Ik ben op dit forum terecht gekomen omdat we over niet al te lange tijd een hondje willen maar eigenlijk weinig idee hebben wat voor hond we willen. Ik kom hier in eerste instantie kijken wat voor rassen er bestaan en wat er een beetje voldoet aan wat we graag willen. Voorop gesteld dat de hond zich gedraagt als het ras beschrijft natuurlijk.
Mijn ouders hebben mijn hele leven honden gehad, dus helemaal groen ben ik gelukkig niet. Maar dit zal wel even anders zijn nu ik het zelf op moet gaan voeden. Gelukkig heb ik geoefend op twee katten, die best aardig gelukt zijn al zeg ik het zelf (streng maar rechtvaardig
Ik kom hier om mijn vragen op jullie af te vuren en vooral veel te lezen over het aanschaffen en opvoeden van mijn nieuwe vriendje. Ik hoop dat jullie me kunnen helpen, ik wil goed weten waar ik aan begin voor ik mijn huishouden en het leven van de hond overhoop haal.
Groetjes Luca Luna.








