Pagina 1 van 1

Raar?.. of toch niet??

Geplaatst: 25 jul 2005 17:29
door nanja en tigar's vrouwtje
Hoihoi :zwaai ,
Ik heb een vraagje over tequila..
Hij is nu ruim drie jaar en heeft nu voor de tweede keer iets heel raars,nou jah denk ik :denken:
Hij staat dan in de tuin helemaal apathisch net of hij iets ruikt en met een p*mel die wel drie keer zo groot is als normaal en lijkt het net of er een vleesdruppel uithangt :kotz: (sorry voor dit vieze praatje maar ik weet niet hoe ik het anders moet omschrijven)
Hij wil dan ook helemaal niet komen als je hem roept ofzo,net of dat bewegen hem zeer doet..
Nu hebben wij altijd al honden gehad maar hier was zelfs m'n vader van verschrokken,(daar woont tequila,tis de hond van mijn broer)en die heeft toch al heel wat gezien in het hondengebeuren..
Is er iemand die weet wat het kan zijn??
Normaal heeft tie er namelijk helemaal geen last van..

Afbeelding :zwaai

Geplaatst: 25 jul 2005 18:40
door Liesbeth
Zo te horen heeft hij dan een erectie en dat kan idd behoorlijk vervelend/pijnlijk zijn.
Normaal zit zijn piemel in de schacht, maar bij een erectie niet. 'Helaas' (is gewoon de natuur) kan hij zijn piemel daarna niet zo snel meer naar binnen trekken. Dat komt omdat er een zwellichaam in zijn piemel zit (dat zwelt dus op) om er voor te zorgen dat hij zich bij een dekking niet snel terug kan trekken.

Heel natuurlijk op zichzelf, maar wel 'lastig' op zo'n moment.
Gewoon afwachten tot zijn hormonen tot rust gekomen zijn is het beste. Hij en jij kunnen er verder toch niets aan doen.