Pagina 1 van 1

kennelhoest

Geplaatst: 22 dec 2005 07:28
door trea_z
Hallo allemaal,

Mijn hond heeft nu kennelhoest. Dat is voor haar natuurlijk heel vervelend. Weet iemand hoe besmettelijk dat nu eigenlijk is? Ik laat haar al op andere tijden uit, zodat ik amper in aanraking kom met andere honden, maar in het weekend maken we altijd een flinke wandeling en dan is het voor haar heel vervelend als ze altijd maar aan de riem moet lopen.

Alvast bedankt voor jullie reacties!

Geplaatst: 22 dec 2005 08:54
door Inge
Kennelhoest is heel besmettelijk.
Hou haar echt een dag of 10 zoveel mogelijk van andere honden weg.

Geplaatst: 22 dec 2005 09:25
door gucci
dennenknop capsules werken heel goed tegen kennelhoest..

groetjes,

Re: kennelhoest

Geplaatst: 22 dec 2005 13:50
door linlin
trea_z schreef:Mijn hond heeft nu kennelhoest. Dat is voor haar natuurlijk heel vervelend. Weet iemand hoe besmettelijk dat nu eigenlijk is? Ik laat haar al op andere tijden uit, zodat ik amper in aanraking kom met andere honden, maar in het weekend maken we altijd een flinke wandeling en dan is het voor haar heel vervelend als ze altijd maar aan de riem moet lopen.
ik zou het zekere voor het onzekere nemen en die wandeling in het weekend een keertje overslaan. ook niet aan de riem meenemen. kennelhoest is zo besmettelijk als een gemene grieperige verkoudheid bij mensen. zoiets zie je ook binnen geen tijd bij iedereen de kop opsteken.

Geplaatst: 23 dec 2005 14:51
door Scooby
Hoi Trea,

Het is al gezegd: kennelhoest is heel besmettelijk. Natuurlijk is het vervelend dat jouw hond nu even aan de lijn moet lopen en niet met andere honden kan spelen, maar anders zadel je andere mensen met hetzelfde probleem op.

Geplaatst: 23 dec 2005 18:07
door trea_z
Bedankt voor jullie reacties. Ik hou haar zeker nog een tijd aan de riem. Het hoesten is gelukkig al een stuk minder geworden!

Geplaatst: 23 dec 2005 18:59
door Scooby
Hoi Trea,

Zolang ze nog hoest, is ze nog besmettelijk voor andere honden.

Geplaatst: 23 dec 2005 21:33
door trea_z
Dat heb ik gehoord. Ik hou haar ook de komende 2 weken nog aan de lijn. Ze heeft vandaag gelukkig nog geen kuchje laten horen.

Bedankt voor alle reacties!!