Pagina 1 van 3
herseninfarct bij Sun
Geplaatst: 25 jul 2006 23:09
door *Linda*
Ik ben me vanavond dus kapot geschrokken.....Ik liep met de honden in het bos en ineens zie ik Sun met zijn kop schudden. Direct daarna begon hij scheef te lopen en zag van een afstand zijn kop er vreemd uit. Ik riep hem bij me en zag het meteen: zijn halve kop was verlamt, alles hing en zijn oog gaf geen reflex meer.....Pfffff ik schrok me helemaal wild. Ik ben eerst even rustig met hem gaan zitten, angstig afwachtend of dit het was of dat er nog meer zou komen

Na 5 minuten durfde ik zachtjes aan richting auto te lopen en ben direct naar de dierenarts gecrosst. Ja hoor, herseninfarct. Ik dacht het zelf ook direct maar als je het zo hoort schrik je toch weer opnieuw. Hij heeft een bloedverdunner ingespoten gekregen en medicatie mee voor het onderdrukken voor een eventuele zwelling......Jezus..... mijn mannie

Hij is verder levendig en allert en eet en drinkt ook goed. Het is alleen een afschuwelijk gezicht dat scheve, hangende koppie van hem. Als het goed is trekt het vanzelf langzaam weer bij. Wat een schrik, mijn mannie moet na zijn ellendige start in dit leven héél erg oud worden. Bij mij

Geplaatst: 25 jul 2006 23:12
door mercedes2803
oh wat een ontzettende schrik zeg...
Wat zul jij een rotdag achter de rug hebben zeg...
Ik hoop voor je dat het snel wegtrekt..
Blijft hij voorlopig op de bloedverdunners? Gaan ze verder nog iets doen?
Sterkte en succes hoor...ik vind ook dat je mannetje nog heel lang mee moet gaan

Geplaatst: 25 jul 2006 23:20
door Marja
Joh! wat afschuwelijk..........
Hopelijk komt het allemaal goed.
veel sterkte
Geplaatst: 25 jul 2006 23:20
door Marion.
Ooo, wat een schrik. Wat heb jij cool gehandeld zeg!
Ik duim voor je mannetje, dat hij er helemaal bovenop komt en er niets aan overhoudt. Dikke knuf voor hem

Geplaatst: 25 jul 2006 23:21
door malinois
wat een schrik... aangezien ik zelf zoiets heb meegemaakt laatst weet ik als geen ander wat er op zo'n moment door je heengaat... heel veel sterkte ik hoop dat het goed komt met hem!

Geplaatst: 25 jul 2006 23:26
door Zenda
Heel veel sterkte.
Geplaatst: 25 jul 2006 23:32
door MonaToetje
Bah , wat zul jij geschrokken zijn

Gaat het al een beetje beter met hem?
Ik wens je in ieder geval sterkte en dat hij erbovenop mag komen!
Ps Hoe oud is Sun eigenlijk?
Geplaatst: 25 jul 2006 23:44
door Belle
Mens, wat een schrik. Ik hoop dat het weer helemaal goed gaat komen en dat hij nog heel lang bij je mag blijven.
Geplaatst: 25 jul 2006 23:59
door Natas.
Oh meid, wat ontzettend naar!
Heel veel beterschap voor Sun, en jij sterkte.

Geplaatst: 26 jul 2006 00:04
door jip007
dat is idd schrikken , onze vorige teef heeft het ook gehad , die had toen ook een half verlamt koppie. sterkte met hem.
Geplaatst: 26 jul 2006 00:27
door Daan
he bah wat naar, ik hoop dat het snel bijtrekt...
Geplaatst: 26 jul 2006 00:33
door Eline*
Sterkte Linda, met Sun! Wat een schrik inderdaad! Onze vroegere hond Katja heeft toen ze 13 was een hersenbloeding gehad. Zij kon ook echt niet meer lopen, viel om en was incontinent. We zouden dat 1 dag aankijken na het geven van medicatie en als ze niet iets beter was zouden we haar laten inslapen.
Toen de dierenarts de volgende dag kwam gromde ze hem weg en verder tilde ze de kop op als ze moest plassen, zodat we haar naar de tuin konden dragen om te plassen.
Ze is al met al binnen een week redelijk hersteld en na een maand liep ze eigenlijk weer als te voren. Ze is uiteindelijk 18 geworden.
Ik hoop dus dat Sun ook goed hersteld en gewoon nog jaren blij en vrij meekan!
Geplaatst: 26 jul 2006 00:44
door Melanie 74
O wat erg! Ik hoop dat hij snel weer omknapt en heel lang bij jou mag blijven.
Geplaatst: 26 jul 2006 01:31
door Inge
Kan me voorstellen dat je je kapot geschrokken bent.
Ik hoop dat ie snel weer opknapt.

Geplaatst: 26 jul 2006 07:12
door sjaantje
Oh dat moet heel erg schrikken geweest zijn voor je.
Heeft Sun er verder veel last van?Sterkte hoor...ik hoop dat het met Sun weer snel goedkomt.
Geplaatst: 26 jul 2006 08:07
door Gonny
wat een schrik!! Ik hoop dat Sun heel snel weer opknapt!

Geplaatst: 26 jul 2006 08:11
door chrico
Arm kereltje, wat zul je geschrokken zijn zeg. Hopelijk knapt hij weer op, geef hem maar een dikke knuffel

Geplaatst: 26 jul 2006 08:28
door dragonsstarr
heel erg veel sterkte !!
Geplaatst: 26 jul 2006 08:30
door Rob*
heel veel sterkte en dat ie weer gauw is opgeknapt

Geplaatst: 26 jul 2006 08:32
door Mama Sanneke
Heel erg veel sterkte gewenst, hopelijk is ie gauw beter !!
Geplaatst: 26 jul 2006 08:33
door Jacan
jeetje wat een schrik heel veel sterkte
Geplaatst: 26 jul 2006 08:54
door LongFields
Wat zal jij geschrokken zijn, ik vind het echt heel erg goed dat je zo snel en adequaat gehandeld hebt. Ik weet niet of ik zo slim zou zijn geweest op dat moment.
Hopelijk trekt Sun nog goed bij, dat het kan heb je kunnen lezen aan Eline haar verhaal hierboven.
Ik duim voor een goed en spoedig herstel!
Geplaatst: 26 jul 2006 08:59
door Zoek stok!
Kop op Sun!!

Geplaatst: 26 jul 2006 09:02
door bianca83
Ow wat zal jij geschrokken zijn zeg. Sterkte en ik ga hard duimen dat het weer goed komt met Sun

Geplaatst: 26 jul 2006 09:06
door marian*
Jeeeeee,wat een aschrik!
Hoe is het nu?Al iets verbeterd?
Geplaatst: 26 jul 2006 09:14
door *Linda*
Eline* schreef:Sterkte Linda, met Sun! Wat een schrik inderdaad! Onze vroegere hond Katja heeft toen ze 13 was een hersenbloeding gehad. Zij kon ook echt niet meer lopen, viel om en was incontinent. We zouden dat 1 dag aankijken na het geven van medicatie en als ze niet iets beter was zouden we haar laten inslapen.
Toen de dierenarts de volgende dag kwam gromde ze hem weg en verder tilde ze de kop op als ze moest plassen, zodat we haar naar de tuin konden dragen om te plassen.
Ze is al met al binnen een week redelijk hersteld en na een maand liep ze eigenlijk weer als te voren. Ze is uiteindelijk 18 geworden.
Ik hoop dus dat Sun ook goed hersteld en gewoon nog jaren blij en vrij meekan!
Dit soort berichtjes zijn heel fijn om te lezen nu....

Bedankt allemaal hoor voor jullie lieve reacties! Vanmorgen was hij nog hetzelfde, erg scheef en erg kwijlen. Wel allert en aan het bietsen dus dat is goed! Ex. is thuis bij hem nu en ik ga vanmiddag eerder naar huis zodat hij in ieder geval de eerste paar dagen niet alleen thuis zit....
Geplaatst: 26 jul 2006 09:15
door tbeast
Jee wat een schrik!
Sterkte en beterschap voor Sun.
Geplaatst: 26 jul 2006 10:08
door Caro.
Och jee wat een afschuwelijk schrik zeg
Veel sterkte en veel beterschap voor Sun gewenst!!!
Geplaatst: 26 jul 2006 10:20
door Cendy
sterkte!!!
kom op Sun...

Geplaatst: 26 jul 2006 10:23
door bulletjebe
Wat een schrik! Ik duim dat het snel weer wat beter zal gaan
