ze is helemaal wit alleen rond haar ogen en haar oren is zij grijstijger gevlekt en 1 vlek op haar rug!
Ze was extreem verwaarloosd bij haar fokker en in beslag genomen door de dieren bescherming.
Ze is trouwens van de diaree af en alles gaat goed,
Ze schijnt van franse lijnen te zijn ( zegt mij vrij weinig eerlijk gezegt)
Ze is dus 10 maanden en weegd nu net 40 kilo.
Hoeveel hoort een dog teefje eigenlijk te wegen van die leeftijd?
Ze heeft natuurlijk een achterstand vanwege de verwaarlozing,