Pagina 1 van 1

jeuk hond

Geplaatst: 02 dec 2005 19:43
door basco
Mijn hond heeft sind enkele maanden erg jeuk en krabt zich behoorlijk We zijn bij de dierenarts geweest en hij heeft verschillend proeven gedaan
die allen goed waren , heeft ook reeds 2 spuitje gehad maar die werken dus ook niet goed. Basco heeft daarom ook een kap om zodat hij zich niet kan krabben. De dierenarts heeft ons verwezen naar een dermatoloog voor honden in Oisterwijk, want verder kon hij ook niets meer doen.
Die jeukheid is eigenlijk begonnen nadat Basco een behandeling gehad heeft in de trimsalon, maar we denken niet dat dit een oorzaak kan zijn.
Heeft iemand anders ook ervaring met dit probleem en wat kan ik verder nog doen voor dat ik naar een dermatoloog ga.

Jac

Geplaatst: 03 dec 2005 00:27
door kitty
De dermatoloog in Oisterwijk is een heel goede, ik zou daar zeker zo snel mogelijk een afspraak maken.

Geplaatst: 03 dec 2005 06:42
door jores
kitty schreef:De dermatoloog in Oisterwijk is een heel goede, ik zou daar zeker zo snel mogelijk een afspraak maken.
helemaal mee eens :ok: