Pagina 1 van 1

Vis

Geplaatst: 17 feb 2006 11:05
door joline
Ik wil graag een keer vis aan mijn honden geven, ik bedoel niet vis uit die blikjes, maar verse vis. Wie weet welke soorten vis ik aan mijn honden mag geven?

Geplaatst: 17 feb 2006 11:12
door Sennaruby
Ik zou beginnen met sardientjes, die worden meestal het makkelijkst gegeten. Verder kun je veel soorten vis geven, zoals makreel, witvis, enzovoort enzovoort. Zalmkoppen vinden ze ook heerlijk en ze gaan ervan glimmen :ok: . Wel eerst de verse koppen twee weken invriezen om een bacterie die veel in zalm voorkomt, te doden.

Kijk anders ook eens op www.barfplaats.nl . Daar staat ook heel veel handige info over alle soorten vis en vlees die je aan je hond kunt geven!

Groetjes,

Fieke

Geplaatst: 17 feb 2006 12:39
door Roelfien
Inderdaad, rustig aan beginnen, bijvoorbeeld met verse sardines of een stukje witvis. Geef niet meteen makreel of andere vette vis of geef niet meteen een flinke hap ervan want wellicht reageert je hond er niet goed op als het te vet is. Ook vind niet elke hond vis lekker en zal je wellicht even uit moeten proberen wat ze wel of niet lekker vindt. (die van mij lusten geen wijting bv.)
En als je bij google BARF intikt, kom je heel wat sites tegen waar ze ook informatie kunnen geven over vis eten. :ok:

Geplaatst: 17 feb 2006 13:47
door joline
Oke, dank jullie wel, ik ga even rondneuzen :mrgreen:

Geplaatst: 17 feb 2006 14:37
door casper
Cas is helemaal wild van haring (zonder uitje :wink: ) maar ja, hij krijgt al vers vlees en vis vanaf puppie leeftijd.

Als ik me niet vergis, mogen honden alle soorten vis hebben, maar persoonlijk zou ik niet de gerookte versies geven... makreel, paling, zalm... veel te zout.

Geplaatst: 18 feb 2006 10:52
door Sennaruby
Niks gerookt of wat dan ook, gewoon lekker rauw. De graten worden door die verwerking veel te hard en dus gevaarlijk.