Pagina 1 van 1

Nu dit weer

Geplaatst: 19 jul 2005 18:16
door *tweety*
Eerst die plek op die poot van Yvar (gaat overigens wel goed hoor, houd het vet met uierzalf)
Dan waren ze allebei behoorlijk aan de diaree.
Vanmorgen zat de kamer helemaal onder de bloedvlekken, in 1e instantie dacht ik dat Kyra loops was geworden, maar Yvar heeft een jaap in zijn voetzooltje.

En nu kom ik vanmiddag thuis, is 1 hond boven geweest. Ik had zo'n zilverpapiertje van een doosje nivea afgehaald en dat op de vloer op mn slaapkamer neergelegd. Nou die hond heeft dat dus mee naar beneden genomen. Hele spoor van die zalf over de trap naar beneden. De hele gang eronder.
Nergens dat papiertje te vinden. :denken: Nu begin ik me dus af te vragen of 1 hond of beiden misschien dat papiertje met die zalf restjes hebben opgevreten.

Zo ja kan dat eigenlijk kwaad? En is dat giftig?
Heb al geprobeerd de DA te bellen maar dat kan pas weer tegen half 7.
Heeft iemand hier ervaring mee? De honden zijn niet ziek ofzo, ze hebben net gewoon gegeten.

Geplaatst: 19 jul 2005 18:46
door *tweety*
Is al goed. Heb net de dierenarts even gebeld maar het is gelukkig niet giftig ofzol. Moet wel even in de gaten houden op veranderingen.

Geplaatst: 19 jul 2005 19:56
door Rossi
Heeft ie in ieder geval zachte pootjes door de nivea. :mrgreen:

Fijn dat de plek op Yvar z'n poot weer beter gaat. :ok:

Geplaatst: 19 jul 2005 21:41
door Maureen en de meiden
Lekker ruikende nivea goldentjes. :mrgreen:

Gelukkig geen nare ellende troep, fijn dat het weer beter gaat met Yvar! :ok:

Geplaatst: 20 jul 2005 19:10
door *tweety*
:smile: :smile: :smile:
Hahaha de hele trap en de gang rook naar nivea.
Gelukkig hebben ze dr niks an overgehouden.

Maar Yvar vind zichzelf wel een beetje zielig hoor. Hij is gisteren in glas terecht gekomen en heeft een snee in zijn voedzooltje en dat bleef maar bloeden. Dus maar wat verbandgaas eromheen gedaan en afgetapd. Nu loopt meneer mank en zit de hele tijd met zijn pootje omhoog en je aan te kijken van...... ik ben zielig hoor vrouwtje, opa oma :mrgreen:

Geplaatst: 21 jul 2005 17:26
door Rossi
Daar zijn ze reuze goed in, kampioenen sneu kijken. :smile2:

Geplaatst: 21 jul 2005 18:42
door vinkje
Ja zoiets moet je ook niet op de grond leggen. Poeh ik ben nou eenmaal een hele voorzichtige muts. Ik gebruik ook altijd Nivea, zo'n grote blauwe plastiek pot, het zilveren dekseltje gooi ik meteen in het afvalbakje. Zo moet ik hier uitkijken met van die tissues, als Beau dat een te pakken kan krijgen vreet hij het op, wat hij daaraan vindt is voor mij een raadsel. :denken: