Pagina 1 van 1

Gizmo is ziek.....

Geplaatst: 14 apr 2006 10:55
door Youp
Gizmo, de shih-tzu van mijn ouders, is ziek. Ze plast constant kleine beetjes en ze trilt, ze heeft geen koorts. Om 16.00 gaan we naar de da.

Het is een heel klein hondje met een zwak gestel.
Ze heeft al een paar jaar nierfalen en heeft hier medicijnen voor. Ook is ze pas loops geweest en de laatste paar dagen zitten er witte vlekjes in haar deken. We zitten aan 3 dingen te denken: Baarmoederontsteking, blaasontsteking of verslechtering van haar nieren. Optie 1 of 3 is natuurlijk niet te hopen. :jank: We hebben er allemaal niet echt een goed gevoel over.

Even afwachten dus.......

Geplaatst: 14 apr 2006 11:15
door Caro.
Agosss :(:
Veel sterkte en ik duim dat het meevalt!!

Geplaatst: 14 apr 2006 16:39
door Youp
Nou ze is terug. Waarschijnlijk baarmoederontsteking ivm de afscheiding. Gelukkig wel open dus. Ze had 39.2 als ze van het weekend richting de 40 gaat gaan ze opereren. Ze heeft iig een kuur meegkregen.

Geplaatst: 14 apr 2006 16:44
door Caro.
Agosss klein wurmpie en dan zo ziek :(:
In ieder geval haarscherp in de gaten houden en hopelijk slaat de antibiotica aan!
Veel sterkte en beterschap voor Gizmo gewenst!

Geplaatst: 14 apr 2006 19:53
door *tweety*
Beterschap met Gizmo

Geplaatst: 15 apr 2006 01:31
door Youp
Bedankt voor de reacties. Morgenvroeg ga ik even naar mijn ouders om haar te temperaturen. Mijn moeder durft dat niet zo goed.
Ze heeft wel eetlust, al is het gering. Normaal staat ze meteen in de keuken zodra ze geritsel hoort. Nu wacht ze rustig af in haar mandje of ze wat krijgt. Ze eet het dan wel op. Haar brokjes eet ze niet, haar vlees wel. Ze is verder helemaal niet verwend hoor :pffff:

Geplaatst: 15 apr 2006 13:49
door Youp
Vanochtend zat ze op 39. Normaal zit ze op 37.9. Ze is ook al iets levendiger. Komt uit zich zelf weer uit haar mandje. :cheer:

Geplaatst: 15 apr 2006 15:51
door Djinny
:ok: Fijn dat het al weer iets beter gaat.

Geplaatst: 15 apr 2006 16:44
door miekmiek
Veel beterschap!

Geplaatst: 15 apr 2006 16:53
door markdh
Beterschap met Gizmo en hou t allemaal maar goed in de gaten en mocht je t allemaal niet vertrouwen,gewoon weer terug naar de DA vind ik :wink: Verwen 'r maar lekker