Pagina 1 van 2

Opnieuw voorstellen

Geplaatst: 01 jun 2005 21:22
door Gast
Hoi allemaal,

Ik stel mezelf nog een keertje voor, want ik kon geen reacties meer plaatsen en dat is toch jammeer, hé?

Sinds ruim 5 weken hebben wij een beeldschone en lieve Border Collie, Milan genaamd. Milan had aanvankelijk een hulphond moeten worden, maar werd binnen een paar uur ongeschikt bevonden door de stichting "De hond kan de was doen".

Onterecht vonden wij, want ook al hadden wij Milan nog nooit gezien, voor mijn gevoel was dit dé hond voor mij, voor óns! Milan reageerde alleen wat panisch op sommige katten en groepjes mensen. Wij hebben zelf een kat en oké, dat verloopt nog niet vlekkeloos, maar wij hebben alle tijd om daarmee aan de slag te gaan en groepjes mensen? Op Koninginnedag zijn we met hem door een mensenmassa gelopen en absoluut geen problemen!

Wij hebben Milan dus zelf aangeschaft en zijn vervolgens uit de stichting gezet :evil:. "Met ons viel geen afspraken te maken en we waren té eigenwijs om zelf Milan aan te schaffen".
Maar nu zijn we ruim een maand verder en we zijn met Milan op puberles gegaan bij een goede hondenschool. Maar Milan is een hele slimme hond, want we hebbben hem zélf al wat dingen geleerd die voor mij wel handig zijn met mijn scootmobiel bijvoorbeeld. Zo maakt hij de deur aan de gfalerij al open door met zijn 2 poten op de knop te drukken en in huis maakt hij ook al het deurtje open waarachter de videorecorder zit én sluit hij dat ook weer als we hem dat vragen.


Ik heb MS en ik ben rolstoelafhankelijk, maar Milan weet al precies dat hij altijd ná mij de deuren door moet, zodat ik niet val als ik met mijn stok probeer te lopen. Verder ben ik nog redelijk zelfstandig en ik heb een hele lieve man die mij met alles wat ik niet zelf meer kan graag wil helpen, dus ik red het ook wel zonder een echte hulphond. Geen haar die er nog over peinst om afstand van Milan te doen.
Afbeelding

Geplaatst: 01 jun 2005 22:00
door anit
welkom :cheer: :cheer:
een mooie hond hoor die milan,heb zelf ook 2 border collie,s en een jack russell en een malthezer
ps op de foto staat alleen drie borders en een jack de malthezer wou er niet op :smile: :smile:

Geplaatst: 01 jun 2005 22:01
door BAYCA en BRITT
hoi Marion,

Welkom op het forum!

Geplaatst: 01 jun 2005 22:02
door Marion.
Heeeeeeeeeeee, hoe kom jij nou ineens aan Marion als inlognaam? De modjes hebben opruiming gehouden zeker :boos: :boos: :boos:

Nou ja, het is je gegund :mrgreen:
Ik ken je nog wel hoor. Wat heerlijk dat het zo goed gaat met Milan. Welkom terug!

Geplaatst: 01 jun 2005 22:07
door Seahorse
Haha, wat een grappig verhaal. Lekker eigenwijs, dat vind ik wel leuk. Heel veel succes met Milan!

Geplaatst: 01 jun 2005 23:10
door Mortica
Heel veel plezier gewenst met Milan en zo te horen gaat tie enorm vooruit, geweldig!!

Geplaatst: 02 jun 2005 09:48
door *tweety*
Welkom terug :ok:

Geplaatst: 02 jun 2005 09:55
door Gast
Hoi allemaal,

Bij het inloggen gebruikte ik nu alleen mijn eigen naam en niet die van mijn man er bij en ook hetzelfde emailadres, maar dat hadden ze allemaal al staan, toch is het gelukt om me hier weer aan te melden, nu hoop ik maar dat ik ook op andere topics weer kan reageren.

In elk geval bedankt voor het warme welkom!

Afbeelding

Geplaatst: 02 jun 2005 09:56
door M@ri@nne
Marion schreef:Hoi allemaal,

Bij het inloggen gebruikte ik nu alleen mijn eigen naam en niet die van mijn man er bij en ook hetzelfde emailadres, maar dat hadden ze allemaal al staan, toch is het gelukt om me hier weer aan te melden, nu hoop ik maar dat ik ook op andere topics weer kan reageren.

In elk geval bedankt voor het warme welkom!

Afbeelding
Zie pb. :wink:

Geplaatst: 02 jun 2005 09:57
door beppie
Heerlijk dat het goed gaat met jou en de hond :ok:

Geplaatst: 02 jun 2005 11:15
door Dibbes
Wat leuk dat het zo goed gaat met Milan.

Geplaatst: 02 jun 2005 13:17
door miek
Welkom terug dan maar! :ok:
Een prachtige hond heb je trouwens....en nog slim ook :ok:

Geplaatst: 02 jun 2005 13:21
door Mama Sanneke
Hoi Marion, welkom terug :wink:
Ben je uit de stichting gezet, wat een apen van mensen :boos:
Prachtige hond is Milan !

Geplaatst: 02 jun 2005 16:46
door linda
Welkom :wink:

Geplaatst: 03 jun 2005 10:42
door pollunder
Uit de stichting geschopt :denken: Stoer :mrgreen:

Geplaatst: 03 jun 2005 13:48
door Reini
Welkom terug en fijn om te horen dat het goed gaat met jou en milan :ok:

Geplaatst: 03 jun 2005 14:03
door Rocky1
:cheer: Toch een border collie Marion,ik ben blij voor je :ok: de stichting kan de pot op :pffff: als jij en milan maar gelukkig zijn :cheer: succes allebei

Geplaatst: 03 jun 2005 23:39
door Hamilton
:cheer: welkom :cheer:

Geplaatst: 04 jun 2005 09:09
door Kaska
Yo Marion,

wat een verhaal zeg !!
Alle respect voor jullie dat jullie Milan de kans geven om te laten zien wat ie waard is.....en dat de stichting jullie aan de kant heeft gezet...zegt meer over de stichting dan over jullie !!! :wink:

Ik wens jullie iig heel veel succes en nog veel behulpzame jaren....en vooral veel plezier met elkaar.... :ok:

Goed gedaan jochie!!

Geplaatst: 04 jun 2005 19:56
door Wallalloulla
Ik denk dat je een goed keus hebt gemaakt!!

SOMS MOET JE GEWOON AAN JEZELF DENKEN!!

Heel veel plezier met jullie mooi hond ene, laat je niet gek maken!!!

Van ons een :ok: score en een dikke poot van Duc.

Geplaatst: 12 jun 2005 19:53
door linlin
waarom ben je nu opeens weer een 'gast'?

ik had wel meer willen weten hoe het nu gaat met milan, en ook niet te vergeten hoe je nu zomaar uit die 'de hond kan de was doen' geknikkerd was. :denken:

Geplaatst: 12 jun 2005 19:55
door miekmiek
linlin schreef:waarom ben je nu opeens weer een 'gast'?
Zat ik me ook af te vragen. Hoe zit dat? :denken:

Geplaatst: 12 jun 2005 22:34
door Wil de hond
linlin schreef:waarom ben je nu opeens weer een 'gast'?
Intrigerend hè, zouden we wat gemist hebben? :19:

Geplaatst: 12 jun 2005 22:35
door M@ri@nne
[edit]Ik zeg niks, ik drink nog een rose en hou mijn mond verder. :N:

Geplaatst: 12 jun 2005 22:40
door Wil de hond
*Edit* is ook een leuke naam. :wink:

:smile:

Geplaatst: 12 jun 2005 22:46
door M@ri@nne
Wil de hond schreef:*Edit* is ook een leuke naam. :wink:
Foutje........ :N:

Geplaatst: 12 jun 2005 22:50
door Wil de hond
M@ri@nne schreef:[edit]Ik zeg niks, ik drink nog een rose en hou mijn mond verder. :N:
Proost hoor! :wink:

Geplaatst: 13 jun 2005 08:52
door pollunder
Is Marion nu ook van het hondenforum geknikkerd? Ze is wel een relschoppertje, he :mrgreen:

Geplaatst: 14 jun 2005 17:13
door linlin
Wil de hond schreef:
linlin schreef:waarom ben je nu opeens weer een 'gast'?
Intrigerend hè, zouden we wat gemist hebben? :19:
ik weet het.

ze is boos weggelopen omdat een modje haar op de regels heeft gewezen; je mag geen nare dingen zeggen over andere instanties of personen.

:idea:

Geplaatst: 14 jun 2005 17:21
door M@ri@nne