ongeveer een maand geleden ben ik begonnen met Duck te geven s'avonds en overdag gewoon royal canin medium sensible.
nu heeft hij het altijd goed gegeten gehad, zowel de royal canin medium sensible als de duck. Sinds eergisteren zijn de brokken op dus vanaf gisteren ben ik begonnen om tweemaal per dag duck te geven.
Ik ben uiterst tevreden van duck en die royal canin medium sensible. en het sterkste wat me opgevallen is sinds hij dit eet is dat hij minder haaruitval heeft. Ik weet niet of het door de brokken kwam of door de duck, maar ben er heel tevreden over.
van zijn huidallergie is geen spraken meer en ook is hij wat bijgekomen in gewicht. Ook zijn stoelgang is niet meer zo plat als vroeger.
dus tot nu toe heb ik alleen maar positive ervaringen ermee.
dat wou ik jullie gewoon een keer mededelen
