Pagina 1 van 1

vers vraagje

Geplaatst: 11 mei 2006 21:45
door fabienne s
eindelijk zijn wij in het bezit van een vriezer :cheer: waar een mens al niet gelukkig mee kan zijn! lekker voor de ijsjes van de zomer en voor het konijn om daar ze water flessen in te vriezen zodat ie daar met warm weer tegen aan kan liggen en natuurlijk ook voor de honden en katten want ik wil dus nu ook vers gaan geven in combi met brok.voor de honden weet ik al wat er op de markt is en waar ze het goed op doen,maar ik zou de katten ook graag op vers willen zetten alleen weet ik niet of er voor katten ook compleet vers vlees te koop is?en van welke merken?en zou je een kat ook honden vers kunnen geven?ik kan zelf erg makkelijk aan vers komen maar moet dan wel eerst weten waar ik de katten op kan zetten.

Geplaatst: 11 mei 2006 21:55
door mercedes2803
Carnibest verkoopt ook versvoer voor katten... :ok:

Geplaatst: 11 mei 2006 22:02
door ien
smuldier heeft een kipproduct en heb deze wel eens gekocht voor Kaatje toen zij aan het wisselen was..ze vrat even geen botjes meer en ik had geen maalmachientje, volgens mij is dat gewoon karkas of ander gemalen kip met bot..niet alleen vlees.

Verder zou ik niet weten welke merken er nog meer zijn voor katten!

Geplaatst: 11 mei 2006 22:24
door fabienne s
ik kan makkelijk aan rodi,smuldier,runner,energique en duck komen denk dat ik de desbetreffende merken maar is mail met deze vraag en of de katten niet ook het honden vers kunnen eten,hart eten ze met liefde maar is natuurlijk niet compleet en zou ook hun graag compleet willen geven en daarnaast nog wat brok voor een dag of3-4

Geplaatst: 11 mei 2006 22:46
door Liesbeth
fabienne s schreef:ik kan makkelijk aan rodi,smuldier,runner,energique en duck komen denk dat ik de desbetreffende merken maar is mail met deze vraag en of de katten niet ook het honden vers kunnen eten,hart eten ze met liefde maar is natuurlijk niet compleet en zou ook hun graag compleet willen geven en daarnaast nog wat brok voor een dag of3-4
Katten hebben meer vlees nodig dan honden. Kvv voor honden is op den duur dus niet geschikt voor katten.
Misschien kan je op een kattenforum meer info vinden.
Ik ken maar 5 versvoermerken die ook een kattenlijn hebben. Carnibest, Bibi, Prins, Bandit en nog een waar ik ff de naam van vergeten ben (maar die is nogal duur).