Pagina 1 van 1

Dikke achterpoot

Geplaatst: 06 mar 2006 17:50
door sioux
Hallo iedereen,

Kom net thuis zit Oskar (Jack Russell, 6 jaar) helemaal te trillen. Hij kwam meteen knuffelen en zat ook hard te piepen. :jank: :jank: :jank: Hij houd zijn linkerachterpoot schuin en zijn voet is helemaal dik. Vanavond om half 8 naar de dierenarts. Ik vraag me of hoe dit kan. Misschien van de bank afgesprongen en verkeerd terecht gekomen? Gelukkig kan ik vanavond nog terecht bij de dierenarts. Hij is nu wel heel zielig en loopt op 3 pooten. Dat gaat overigens nog zeer snel.

Groeten van Sioux

Geplaatst: 06 mar 2006 17:55
door pooh
Ai dat is vervelend.
Het kan inderdaad een rare sprong of zo zijn geweest :19:

Beterschap en laat je even weten wat de DA heeft gezegd?

Geplaatst: 06 mar 2006 18:07
door sioux
pooh schreef:Ai dat is vervelend.
Het kan inderdaad een rare sprong of zo zijn geweest :19:

Beterschap en laat je even weten wat de DA heeft gezegd?
Doe ik zeker. Net nog even de mevrouw van de uitlaatdienst gesproken en daar heeft ie geen rare sprongen gemaakt. Keurig 1.5 uur in het bos gelopen en geen klachten. Het is natuurlijk ook een feest voor hem als baasje niet thuis, oftewel bank op-af op-af op-af op-af! :19:

Geplaatst: 06 mar 2006 19:12
door patricia20
goed dat je gelijk naar de da gaat!
laat het idd even weten wat het is, misschien inderdaar wel verkeerd gesprongen van de bank, hoop in elk geval niet op een breuk voor jullie!

Geplaatst: 06 mar 2006 19:15
door kim bloemen
Misschien verkeerde gesprongen of een verkeerde beweging gemaakt. kan natuurlijk ook een gewrichtsonsteking zijn. Veel suc-10 bij de dokter zometeen.

Beterschap met je pootje

Groetjes kim

Geplaatst: 06 mar 2006 20:39
door sioux
Zo, we zijn weer thuis. Hij heeft zich weer voorbeeldig gedragen bij de dierenarts. Iedereen was weer helemaal verliefd op hem. :love:

De dierenarts denkt dat er iets op zijn pootje terecht is gekomen of iemand erop heeft gestaan. Dat zou een grotere hond geweest kunnen zijn. Het kan ook zijn dat hij ergens achter is blijven hangen met zijn pootje. Zoals de dierenarts al zei, daar komen we toch nooit achter.

Ze zag een flinke zwelling die nog aan het opkomen is. Hij heeft daarom nu ook pijnstillers. Die krijgt hij de komende 10 dagen. Tevens mag hij de komende 10 dagen niet met de bal spelen, trappen lopen, rennen, springen en geen lange wandelingen. Dat zal nog wel een strijd worden!Zijn poot wordt nu gekoeld, ook tegen de zwelling. Hij mag maximaal 10 minuten lopen per uitlaatbeurt. Bijvoorbeeld 3 x 10 of 5 x 10. Een stuk van 20 á 30 minuten is al te lang.

Hij ligt nu lekker onder het wol! :slaap:

Geplaatst: 06 mar 2006 22:52
door yamie
sterkte met oskar :wink:

Geplaatst: 06 mar 2006 23:58
door pooh
Als het met 10 dagen rustig aandoen weer helemaal goed komt dan hebben jullie nog geluk gehad.

Beterschap voor je ventje.

Geplaatst: 07 mar 2006 18:02
door sioux
Het gaat vandaag al wat beter. Hij heeft nog zeker wel last van zijn pootje, maar gebruikt hem weer normaal. Hij snapt alleen niet dat ie rust moet houden. Hij denkt alleen maar, "Baasjes, laten we nou gaan rennen, spelen en springen!" :boos: We moeten natuurlijk niet vergeten dat hij pijnstillers krijgt en gisterenavond na één pijnstiller ging het al stukken beter. Zonder zal ie zeker nog veel meer last hebben. Nu gewoon afwachten en rust houden! :roll: