Daar heb je tot op zekere hoogte gelijk in, maar dat wil niet zeggen dat het goed is om ieder jaar volledig te enten.sabrinasj schreef:Ik laat het toch wel elk jaar gebeuren ,
volgens mij als niemand ze meer ent dan krijg je weer de hondeziektes .
sabrina
Het is gewoon een feit dat de meeste entingen (op Weill na) meerdere jaren een bescherming geven. Er is niks aan de hand als je volwassen honden om de 2 á 3 jaar laat enten.
Kevin is bijna 12, die laat ik dus niet meer enten.
Kennelhoest is een enting die overbodig is, ondanks de enting kan iedere hond 'kennelhoest' oplopen. Het is een virus of bacterie te vergelijken met griep, als je met de verkeerde soort vaccineert haalt de enting niks uit.
Daar komt bij dat 'kennelhoest' , over het algemeen, vrij makkelijk te verhelpen is.
Mijn familie en ik hebben ook wel eens griep, daar laten we ons echt niet tegen enten. Met entingen en kuren doe je daar 2 weken over, zonder die rommel 14 dagen
