Pagina 1 van 1

Scheefstaand voorpootje

Geplaatst: 04 jul 2005 23:41
door chaco
We zagen laatst dat Harvey zijn rechtervoorpootje wat naar buiten draait. Zijn voet staat als het ware naar buiten toe.
Hij heeft er geen pijn ofzo aan en lijkt er ook geen hinder aan te ondervinden.
Kan dit een soort van vergroeing zijn waar hij later wel last van kan krijgen?
Hij is nu 1½.

Chaco

Geplaatst: 06 jul 2005 19:34
door Tulp
Is dat nu pas naar buitengedraaid of al vanaf pup? Normaalgesproken (als het niet te extreem is) hoeven ze daar geen last van te krijgen.

Geplaatst: 06 jul 2005 20:55
door chaco
Tulp schreef:Is dat nu pas naar buitengedraaid of al vanaf pup? Normaalgesproken (als het niet te extreem is) hoeven ze daar geen last van te krijgen.
Moet heel eerlijk zeggen dat we het pas en paar weken geleden zagen. Het staat niet super scheef, maar een beetje naar buiten toe.
Ik ga er niet speciaal voor naar de DA, als we er een keer moeten wezen, zal ik er gelijk naar laten kijken.

Chaco

Geplaatst: 06 jul 2005 21:24
door yamie
het kan hoor, ik heb hier een teefje, nu 15 maanden, die had als pup mooie rechte voetjes en nu heeft zij ook 1 voorvoetje wat naar buiten gedraaid ( ze heeft ook ietwat zwakke polsen wat het nog meer accentueerd) soms denk ik hey het wordt "beter"... maar goed tijs zal het leren.. ze hoeven er absoluut geen last van te hebben, zeker niet als het heel gering is...

Geplaatst: 06 jul 2005 21:29
door chaco
Goed om te horen. Hij heeft er geen pijn aan, dus ik ga ervan uit dat het meevalt.

Chaco

Geplaatst: 16 jul 2005 16:27
door bullet
misschien wel even laten zien.... of als je toch bij de da bent even vragen...

Geplaatst: 16 jul 2005 17:44
door Renske
Is zijn hele voorpootje iets naar buiten gedraaid of alleen zijn voetje?

Geplaatst: 25 jul 2005 00:55
door chaco
Renske schreef:Is zijn hele voorpootje iets naar buiten gedraaid of alleen zijn voetje?
Sorry dat ik nu pas reageer, maar was op vakantie.
Het is alleen zijn voetje die scheef (naar buiten) staat.

Chaco

Geplaatst: 25 jul 2005 10:30
door miekmiek
Femke heeft ook zoiets met haar voorpootje. We zijn er nog niet uit wat het nou precies is, maar er is iets mee. Haar rechterpootje staat iets naar buiten gedraait en naar mijn idee staat ze niet zo stevig als dat ze zou moeten. Ze verzet haar voorpootjes vaak wanneer ze zit, alsof hij even 'knakt' en ze hem weer neer moet zetten.
Ze kan ook nog steeds niet voluit sprinten. Ze zet zo hard af met haar achterpoten dat haar kont de lucht in vliegt.

Geplaatst: 26 jul 2005 21:59
door chaco
Afbeelding
Op deze foto zie je een beetje hoe scheef Harvey zijn rechterpootje staat.
Hij staat als het ware naar buiten gedraaid.

Chaco

Geplaatst: 27 jul 2005 09:00
door Renske
chaco schreef:Afbeelding
Op deze foto zie je een beetje hoe scheef Harvey zijn rechterpootje staat.
Hij staat als het ware naar buiten gedraaid.

Chaco
Ik denk dat dit dus gewoon de "franse stand" is, bij een heleboel honden komt 1 of 2 naar buiten gedraaide voetjes voor. Als dat het is, is het verder niets ernstigs.
Beter gezegd, als jij staat, sta jij dan ook niet vaak iets met je voeten naar buiten gedraaid? Helemaal recht, dat is niet practich en dat geldt voor een hond precies zo.