
N.a.v. een eerdere topic. Basco woont nu ong. 2 maand bij ons en we weten ook meer over zijn karakter. Zou het een kruising dog met een greyhound o.i.d. kunnen zijn? Dat zijn karperrug van een windhondachtige (of hoe je dat noemt) komt?
In Basco's gedrag zit weinig dogachtigs. Hij is heel zachtaardig naar iedereen, onderdanig naar andere honden wil alleen maar spelen. Maar hij rent ook harder dan de andere honden hier uit de buurt. Hij ziet muisjes e.d. van verder al in het gras zitten en jaagt hierop door er als een hinde met 4 poten tegelijk op af te springen, heel gracieus.
Hij is energiek buiten, rustig binnen. Hij is niet waaks, hij doet alleen mee met onze stafford als ze blaft maar dan kijkt hij dom in de rondte alsof hij niet weet wat hij doet, blaft een paar keer mee.
Wat denken jullie?
Carmen