Pagina 1 van 1

Loops

Geplaatst: 09 jan 2006 15:23
door starfleet
Buffy is voor het eerst loops geworden, maar ik weet niet vanaf welke dag ik het begin van de loopsheid moet tellen. Ze heeft sinds een paar dagen een duidelijk gezwollen vulva, sinds vandaag zie ik wat donker bloed. Ze zit al wel ruim een week haar geslachtsdelen te likken (deed ze voorheen nooit) en is vanaf de 31e bepaald onvriendelijk en heel snauwerig naar vreemde honden, leuke, vervelende, kleine grote maakt niet uit alles wat ze niet heel goed kent moet afgesnauwd.
Is dat maar gokken hoe dat zit met die drie weken of is er een duidelijk beginpunt?

Anne

Geplaatst: 09 jan 2006 15:44
door Moos
Goh, wat grappig joh, dat verklaard inderdaad waarschijnlijk wel waarom ze zo snauwerig was :wink:

Dat verklaart trouwens ook waarom Moos toch steeds terug wilde komen...hij is erg van de bijna loopse-loopse-net niet meer loopse teefjes.

Verder weet ik trouwens geen antwoord op je vraag.

Geplaatst: 09 jan 2006 15:52
door starfleet
Moos schreef:Goh, wat grappig joh, dat verklaard inderdaad waarschijnlijk wel waarom ze zo snauwerig was :wink:

Dat verklaart trouwens ook waarom Moos toch steeds terug wilde komen...hij is erg van de bijna loopse-loopse-net niet meer loopse teefjes.
Dat hoop ik maar, want we ( en met name dochter) hebben er zoveel werk in gestoken om te voorkomen dat het een snauwer werd en dat ze met een flink aantal honden leuk overweg kan, dat ik het sneu voor ons en voor Buffy zou vinden als ze vanaf nu ineens alles afsnauwt.

Maar je hoort ook wel eens dat teefjes bij de eerste loopsheid zo worden en dan ook blijven :jank: Ze speelt nog wel heel leuk met honden die ze al lang kent, maar zelfs een schuchtere vriendelijk sheltie snauwde ze zaterdag af. Ik ken haar zo niet.

Anne

Geplaatst: 09 jan 2006 15:57
door Moos
starfleet schreef:
Dat hoop ik maar, want we ( en met name dochter) hebben er zoveel werk in gestoken om te voorkomen dat het een snauwer werd en dat ze met een flink aantal honden leuk overweg kan, dat ik het sneu voor ons en voor Buffy zou vinden als ze vanaf nu ineens alles afsnauwt.

Maar je hoort ook wel eens dat teefjes bij de eerste loopsheid zo worden en dan ook blijven :jank: Ze speelt nog wel heel leuk met honden die ze al lang kent, maar zelfs een schuchtere vriendelijk sheltie snauwde ze zaterdag af. Ik ken haar zo niet.

Anne
Ik hoop ook voor jullie dat het na de loopsheid weer minder wordt, zou inderdaad heel sneu zijn na al dat werk dat jullie erin hebben gestoken.
Maar juist daarom heb je daar misschien een goede kans op :wink:

Het verklaard iig ook voor mij waarom Moos toch nog tig keer bij Buffy langs ging na wat fikse snauwen. Normaal is hij erg gedwee naar teven toe namelijk :mrgreen:

Is ze verder ook hangeriger dan anders o.i.d?

Geplaatst: 09 jan 2006 17:50
door starfleet
Moos schreef: Is ze verder ook hangeriger dan anders o.i.d?
Ze is zeurderig en mieperig binnen en schrikkerig op straat, net een slecht gesocialiseerde hond, die te weinig gezien heeft in het leven. Vandaag hebben we veel korte (half uur) stukken gewandeld en weer veel lekkers erin, ik doe maar even net of het een pup is die overal aan moet wennen. Het lijkt net of ze weer een angstperiode heeft.

Anne

Geplaatst: 09 jan 2006 20:58
door Zoek stok!
Ik vond het al zo typisch dat Buffy zo deed, er moest wel iets aan de hand zijn. Gebeurt het vaak dan, dat teefjes daarna snauwerig blijven? Ik als reu-eigenaar weet er bijna niks vanaf.

Geplaatst: 09 jan 2006 20:59
door Zoek stok!
Inge O schreef: hoe zou ze anders van ongewenste gasten af moeten raken?
Bram zegt :pffff: hoezo ongewenst? :pffff: :mrgreen:

Geplaatst: 09 jan 2006 21:13
door Tamara.
Inge O schreef:
Zoek stok! schreef:
Inge O schreef: hoe zou ze anders van ongewenste gasten af moeten raken?
Bram zegt :pffff: hoezo ongewenst? :pffff: :mrgreen:
jaaaaa, in eerste instantie zijn die heel erg ongewenst - zo van 'kijken mag, maar aankomen (nog) niet :smile2: :pffff: :pffff: :pffff: .

Vrouwen.... :roll:

Geplaatst: 09 jan 2006 21:22
door pooh
Lullig is dat he als je met je hond op straat loopt en dat het lijkt alsof ze slecht gesocialiseerd is. Ik heb dat met Ameno ook in die periode, echt vreselijk vind ik dat, maar het gaat wel snel weg bij haar. Echt 3 weken en dan is het over.

Oh ja en dan reken ik als dag 1 de dag van het eerste bloedverlies.

Geplaatst: 09 jan 2006 22:02
door starfleet
Zoek stok! schreef:Ik vond het al zo typisch dat Buffy zo deed, er moest wel iets aan de hand zijn. Gebeurt het vaak dan, dat teefjes daarna snauwerig blijven? Ik als reu-eigenaar weet er bijna niks vanaf.
Het is normaal een afwachtend maar wel vriendelijk hondje. Ze kan eens een in haar ogen opdringerige groterd wegsnauwen als ze los is, maar verder is ze vriendelijk als de hond naar haar rustig en vriendelijk is en mag ze ook dolgraag spelen en rennen met andere honden. Je hebt haar ook gezien op de kooikerdag, geen haantje de voorste en gaat geruzie uit de weg, dat is altijd haar aard geweest.

Ik dacht dat het kwam omdat ze dolgedraaid was, maar ik denk nu dat het toch ook een hormoonkwestie moet zijn geweest. Ze heeft echt nooit zo gedaan, anders was ik niet eens mee gaan wandelen.

Anne

Geplaatst: 09 jan 2006 22:16
door Maxensammie
Onze teef was in het begin van haar loopsheid ook altijd snauwerig maar kon me dat altijd goed indenken hoor met al die opdringerige reuen om haar heen :mrgreen:
Ze moest er niets van hebben maar de laatste week van haar loopsheid dan sloeg ze als een blad aan een boom om en dan liep ze zelfs van huis weg!! Op vrijersvoeten... :wink:

Na haar loopsheid was haar gedrag weer hetzelfde als voorheen.
Heb eigenlijk nog nooit een teef meegemaakt die na haar eerste loopsheid een chagerijn werd....

Groetjes Karin

Geplaatst: 09 jan 2006 22:19
door Maxensammie
Maarre nog even... 1 keer is ons teefje ontsnapt en op vrijerspad geweest maar mevrouw was wel zwanger! Bleek later van zo'n grote koningspoedel zwart/wit en ons teefje was een klein vuilnisbakje van nog geen 40 cm hoog!!!! :jank: :eek: :eek: :eek:

Dus pas maar op :wink: