Pagina 1 van 1

even vraagje

Geplaatst: 17 mar 2006 19:21
door yamie
roggebrood :denken:

vol met granen.. oke.. dus zowiezo niet geschikt voor honden die niet tegen granen kunnen..

sommige zeggen... geef het als je hond te dik is... ( dus als verantwoord tussendoortje of dus als vuller

andere weer, juist als de hond wat meer bij mag zetten.

ik weet het dus even niet hahaha
heb hier net een doos vol roggebrood gekregen ( ik krijg het zelf noooooooit op) paard kan het ook krijgen.. maar bij deze dus even de vraag.. mogen ze gewoon een plak roggebrood? :mrgreen:

Geplaatst: 17 mar 2006 21:44
door pooh
Volgens mij wel
Althans Ameno krijgt wel eens een plak roggebrood. Ze vindt het heerlijk en raakt er niet van aan de race.
Bij voorkeur wil ze er een dun laagje smeerkaas op overigens :wink:

Geplaatst: 17 mar 2006 23:20
door ien
tis toch niet hun hoofdmaaltijd??
:19:
kan je gerust geven voor een x

Geplaatst: 17 mar 2006 23:24
door starfleet
Als ze geen gevoelig darmstelsel hebben, waarom niet. Je hebt trouwens veel verschillende soorten. Dat zware donkere Friese roggenbrood vergt meer van de spijsvertering dan het Limburgse of Brabantse.

Anne

Geplaatst: 17 mar 2006 23:59
door yamie
ien schreef:tis toch niet hun hoofdmaaltijd??
:19:
kan je gerust geven voor een x
nee zeker niet hoofdmaaltijd, maar als ik dingen tussendoor geef, dan hou ik er wel rekening mee met hun hoofdmaaltijd zeg maar.. :wink:

ze hebben een plak gehad, en oh ze vonden het heerlijk, maar ze krijgen er dorst van :mrgreen: