Pagina 1 van 1

Misschien een stomme vraag!!!

Geplaatst: 30 sep 2006 17:10
door Skye
Ik vroeg me eigenlijk al een tijdje iets af over het barven. Kan een hond nou gewoon alles vers en ongekookt eten. Krijgen honden nou bijvoorbeeld geen samonella becterie als ze rauwe kip eten?

Misschien een rare vraag, maar ik geef Skye gewoon brokken, dus voor mij maakt het niet uit, maar ik vroeg het me gewoon af.


Gr. Joyce

Geplaatst: 30 sep 2006 17:22
door Golden Stanley
Nee, als je normale hygiënische omstandigheden in acht neemt, kan een hond geen Salmonella krijgen.
Overigens heeft een brokkenhond alle kans om niet opgewassen te zijn tegen Salmonella, omdat het een tekort aan de juiste enzymen heeft om zich te weren.
De Salmonella-besmettingen die bekend zijn hebben honden opgelopen via kauwkluiven die open en bloot in een dierenzaak liggen en niet via vers vlees. Dat is tot op heden nog niet bekend en eigenlijk wel logisch, want een hond is een carnivoor.