Pagina 1 van 1
Overschakeling van voer... hoe met diner?
Geplaatst: 29 okt 2005 06:59
door Jay1978
Nikita krijgt nu diner van de AH... Ik wil haar overzetten op dezelfde brok en vers als Dazzle, vers kan ik gewoon gaan geven, maar die brokken, moet ik die dan door de diner gaan mengen eerst? Maakt dat niet uit dat de diner nat is enzo?
Geplaatst: 29 okt 2005 07:18
door marye
Ik heb bij kk1 geleerd dat er twee manieren zijn om je hond over te zetten op ander voer.
Ten eerste het mengen. Ten tweede een week lang alleen versvlees geven en dan zonder mengen overgaan op het nieuwe droogvoer.
Geplaatst: 29 okt 2005 10:00
door amelie
Nou ben ik blijkbaar zo'n geluksvogel die nog nooit een hond heeft gehad met een echt gevoelige maag, maar ik ben altijd redelijk abrubt over gegaan van merken, types, etc. Nooit last gehad, maar ik zou niet durven zeggen dat dat bij alle honden zo makkelijk kan

Geplaatst: 29 okt 2005 11:22
door jidde
amelie schreef:Nou ben ik blijkbaar zo'n geluksvogel die nog nooit een hond heeft gehad met een echt gevoelige maag, maar ik ben altijd redelijk abrubt over gegaan van merken, types, etc. Nooit last gehad, maar ik zou niet durven zeggen dat dat bij alle honden zo makkelijk kan

Hier hetzelfde! ik doe dat, omdat mocht ik ergens zijn en geen voer hebben, ze altijd ander voer kunnen eten.
Hier met 2 honden ook nergens last van als ik zomaar overstap
Geplaatst: 29 okt 2005 11:59
door _beertje_
Hier ook met Rakker. Die heeft ook nooit last gehad van een abrupte overstap.